Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mam kartu od nvidia a dejou se tam stejne veci jako u AMD.Bylo to zde na strankach na videu - po nejake chvilce se dohravaji textury.Nevite nekdo, kde je zakopany pes?Karta je 8800 GTS + posledni beta ovladace.
    • pockej si na patch co maji vydat k rage
    • A skusal si pouzit ovladace ktore niesu beta?
      • Ano.
      • fallout
        Dělá to se všema ovladačema...
    • Já mám taky GeForce GTX 560 TI, nejnovější ovladače a taky mi to dělá s těma texturama... budeme muset počkat buď na PATCH, nebo na nové ovladače... *7*
      • Tak jsem klidnejsi.Tyka se to asi vsech, hra je festove zabugovana *10*
  • Textury blbnou na všem asi, mám HD 3870 X2 + poslední drivery. Bohužel tento driver není určený pro všechny produkty AMD/ATI.
    • jeste zije joo? to moje HD3870x2 je uz davno ve skrini, zatim mam HD4870x2 ale nemuzu rict ze jsem uplne spojojeny s ovladaci, rekl bych ze od doby co vydaly serii 6xxx to jde pro tuhle dualkartu docela rapidne dohaje. asi nejlepsi se mi zdaly 10.3 ale jinak pouzivam mod drivery a na tech funguje snad vse :)
      • Ano ješte funguje. I když by to chtělo nové chlazení a náhradní větráček se nedá sehnat se stejnými parametry. Ale brzy taky poletí už jen kvůli hluku do kontejneru.
  • Odulin
    Zatim mám stáhnuto, nainstalováno a shlédnuto intro. Večer zapařím a uvidím, jestli smazat nebo koupit;)
    • Hanzales
      Já to mám předobjednáno, ale taky mám chuť to radši ještě nejdříve zkusit. Z hratelnosti jsem si udělal docela dobrý obrázek na stránce, kde se streamuje gameplay a po 10-20 minutách už má člověk víceméně jasno. Já do toho du :) Akorát mám strach, aby si ta hra to vzrůstající tempo udržela až do konce a to přituhávání někde zase nepolevilo. Případně se to ke konci nezvrhlo v repetitive pippete. No a ty reportované chyby už veřím (doufám) opravil ten patch, snad už je dokonce druhý... (to je právě to, co bych chtěl vyzkoušet) :)
    • Priznani, super diky.
      • "priznani,super diky." .... ty si koupis auto,ktere i pres sliby vyrobce ma mensi maximalku, klepe v motoru,ma opryskany lak a o kolo min,bez toho abys ho videl a projel ses v nem? ... evidentne chlapce nevydelavas ...
    • Ano také si to za chvíli půjdu stáhnout a jsem zvědavý jaké to bude *4*...
  • Ataker
    Hrál to z vás už někdo? Mám předobjednáno a chtěl bych vědět pár otázek. Jsou tam nějaké RPG prvky? Nebo je to čistá fps? Díky za odpověď.
    • Ano, já jsem to dohrál zrovna nedávno a RPG prvky tam nejsou žádné, pokud nepočítáš to že si můžeš v reálném čase upravovat zbraně (nandat tlumič, svítilnu, změnit druh zaměřovače atd.), ale i bez RPG prvků to je rozhodně skvělá hra, kterou doporučuju všem co ji ještě nehráli. *3*
      • Ah pardon, pardon. Moje chyba, měl jsem otevřených více panelů a myslel jsem že váš příspěvek spáda pod konzolové Crysis *3* . Takže ne RAGE jsem nehrál a ani nevím zda tam jsou nějaké RPG prvky.
        • Ataker
          V klidu... nic se neděje :)
  • Hairy_Ass
    Když se tak koukám na to intro, tak mě hrozně mrzí, že někdo neudělá pořádnou hard sci-fi vesmírnou hru, ten Saturnův prstenec byl vážně parádní! *14*
    • Chápu co tim myslíš, ale tak ňáký možnosti jsou. na kochání třeba Eve online celá série X, Freelacer, Starlance samozřejmě Freespace a Homeworld. Dead Space, Mass Effect, nemůžu nevzpomenot System Shocky.

      Takže něco by se našlo..
      • Hairy_Ass
        Než "letecký" simulátor jsem spíš myslel něco jako Mass Effect, jen s větším důrazem na reálnost vesmíru - včetně nulové gravitace (max. díky odstředivé síle) a tichosti kosmu. Třeba něco na způsob Deus Ex, ale napříč Sluneční soustavou, ne jen na Zemi, nebo na její oběžné dráze.
        • System Shock 1 a 2, ale prostředí a výhled je značně omezen *3* Nicméně je tam v podstatě všecchno. Beztížnej stav je pěkně udělanej v Dead space dokonce i s procházkou venku.

          Jo jo bylo by to fajn. Mě by stačil i měsíc. Atmosféru jako z filmu moon nebo sunshine
          • Hairy_Ass
            Jasně, jenže System Shock je už staršího data, a beztížný stav v Dead Space nic téměř neovlivňuje, díky magnetickým botám je tamní hrdina pořád oběma nohama na zemi. :) Asi jediná hra, kde se pokoušeli o trochu jiný přístup, byť kvůli mainstreamu zůstali jen na půl cesty do cíle, byla MP střílečka Shattered Horizon...
      • I když stále čekám na hru, která mi umožní let vemírem s možností přistání na planetě. Ne v nějaké animaci, ale real time let od slunce až před barák a pak vystoupit a dát si kafe. Zatím na to čekám a čekám a stále nic. Tedy o ničem nevím.
        • Mám pocit, že libovolné poletování ve vesmíru až po plynulé přistání na jakékoliv planetě, nabízel Battlecruiser 3000 AD respektive Battlecruiser Millenium.
        • jedna takova hra se vyvoji uz hromadu let malou komunitou, maji proceduralni planety, volumetrickou atmosferu atd.. nicmene to bude trvat jeste dlouho (roky), pak je tu samozdrejme nekonecne cekajici doba na nove Elite ale neverim ze se ho dockame, to studio nema penize na to aby takovou hru vytvorilo v konkurence schopne technicke kvalite a engine pro tento ucel tady zadny neni takze by si to museli vsechno vytvorit v tomhle smeru tu neni kde se chytnout.

          Muze se to zdat padle nahlavu ze tady kdysy byla cela galaxie s newton fyzikou na jedny diskete a dneska to neni mozny udelat... jenze taky tehdy ty planety vypadaly jinak a cela vec se delalal pres CPU a to je trosku neco jineho nez jet pres DX/OpenGL
          • Jak se to jmenuje?
            • http://www.infinity-universe.com/Infinity/index.php?option=com_content&task=view&id=12&Itemid=33
        • Takovej dogfight ve vesmíru s přechodem do atmosféry, kde by se v souboji pokračovalo....
  • Dohráno na nejtežší, grafika ujde hratelnost nuda. *13*
    • nielen ze to nemas dohrate ale ani stiahnute :) ty si stale to iste zufale dieta :)
      • lol blboune ti ani neumíš číst psal jsem že mam gtx 590 a tys postnul recenzi na 580 nauč se počítat
        • Vždy když zde čtu tvoje příspěvky, tak nevím, jestli se nad tím smát a nebo brečet...
          • Myslel jsem samozřejmě Johnyho.....to je jasnej duševní invalida.
        • ja som ti tym linkom len dokazal ze framerate ktory si spominal je na 590 fyzicky nemozny ty tupec sprosty :) ja viem ze nic take nemas a ty to vies tiez. takto si len liecis svoje komplexy. pocitac je pre teba cely svet a fakt na teba rodicia navyhadzuju peniaze a nedaju ti zbytocnosti o ktore ich nakolenach prosis ta deptaju :) si proste len zufalec. deal with it.

          chces mi dokazat opak? :) aky je zaverecny boss? alebo co tak dokazat ze mas 590? :) a obrazky z googlu mi nedavaj aj tak by som na to prisiel. papa chlapcek. bolo mi potesenim s tebou zas vytret podlahu.
  • to intro me dostalo, pripomelo mi Dooma 3. Meli radši delat Dooma
  • ATI? to uz je zanikle jmeno! Ted je to AMD
    • Pravda. Docela velká hrubka.
  • fallout
    To by mě zajímalo kdy vyjdou nové ovladače od Nvidia, protože jak sem četl na fórech tak to dočítaní textur dělá na GeForce kartách... a zatím nikde žádné řešení... *7*
    • presne tak, dela mi to prave na nVidii...a vyzkousel jsem snad vsechno mozny, od poslednich ovladacu pres upravy nastaveni grafiky a nic....tragicky docitani textur, nemuzes se ani otocit....
      • pokud ti vadi pomale docitani textur tak to proste nehraj , konec koncu hra neni jen o grafice :) , maji vydat na Rage patch ktery prave toto opravi
  • který to jsou 11.9 nebo 11.10? Na ofico stránkách nic novýho není..
    • Odkaz pro stažení ATI RAGE patche najdeě zde: http://rage-id.webnode.cz/
    • proč mi dáváte mínus, rači mi napište co je to za ovladače..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit