Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hairy_Ass
    Tuzex? *7*
  • Erien
    Co tady děláš když je to tak hrozné a podplacené? Můžeš jít a založit svůj vlastní web, kde můžeš udělovat svoje nezkorumpované hodnocení. Ty budeš mít klid a tady na diskusi bude o deb*la míň. Výhodné pro všechny.
  • idealni je si precist recenzi a cislo brat jen orientacne ;)
  • Nejlepší hra roku 2011? Vůbec, to je Battlefield 3 *5*
  • bohajeho... "Rage dostal moc!" "Batman malo!". Udelejte si ctenarskou recenzi a dejte si tomu treba 15/10... . Jinak na hru se moc tesim, prave hraju Arkham Asylum (steam) pecka...
  • Trol.diskuzni
    Co tady řešíte - 10ku prostě dostal Duzex, protože to měli redaktoři zaplacený, aby si to vůbec někdo koupil... *3*

    Takže i kdyby byl Batman sebelepší, těžko může bez tučných dotací splnit rovnici 10 = cash. *5*
  • Já už jenom koukám kdo má nejvíc mínusek.. Ty jsi prostě populární *15* *15*
  • sleepless
    Recenzovana byla X360 verze, je to jasne uvedeno. Ze plati hodnoceni i pro ostatni platformy, je neco jineho. V textu je uvedeno, ze az vyjde PC verze, tak udelame videorecenzi.
  • Druhý místo taky pěkný. Na Battlefield totiž nemá.
  • To se obávám že by tady moc nezabodoval :D
  • Ringwraith
    Ale co pak zbyde pro Skyrim?
  • Jindra tady neni na soutez v popularite, cerve! ; D
  • ///delete

    ...prihlasenej vlastne muzu editovat : D
  • Ne - to co zminuju byly normalni pribehovy (pa)dialogy. Pritom v jinejch chvilich bylo AA napsany na pomery her dost dobre.
    Samotnej batman mi ale dost vadil - v lepsich pripadech byl nijakej, v horsich kycovitej namachrovanej ultrakladas, umocnenej na patou, a obranej o jakykoli jiny charakterovy rysy (krom "zlocinci, treste se") : / Mozna to patri ke klasickymu pojeti batmana, ale pro me to je odstrasujici priklad napsani, a "zrezirovani" charakteru.
    Tady to asi (?) bude podobny, ale urcite si tim nenecham skazit pozitek ze skvely hry. Stejne jako v Asylu.
  • Bohuzel uz tam ty minusy jsou ://
  • Games by mělo zavést půlky, pokud autor nechtěl dávat 10, tak 9 je podle mně zase "málo". Tohle je ideální hra na 9.5/10
  • Duke byl proste jen spatnej. Mozna kdybych prekonal odpor a hral ho dele nez pul hodiny ale to co jsem si zkusil bylo tak priserny ze to byl hodne rychlej uninstal.
  • Nevadí já píšu dlouhé texty rád :D. taky bych řekl, že pokud má dnes hra 7 tak si lidi řeknou, že je k ničemu a pokud má 8 tak není nic extra. Boužel je to tak ale není to pravda. Pokud máme stejný názor tak sem za to jen rád, ale stejně si myslím, že více her by si zasloužilo 10 (HR, Mass Effect2) nebo 9 jako Alan Wake, protože potom si hodně lidí myslí že ty hry nejsou úžasné. Redaktoři by si to měli uvědomit a dávat Buď více vysvětlivek nebo lepší hodnocení skvělým hrám. Nejlepší ale je když se člověk podle recenze moc nerozhoduje- udělá si vlastní názor na hru až si jí zahraje a poté až porovná názor s tím v recenzi, ale neřídí se jim. Protože mnohdy s recenzemi nebo s hodnocením nesouhlasím. Holt každý má jiné priority.
  • Tka proc pak 10/10 dostal deus ex?
  • blixa
    Jo, Batmana zase namluvil Kevin Conroy, jako v jednicce. Ty repliky o kterejch mluvis pochazej myslim z toho Riddler's módu a ve dvojce jsou taky.. Ale tam je to spíš nadsázka imho - přímo ve hře je takovejch okamžiků minimum - nebo me to alespon nejak neprislo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit