Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav

    Neznám nikoho, koho by bavila ta "přítomná" linka. To bylo vždycky utrpení se přepnout "zpátky" a dělat něco otravně nudného. Nejzajímavější to bylo si v Oddysea, ale i tak to byla nejnudnější část hry.

  • Veskoslav

    Všichni víme, že je ti naprosto u zadku, jaká tam je hudba. Ve svém nudném životě sis našel zálibu pod každou recenzí řešit hudbu a vše okolo ní.

  • dworkin

    Z recenze jsem se nedozvěděl, jak se povedl soundtrack Brendana Angelidese. Je to spíš dobová hudba, resp. nějaká její aproximace, nebo nějaký moderní remix?

  • jurb83

    Tak to som sklamany. Lebo prave to bola ta zaujimava cast zapletky..

  • Prý nijak.

  • jurb83

    Mna by zaujimalo, ako je to riesene s Animusom a ci sa nejak posunie aj dej "v sucasnosti"

  • lito

    no, na PC možná...

  • lito

    to bude asi za to Rumunsko v Resi 4 :D....

  • bodmrazu

    Jeste porad mam Baldur, Starfield i Cyberpunk. Kdy na tohleto budu mit cas? ;-)

  • Graficky bohužel pravěk. 

  • cms.sarka-tmejova

    Bordeaux, ale asistovalo jich asi dalších šest

  • cms.sarka-tmejova

    😂 Hrála jsem všechny díly hlavní série, zkus to znovu

  • Na co proboha ? Ta hra vypadá naprosto aktuálně. Větší zbytečnost jsem snad ještě nikdy neslyšel. 

  • lito

    mě by třeba zajímalo porovnání s Unity, kde je ten stealh a parkur na vysoké úrovni.

    BTW kde je remaster Unity.?

  • MalyZeli

    Koukal jsem na recenzi na yt, a vypadá to prostě fajn. Za ty prachy do toho nejspíš půjdu. Staré assassíny sem si nedávno projel znovu, a rád si dám staré v novém. 

  • LessPh

    Tohle mel recenzovat starsi matador, ktery ma zkusenosti s puvodnimi AC🙄 Aby bylo aspon nejake porovnani..

  • Ktere studio Ubisoftu na Mirage vlastne delalo? U starsich AC se pokud vim stridaly 2 studia.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit