Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dworkin

    Hmm. Tak to tam najdeme i Patejla.

  • MrDonut

    prectete si nadpis

  • Effect

    "Rozpracované mechaniky"? Aniž bych chtěl hejtovat, tak myslím, že se autorka sekla a chtěla napsat "propracované". Vzhledem ale k tomu, že jde o Ubisoft, bude nakonec slovo "rozpracované" odpovídat :DDDD Jinak vizuálně to opět vypadá nádherně, opět mě zaujali a těším se na gameplay video, abych byl nakonec za několik let, až si to zahraju, opět zklamán, jako to s touto sérií mám už řadu let. Ach, jak to ten Ubisoft dělá...vždycky tak promarnit úžasný potenciál rychlokvaškou.

    EDIT: Tak už je to opraveno. Snad se slečna nezlobí, jde o rýpnutí do Ubisoftu, ne do ní, každý se splete.

  • walltar

    Rapovat? Tak vikingskej rap jsem ještě neslyšel... Doufám, že si berou inspiraci ze starýho rapu a ne z toho co se za to dneska vydává.


    A jako musím říct, že mě to fakt překvapilo... čekal bych že jako viking budu spíš rapovat než rapovat. 😀

  • Tak já nevím, v článku jsem žádnou do očí bíjící chybu nenašel, pouč nás 😀

  • Byly doby kdy novinari museli umet cesky...

  • JohnyTheZik

    Heh uz jsem si rikal, ze by snad Sarka nasla preklad pro rape a ono takhle...


    A surprise, to be sure, but a welcome one.

  • dokonce i rapovat ! konecne evoluce zanru 

  • MrDonut

    plenit, pálit i rapovat? Jestli tam bude simulator rapovani, tak to jdu predobednat hned :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit