Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Chybí mi tam pořád to samé.

    Chodím sem od roku 2002, zažil jsem několik redakcí, a nebudu měnit server jen proto, že momentálně nejsem spokojený s kvalitou výstupu.

  • x_ander

    Další recenze a další tvoje kritika, co ti v recenzi chybí. Já se ti divím, že sem pořád chodíš..... :-D

  • Vesměs souhlasím, ale na druhou stranu jsem příliš nechápal Tvůj problém s audio stránkou u BG3. 

    Ta hra měla/má mnoho různých bugů, ale za celou dobu jsem neměl jediný problém s audiem...nebo přinejmenším žádný takový který by mě vyloženě vytrhl ze zážitku hraní.

    Na jednu stranu se některým zdejším diskutujícím nedivím když čtou Tvé komentáře že z toho mají pocit jako bys chtěl vývojáře lynčovat za to že audio kvalita není téměř bezztrátová 😅 

    Je to důležitý aspekt hry, o tom žádná. Ale ruku na srdce, u které poslední hry byla audiosložka natolik odpudivá/špatná že jsi kvůli tomu celou hru vypnul I přestože měla třeba jiné dobré aspekty?

    Ale co já o tom vím, přeci jen hraji především nezávislé tituly u kterých bys audiosložku nejspíš rozcupoval na kusy 😄

  • lito
  • lito

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Argumentum_ad_hominem


    BTW proč o sobě mluvíš v množném čísle? Myslíš tím sebe a svoje multáky?😉

  • lito
  • Morraw

    Jako Jo. Origins má nádhernou mapu a starověký Egypt mám radši o chlup více než starověké Řecko. Ale Odyssey to bylo jak dovolená, plavit se po moři a objevovat ty ostrovy. Základní hru s DLC jsem komplet vyčistil, aniž bych se nudil. Upřímně by mi nevadilo kdyby to bylo větší :D

    Fate of Atlantis už jsem dojížděl lehce na sílu.


  • exoslav

    "Tvoje zpráva má minimální informační hodnotu. Absolutně to nic neřekne o hře současné." - ano, ale to také nebyl záměr, že? 

  • Veskoslav

    Tak to za mě spíše Origins. Egyptská města, Pyramidy, sem tam nějaké památky:). U Oddysey mi vadila ta rozlehlost ke konci (ale ano, mám dohrané včetně DLC).

  • Morraw

    Škoda té délky no, ale asi v tom aspoň 40h nechám.

    Pro mě je hlavně AC o tom krásném světě a krajině, kde můžu plnit obsah. Takový relax. Vzít proste koně/loď a jet přes celou mapu. V tomhle je nejlepší Oddysey.

  • Veskoslav

    A nedošlo ti při tvém nízkém IQ jako u Dworkina, že Vás dvou mají lidé plné zuby a souhlasí se mnou? Já chápu, že pokud stěží dostuduješ základní školu, tak nechápeš, že se najde spousta lidí, co ani nemusí přispívat do diskuze a jenom si klikne. A jestli si ve své inteligenci myslíš, že mám 16 účtů a klikám si, poprosím redakci, ať nám ukáže, kdo klik na +. Byla by sranda vidět Vás dva šašky, jak se Vám hroutí sen o multinicku...

  • Veskoslav

    Jasně Lito. IQ si měl vždycky nízké. To víme už dlouhodobě:)

  • Veskoslav

    Chápu, jsi hlupák s IQ průměrného mrtvého krtka, co si hraje na právníka.

  • lito

    jako kdysi to byla +- sranda, když tady byl troll. diskuzní, Jindra byl ještě vtipnej a celkově tady byly pořádné války a x lidí diskutovalo. Games.cz prostě bylo Games.cz a Veskoslav klikal na myšku :D. 

    Teď tady chodí pár lidí, takže 16 plusů tady svítí jak maják. Se divím, že se na to nevyprdne.


  • Derp_1337

    "Ta jedna hra, co vyšla před 16 lety, měla 'dobrou' dějovou linku v současnosti."

    Tvoje zpráva má minimální informační hodnotu. Absolutně to nic neřekne o hře současné.

  • dworkin

    Ty musíš bejt oblíbenej zákazník. Všechno si doděláš sám, viď? Protože nejsi netáhlo.

    Tak to má být. Jen makej :D

  • To vždycky říkali ty největší netáhla. 

  • dworkin

    Navíc to vždycky prežene a nakliká si absurdní numera.

    Na druhou stranu aspoň máme orientační představu, kolik má účtů...

  • Inquisitor

    AC a COD. Tyhle dojičky jsou už jistota jako daně a smrt:)

  • dworkin

    Je to přesně tak.

    Pokud chci s něčím nesouhlasit, musím to napřed pochopit. Řada lidí tady zatím tyto argumenty nepochopila a reagují na něco, co nebylo řečeno.

    Vyloženě fascinující je potom iracionální odpor vůči tomu, aby recenze na audio-vizuální dílo obsahovala ti, co má, totiž hodnocení audio stránky hry. "Nechci, aby se v recenzi hodnotilo audio, protože... bagr. Můj mozek by takové množství informací nezvládl a vylezl by mi ušima. Taky jsem někde slyšel, že z informací o soundtracku člověk může chytit škrkavky a tasemnici. To přece nemůžu riskovat".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit