Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Effect

    "Debilizace" hráčů v Zaklínači 3 mi vadila velice, vnímám to jako největší zápor  hry, ještě teda spolu s nízkou a velmi nevyváženou obtížností. Nicméně mluvíte naprosto off topic, v Zaklínači člověku nic nezavazí uprostřed obrazovky.  Nebo jste mě nepochopil. Tady vůbec o existenci navigace k cíli, to  je naprosto v pořádku. Jde  o způsob - uprostřed obrazovky, kde mě to neuvěřitelně otravuje a zcela to zabijí jakoukoliv snahu o ponoření se do hry a její atmosféry.

  • Effect

    Tak mě ještě napadá jedině, že se od sebe liší verze, já hrál na PS4. A vypnout markery questů prostě nešlo, jedině s veškerým HUDem. Na tom trvám.

  • 0011

    Za mě byl Black flag z těch horších, to že jsem ho musel přestat hrát protože se mi dělalo špatně z houpání lodí byla jenom třešnička na dortu. Od Origins změnili soubojový systém a vůbec hru překopali, za nejlepší díl považuju dvojku ale nejvíc mě bavil hrát Syndicate.

  • twicer

    Mě zase často nebaví omezené inventáře na váhu a tím spojený managment, takže já si stahuju trainer zas třeba na tohle, tudíž chápu že sis odstranil věc co tě otravuje.

    Často je součástí úkolů napadení pevnosti v které jsou 1-3 truhly se zásobami kde každá dá 10-30 surovin když je vybereš předtím než je spálíš. Dále cestuješ mezi úkoly, tak prostě běžíš rovně a po cestě 3 x zmáčkneš F, jde to dělat i z koně takže no štres.

    A hlavně s upgrady lodě jsem byl vždycky napřed než co sem vybavoval postavu, takže mě nijak nebrzdil nedostatek surovin, ale spíš nedostatek zlaťáků. Tohle mi třeba v Origins přišlo horší, jelikož tě to nutilo vylepšit si Bayeka naplno skrz poškození aby si zvládal na vyšší obtížnosti, v odyssey sem ten pocit neměl protože se to vztahovalo jen na lodě.

  • Jez3vec

    No vzhledem k tomu, že jsem chtěl přeskočit grind lodi jsem si stáhl trainer. Namackal jsem do polí samý 9 a pak jen koukal jak dokážu vylepšit loď tak na 3/4. 

    Ale jestli tě baví bezduché pobíhání po krajině a mačkání "F" pro sbírání klacků tak prosím.

  • yeniczek

    Jakto? Vždyť na to byla jedna celá záložka v nastavení a i v recenzi se nad tím mlaská, bych si to nejradši kvůli tobě stáhnul znovu :D OK, to by mě teda zklamalo. Já to zaplý měl, protože bohužel tolik času už nemám a jsem rád, že jsem to po tom roce a půl konečně dohrál.

  • untentrauer

    A kolikátý že je to díl? Vikingové jsou atraktivní to ano, ale proboha Ubisoft už rýžuje nehorázně. Pro mě poslední dobrý díl byl Black Flag. Ostatní díly jsem zkusil, ale většinou ani nedohrál....

  • twicer

    Věže a otazníčky tam budou na tuty, takže smůla. má.

  • twicer

    po zkušenostech z posledních dílů bych se nebál že ve hře nebude deset variací na rohatou přilbu ^^

  • twicer

    Supr, dík za odkaz to určitě využiju.

  • twicer

    Kravina. Normálně hraješ a z přebytků surovin si děláš upgrady lodí, stejně tak jak sis za ně upgradoval bayeka v AC origins. Železa máš víc než potřebuješ tak ho prostě prodáš za zlato aby si na tom netratil. Nějak nevidím ten grind a omezení inventáře. Vkrádá se mi otázka jestli si to vůbec hrál. :)

  • CRYPT

    lol, super ze ti cestina zavdala duvod ke hrani her od ubisoftu. Vlastne sis mohl koupi knizni kopii se sepsanym pribehem, kdyz cestina byla primarni duvod ke hrani.... o_O

  • Lukyz

    Tohle používám já a nemůžu si to vynachválit. Je to trochu složitější na ideální nastavení dle představ, ale jde to a je to naprosto super. V podstatě hraju bez HUDu, který se mi zobrazí jen z pohledu Ikara nebo předem nastavený prvky na stisk tlačítka 👌🏻

  • CRYPT

    To zrovna u Vikingu places fakt na spatnem hrobe :D

  • Ve Valhalle mají být lodě hlavně dopravní prostředek pro cestování mezi lokacemi a převoz posádky pro plenění a útoky. Jinak by tam mělo být jen minimum námořních bitev.

  • Jez3vec

    Však nic proti, ale pro všechny upgrady lodi, jsi celkem potřeboval více surovin, než ti hra dovolila držet v inventáři.

  • mam rad lode a more a ztvarneni plavby bylo paradni, bavilo me prohanet se a potapet ostatni

  • TheGGG

    v tom případě ať ubisoft přestane šaškovat s edukativními mody a tvářit se jaké je to historicky věrné, když je to jen další blábol ala fan fikce na twitter.

  • Lukass

    Presne tak,  silena mechanika,  a nekdo tomu jeste tleska. 

  • Jez3vec

    Lodě jen natahovaly herní dobu umělým grindem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit