Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Test nejvýkonnější grafické karty na světě - Takových už bylo ;) .
    No jen doufám , že spolupráce s PC tuningem časem nedospěje k takovému obsahovému pelmelu jaký předvádí Živě.cz ...
  • No jeste ze jste nedali test Batmana jde vydet ze Geforce nedava ati na Unreal Engine 3 (u batmana si to nvidia zichruje svim Physx). Jinak my pride divny ze na zacatku nikdo nezminuje ze se jedna o grafiku s cipovou sadou od nvidie, je to na obrazku rozlozene karty vydet 2 jadra (GPU asi).
    No snad budou i novinky i o software jak to je na Diit kde bouzel hram nevenuji pozornost az na Duke Nukem do ktereho si musel kazdy rypnout.
    • dobrá připomínka stim Dukem, tohle je totiž přesně jeho karta:D
  • Ringwraith
    Tohle je karta pro pravé muže!
    • Trol.diskuzni
      A pro ženy zlatá kreditka? *4*
    • tuto kartu si muzou dovolit jen politici (kdo jiny nez zlodeji zvoleni lidem) a mafiani a pak bankovni lupici.
    • Spíš pro idioty nebo megalomany s 30" monitorem. Za tu cenu jsou dvě normální 590 nebo 6990 a už tyhle karty jsou přehnaně výkonné.
      • jindra.veliky
        to rikas jen protoze na ni nemas *15*
        • Ne, to říkám, protože to je pravda. Moje samotná dva roky stará 5870 mi vystačí minimálně do doby, než přijdou nové konzole. Víš? Nevíš.
          • Mám ji taky (proboha ne to dělo, ale tu 5870), jsem s ní spokojen... ale sehnat jestě jednu... to by byl kumšt *1*
        • Ringwraith
          Zato ty je máš dvě ve SLI, že jo kolegáčku? *2*
      • Ringwraith
        Tak víš jak... tohle si koupíš buď pokud nevíš co s vatou, nebo pokud jsi blb...
        • Spíš to druhé. I kdybych nevěděl co s penězi, koupím dvě 6990 a mám rázem možnost mít 6 monitorů *1* . Nebo i víc.

          Docela by mě zajímala prodejní čísla téhle hrůzy.
  • Naprosto zbytečný produkt... *13* *9* *11*
  • NO za ty prachy... ve hrách nic moc...
    • No jo už to není dlouhou dobu o výkonu, ale o optimalizaci (lenost, konzole, zisk..) ve hrách na PC.
      • Mě by zajímalo kdyby se udělala hra s nejlepší grafikou co si dneska můžeme dovolit a optimalizovaly by to pouze na jednu danou sestavu. Podle mě by ta hra byla hratelná v pohodě i kdyby se ta optimalizace týkala staršího stroje. *8*
        • Přesně. A nebo naopak kdyby vývojáři zapracovali na optimalizaci a nvidia na ovladačích tak s takovou mašinou by hry na této úrovni běhali 200+ FPS.
  • Super!
  • Trol.diskuzni
    Spolupráce s PC Tuning? SUPER! *4* *4* *4*
    • super, obřík útočí i tu *11*
    • supéééér, ted cela ta banda pathetic homousku bude psat sem, supééééer

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit