Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle je jedno z nejlepších inter co jsem videl, hlavne se mi libi ta audio stranka, takový príjemny hlasy a skvela vyslovnost. To mi pripomelo Dooma 3, kde ty audiology taky meli takovy prijemny zensky hlas s dokonalou vyslovnosti. Jeste kvalitni intro mel Warhammer space marine
    • Tak to si tech inter asi moc nevidel.
      • tak schvalne rekni co podle tebe bylo lepší jestli se mi to bude libit
  • Zdravím,ty ovladače na ATI jsou celkem na prd já mám ATI Radeon 5700 (1024MB) a blikání a ztrácení textůr stále přetrvává *8*
    • Ta grafika co mas je low end a oni zvycajne kaslu na taketo karty .. do ... aj z ati
      • "znalec" nebo troll? *7* hlupáku..
  • Docela nedomysleli... Když máš skoro zničený auto, tak ti hoří celá kabina a v pohodě si můžeš jet dál jak kdyby se nic nedělo. :D
    • Hairy_Ass
      Nejmenuje se hl. hrdina Joe Azbest? Hodně by se tím vysvětlilo. *15*
  • God-of-War
    když se mu zavírá ta kryostáze, je mu celkem dobře vidět obličej..hodně mi připomína hera z Dooma 1 a 2 *4*
  • Jo, blikající textury jsou otravné, ale tady jsem si téměř jist, že brzy dojde k nápravě. Mě rozčiluje jiná věc. Jsem zvyklý hrát FPS na num. klávesnici (tedy místo w,a,s,d používám pro pohyb num. 5,1,2,3) a zde zcela nepochopitelně není možnost nastavení některých num. kláves do controls (konkrétně num. 5 nebo lomítka). WTF?!
    • Hanzales
      Nic si z toho nedělej, nejsi sám ;o) Také preferuji rozvržení numerické klávesnice a čudlíky, či jejich dostupnost mi nikdy něchyběly ani u komlexnějšího ovládání. Spoustu věcí mám ještě na myši (skákání, přibližování/míření, dobíjení, házení granátů) a malíček pro změnu zvládne ovládat Ins, Home a spol., backspace, enter, shift, ctrl a když je nejhůř tak i šipky a pokud potřebuhju rukou hrábnout někam ještě dále, tak se rychle bezpečně vrátím do toho kříže. No a / * - + numenter 1 2 3 7 9 0 numdel zvládají to co (q e y x c v f r shift control) Ale je to vážně o zvyku. Kdo hraje 10 let na WSAD, tomu přijde numpad nepochopitelný a krkolomný. Stejný pocit mám ale já, když musím hrát na WSAD, pač jsem si od dob Future shocku zvyknul prostě jnak a přijde mi to přehlednější a pohodlnější.
      • Amen :)
    • fallout
      šílené... *4*
    • to je šílený? a jak ovládáš otevírání dveří atp? u wsad máš další výhodný tlačítka - e,f,x,y atp.. Jsi fakt borec jestli takhle dokážeš hrát! Myslim, že autoři s numerikou fakt nepočítaj.
      • Jednoduše :) Num + otevírání dveří, num. Enter reload, destinná čárka crouch, šipka kurzoru doprava (na malíčku) jump atd.
        • skaven123
          respect :)
    • smejki
      zajímavá deformace. Jak jsi k tomu přišel?
      • K hraní na numerice? Nevím... prostě zvyk trvající dobře 14-15 let. Mám rád to uspořádání kláves, kde je kolem ovládacího kříže (téčka) dalších 10 kláves, na které si nastavím různé ty quick sloty apod.
        • Tak od toho si odvykni, kdybys hral wow tak si s tim nevystačíš opravdu
          • Tak ovládání k wow mě vážně netrápí, to skutečně není my cup of tea a konzervativec mého ražení už se po těch letech těžko přeučí (konec konců ani nechci, doposud všechny FPS na něž jsem narazil neměly s numerikou problém). Co jen mi dalo než jsem levou ruku "usadil" mezi písmena u Starcraftu :)
            • zdravim taky hraju na numu :D
          • Hanzales
            Né všichni lidi jsou stejní, všichni máme různé zvyky a používáme různé věci jinak. A taky ne všichni hrajou wow ;o) Btw plně chápu, že se hraní na numpadu může zdát naprosté většině jako šílenost, ale určitě někomu nepíšu, ať si odvykne od toho, na co je prostě zvyklý a vyhovuje mu to.
  • Mě by zajímalo jak ta hra u vás vypadá, když jak říkáte, je nehratelná, mně šlape v pohodě až na ten maličkej vizuální bug, který se dá opomenout a jistě během pár dní vyjde patch, který i to opraví....lidem se člověk nezavděčí
  • fallout
    Nejvíce mě udivuje, že je hra v zahraničí už nějaký ten den venku a zatím žádné řešení ani žádná informace, že by se na odstranění problému pracovalo??
  • myslim ze je tady novej trend a standard, viz Crysis 2 port a pote vydani hires texture. Proste ted hry na Pc budou vychazet jako port konzole, tj. hra se bude primarne vyvijert na konzole, a az pak potom mozna se doupravi pro PC, (nekolik mesicu po vydani konzoloidnich verzi). Primarne vyjde samozrejme holy port, viz Crysis2 a rage, a na to se pak patchema neco nabali pro PC. jde to uz vazne do sra....
  • fallout
    No takže jestli do pátku na ty textury nevyjde nějaký opravný patch, tak ruším objednávku origa... *9*
  • Podla mna to bezi v emulator mode XBOXU, pretoze ta hra robi uz par rokov, neviem si predstavit ako by hra vyzerala, keby ju robili na dnesny HW, teda chcem povedat iba to ,ze konzola je brzda pre vyvoj hier a predaj noveho HW ako takeho, vsetko co sa tyka PC ide dolu vodou a predaj, ceny ... kedy sa to vrati do starych kolaji???? asi nikdy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit