Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ja mam v tom trosku chaos - na ALZE tvrdia ze najvykonnejsa je: GIGABYTE R699D5-4GD-B
    tak ako to je teda?
    • Prosím tě, jak můžeš nějakej obchod brát vážně, natož ten internetovej. Širokoúhlý televize s rozlišením 1024x768 mě vždycky dostanou. Třeba Mall.cz se ani neobtěžuje psát, co za součástky se v počítačích nacházej. Když jsem vybíral notebook pro přítelkyni, tak jsem u položky "grafická karta" pravidelně nacházel jen GF 4xx series, nebo ATI 6xxx series... Zcela běžně vypadá na 3 eshopech jeden produkt naprosto rozdílně, s fotkama si nikdo starost nedělá. Popis produktu projetej google translatorem, bez legrace, taky není rarita. Kecy jako "výkonná karta Intel HD 3000" už jsou vysloveně do nebe volající. Tak prosím tě nepiš nic o žádný Alze. Vůbec spolíhat se na nějaký eshopy, to je hloupost maximální *3*
    • Na Alze je všechno nejvýkonnější.
      • blahorodie
        hej, naposledy ked som volal ohladom mojej objednavky,som pocul iba v telefone.
        Hm..,Ehm...,No... IQ asi ako Vojtik v 46.diele RE-PLAY *1*
  • Tahle karta má smysl, ale pouze do SLI (4x580) vs 580 3waySLI (3x580). Ikdyž...
    http://www.evga.com/forums/tm.aspx?m=925437&mpage=1
    Takže je vlastně na nic...
    • Pre gaming rozhodne nie a aj tam by boli lepšie 4 pekne nataktované 3gb gtx580 (hoci aj na sr2 pre skutočných nadšencov) - ale viem si predstaviť, žeby niekto mohol využiť 4 dvojčipové karty na rôzne výpočty (cuda cores).

      Pekne si to hodiť na vodu, dať na to dve 9x140mm mory3 a je vystarané aj o kúrenie (doslova).
  • Cisty fetish! Ja mam uz vyse roka SLi GTX580 a zatial som este nenarazil na vykonnostne hranice. Ale mozno to bude aj tym, ze na hranie uz vobec nemam cas :) Naposledy som sa hral tusim v lete, a aj to bolo Red Dead Redemption na PS3. Ach, byt tak znovu mlady...
    • Na full hd rozlíšení ani nenarazíš - ale skús 5760x1080 a tá hranica ťa tak udrie do tváre až to zabolí.
  • Mezi klady bych ještě zahrnul schopnost náhrady topení. Ta karta musí vydávat tolik tepla, že co člověk utratí za elekřinu, tak se mu vrátí úsporou za teplo. Nakonec i ta cena se jeví o poznání líp, když člověk zná tetno klad :DDDD.
    • Podľa toho či kúriš elektrinou. *1*
  • Kori
    Já si spíš brousím zuby na Radeon 7970. Nový železo už je potřeba a tahle kartička drtí v jednočipové třídě.
  • Otestujte debilne zopltimalizovane GTA IV .. tipujem to tak na 40FPS a menej :D
    • S 3 GB už by to mělo frčet hezky. Holt při fullHD je dnešní stále ještě 1 GB standard málo *1*
      • Asharak
        Spíš záleží na texturách, antialiasingu :) Full HD by měla zobrazit každá trochu novější karta.
        • Jasně, ale i rozlišení má vliv na video paměť a zrovna u GTA IV ji potřebuješ alespoň 1,5 GB, pokud chceš vidět hru naplno. A to je u nVidie bohužel stále luxus, skoro vše má do 1 GB, a to je málo. Při jejím vyčerpání neúměrně klesá framerate, a to i přes to, že hra nedovolí jít o moc přes. Pak to ostatním funguje ještě dnes mdle. Jinak není problém udělat s 560ti 50 fps, proto nechápu tu narážku.

          Rozlišení zmiňuju jen proto, že je podle mnohých při hraní ve FullHD 1 GB dostačující hodnota a cokoliv víc se využije jen tehdy, pokud chceš hrát na vícero monitorech. No, a ona to není až tak pravda. Ve spoustě her už pak člověk nemůže zapnout AA, přestože výkon by na to byl, protože zkrátka paměť dojde a neúměrně klesá framerate. V BF 3 je to i bez AA při ultra dost na štíru a zmiňovaný GTA naplno ani neuvidíš. A bude toho přibývat *3* Já věděl, proč jsem chtěl 2 GB verzi od MSI. Holt to ještě nebyla k sehnání a já odmítal čekat...
  • sem si vzpomel na blbi novinky.cz http://www.novinky.cz/internet-a-pc/248321-druhy-dech-pro-stare-pocitace-a-notebooky.html pry na 3d hry v dnesni dobe je dobry prave tahle karta. a clanek zacina tim ze lidi nechtej moc utracet za nove komponenty.:-D
  • ja jsem si koupil dve a mam to ve sli a mam 2000W zdroj. *5* *5* vy socky my muzete jen zavidet *6*
    • To je hovno, já sem si nechal vyrobit základní desku na míru, místo zdroje jsem tam narval transformátor od cirkulárky, koupil jsem si těch karet šestnáct, celý sem to uložil do pancéřovaný krabice... nainstaloval sem si na to windows xp a po večerech na tom občas hraju soliter.
      • Tynno
        kamaráde, já udělal to stejný,šlape to jak švýcaráky,akorát že mi musej každej týden vozit láhve s tekutým dusíkem abych to uchladil )
    • kecko *15*
    • 2x kartu za 30k ? ani to nevyuzijes ja mam 560ti a bezi mi bf 3 na maximum s 50 snimkama
      • Na 60hz LCD? Bravo to musí bejt perfektní zážitek...
    • Quad SLI? Macrostuttering ftw *2*
    • Ringwraith
      http://i44.tinypic.com/97p3c1.jpg
  • vy jste blázni, to jako když koukáte třeba na ňákej pořad o autech a povídaj tam o novým Lamborgini, tak taky říkáte "to je hrůza, takhle drahý a vlastně zbytečnost, dyk bych za to měl dvacet škodovek!"

    to je právě to krásný, že si to člověk ani nechce kupovat, ale je dobře, že to existuje a hranice se posouvají! :)

    dneska už ani ti nerdové neumějí pořádně nerdovat...
    • Whisp
      Presne tak. Načo by ti bolo Lamborgini ? Však by ti na našich hrboľatých cestách odtrhlo podvozok...
      • smejki
        a nevejde se do něj nákup z Globusu!
    • Jediná hranice, kterou tahle karta posunula, tak to je prosím hranice finanční za jednu kartu. Domácím taktováním by se asi dosáhlo stejných hodnot.

      Podobně jako u aut.
      • Podobně jako u aut? No, vzhledem k tomu, že většina lidí místo vylepšení svoje auta modifikací leda tak zničí, bych to zrovna jako příklad nedával. GTX 590 má standardní takt jádra 607 mhz, tenhle jejich MARS má 782 mhz. To je dost brutální rozdíl. Namísto zabržděných dvou GTX 580 v sli to jsou prakticky dvě nebržděný s už tak brutální GTX 580 v sli na jedný kartě. Uspořádání a materiály budou nejspíš top a jestli to fakt běží na vzduchu tiše, takový monstrum... Fakt bych tě chtěl vidět, jak bys s domácím taktováním podobně uspěl *2*

        Jinak v tý tabulce je pravděpodobně chyba, protože jsou v ní u taktů stejný hodnoty, jako u GTX 590, ale v grafech dál už je hodnota podstatně vyšší.
        • To s těmi auty jsem samozřejmě vztahoval na profesionálnější úpravy, ne díra ve výfuku a lepenkové pětimetrové křídlo.

          A já se ani tak nedíval na technické specifikace jako na ty benchmarky. GTX 590 by určitě šla nataktovat víc s lepším chlazením a s takovým hrozným příkonem.
          • Nie nešla.

            http://www.brightsideofnews.com/news/2011/3/25/nvidia-reacts-to-gtx-590-overclocking-blowouts.aspx
            • No tak 6990, ta by měla být povolnější. Ale dík za info :)
      • Ringwraith
        Tak tak, tahle karta nemá moc reálnýho praktickýho smyslu, když se dá pořídit víceméně stejnej výkon za mnohem menší vatáž.

        A oslavíme to endingem k Kill Me Baby:
        http://www.youtube.com/watch?v=n88HQdXEDkM
  • trolo
    lacnejsie bude kupit 2x 580 do sli pricom to bude to iste.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit