Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lode v Odyssey byly paradni

  • Jez3vec

    Dokud budou v AC ty vyprcaný lodě, tak ne díky. Stačil mě předchozí díl.

  • Ilusiveman

    Ok dík za názor, tady máš klíčenku. 

    <>o

     (i s krouzkem) 

  • Ilusiveman

     asi na tom něco bude? 😀 

  • Ilusiveman

    Se to nějak vylučuje? Teď nemyslím barbershop a haircut, ale to být lovec, rybář, obchodník a vražedná mašina? Odkaz? Dík 

  • Ilusiveman

    Ok. 

  • Ilusiveman

    Gimme!!  Vždycky raději koukám na ženské pozadí, ikdyz oddysey to byla jiná. Zde už asi váhat nebudu. Kožešiny na tebe! 

    This Is the oldest way 

  • Ilusiveman

    Jono 🤔 oni vikingove probírali nějakéj důchod? Zdroj prosím? (ne exkrement, co se jmenuje ságy.vikingove.cz)  materiál od profesionála na vikingy s dohledatelnou minulosti? Rád počtu o zase Něco, co třeba nevyužiju, ale víis jak 🤷‍♂️ Dík 

  • Ilusiveman

    Tím posledním odstavcem pláčete na prázdném, bezduchem hrobě. 

  • ales.smutny

    Já bych zase nebral obskurní weby s dvěma citacemi jako nezvratný akademický důkaz. Faktem je, že ohledně bojovnic je samozřejmě hodně idealizace, ale fakticky nemáme příliš relevantních zdrojů kromě anglosaských, velmi limitovaných písemných, archeologických dokladů (kterých mnoho není a proto je třeba že Sutton Hoo tak výjimečný nález) a utržků severských ság.

    Takže, možná by to chtělo nečílit se pokaždé, když se ve hře, kde je První civilizace, skáče se do sena z padesáti metrů apod, objeví hratelná ženská postava. AC

  • Člověk se musel dožít důchodu, aby měl hrob? To je velmi rafinované...

  • iSpirit

    a pak kolik štítonošek se dožilo důchodu, aby mělo hrob? Je to tam v článku? 

  • iSpirit

    a co teprve Zaklínač 3,  že ? :D. Tam ti ta debilizace hráčů určitě nevadila dle tvého avatara.

  • dworkin

    Na koho jinýho? :)

    S bitevní kombinézou a s pé-es po boku by to teprve byl ten správnej Assassin's Creed. 😎

  • clovicekO

    ? :D

  • Tak zrovna hidden blade je tady normální

  • Tady, tady! Další mainstreamový hráč, který se na tyhle věci vážně těší. A kromě toho patřím do té skupiny lidí, která má dost inteligence na to, aby si našla nějakou komplexní a těžkou hru, když zrovna takovou chce hrát, a nechodí komentovat články o hrách, které vlastně nemá rád, ani ho nějak nezajímají, natož série, na které už je alergický, to prostě obejdu. Ale tak co, každý máme něco 😀

  • tomekbobek

    Ano, když už nepřesné tak ať pořádně! Nedělat žádné kompromisy! :D

  • Effect

    Ne, markery nešly vypnout. Strávil jsem nad tím hodinu, i jsem to googlil, takže nemáte pravdu. Markery questů má člověk celou dobu na očích, to bylo příšerné, jak to někomu může nevadit mít markery uprostřed obrazovky. Jediná možnost, jak je vypnout, bylo vypnout veškerý HUD. No naprostá demence. Takhle si představujete normální hru, jo?

  • Derp_1337

    Myslím, že už jsme si dávno ujasnili, že současný mainstream totálně "prdí" na historickou přesnost. Takže ano, ženy budou rovnocené jako muži.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit