Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • radim.zaty

    Vypadá to hezky.

    Já si teda počkám, až to mistrovský závod otestuje a pak si to odladěné zahraju na PS5, ale po dlouhé době hra, u které mě trošku mrzí, že jsem se před pár lety PC zbavil :)

  • Stephano

    Moc díky za recenzi. Těším se. Hru mám od předběžného přístupu. A recenze bez číselného hodnocení mám moc rád. :)


    Hratelnost, dialogy, grafika, ovladatelnost, všechno spolu ladí. Díky ještě jednou a těším se na nějaké zápisky od ostatních a pokec.

  • vonTossis

    Tak na tobě jde vidět, že tu hru prostě nechceš mít rad. To je taky nadmíru objektivní. 

  • lito

    jj, promiň, v ten moment jsem dočetl tu recenzi, tak jsem nechtěl psát znova přísvěvek.  Tak alespoň částečná objektivita by byla žadoucí pro mě a ne že se bude mávat nad základními věcmi. 


  • medveddd

    Mně to teda připadá ok.

    Možná je to tím, že to porovnávám s předchozími hrami od Larianu, které taky nebyly žádná pastva pro oči - od nich je to k BG 3 opravdu velký skok.

    Srovnání s AAA blockbustery to možná nesnese, ale na pohled se mi to teda moc líbí a zrovna u takovéto hry je pro mě grafika to poslední, co mě zajímá.

    (Odpovídal jsem na tvůj koment před editem, objektivitu jsem po recenzentech nikdy nechtěl, to neřeším a snaha o ni mi připadá naopak nežádoucí.)

  • lito

    proč to graficky vypadá tak zastarale?

    "Nad problémy technického rázu rád mávnu rukou, ty se prostě vyladí a upřímně, ani současný stav není v žádném případě katastrofální. Naopak je vidět, jak obrovský kus cesty hra ušla od dob předběžného přístupu. "

    Jinak jsem rád, že se tady na objektivitu už ani nehraje. Za to palec nahoru. 

  • https://www.youtube.com/watch?v=2SrDXjsol2U

    The hype is real!


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit