Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fallout
    Jindro to vypadá nadějně, ještě jeden hlas a máš svůj prvni komentář bez mínusek *3* BTW: tak bohužel, ještě si budeš muset počkat...
  • BoB.2
    Aha sry tak to mě nevadilo to je v pohodě *5*
  • jesusek
    To je detektivní mód. On myslí stealth pasáže. Pokud se nepletu.

    A s Martinem musím souhlasit, že už v jedničce to byla asi nejslabší část hry. Na Arkham City se už ale nemůžu dočkat a je mi jedno jestli dostalo 1,2..,9 nebo 10/10. Jináč by mě zajímalo, jestli nám ve hře připraví zajímavé momenty taky Scarecrow jako v jedničce. *4*
  • mluvíš o něčem jiném...Predátor mód je steatlh část hry, kdy se pohybuješ po chrličích a likviduješ tiše nepřátele
  • BoB.2
    Jde o to že v něm strávíš většinu času hraní abys něco vyděl teda co si pamatuju v jedničce
  • Ringwraith
    A také s největší pravděpodobností lež.
  • Nevím co se recenzentovy nelíbí na predator modu? Ten neomrzel ani v jedničce.

    10/10 GOTY 2011
  • RavenHolm
    "mozna jsem dite ale nejsem hlupak" Odvážné tvrzení:)
  • BoB.2
    Protože jsou to dvě rozdílné věci optimalizaci RAGE sprasili (do tetka čekam na PATCH kterej me spraví grafiku) u batmana to nehrozí jednou už vyšel a změny byli minimální.
  • Ringwraith
    Jindro, brácho.
    Batman Arkham Asylum mělo skvělý port. U Arkham City se nemáš čeho bát.
  • michaliuz18
    9 je akurat pre tuto hru :) nech je uz na pc a hybám do obchodu :)
  • jindra.veliky
    *1* nejdriv meleta o tom jak se vam nelibi kvalita portu RAGE a ted tvrdite ze to nehrozi u batmana?

    mozna jsem dite ale nejsem hlupak *16*
  • BoB.2
    Dobře tak si přičti lepší grafiku co to bude mít na PC a dej tomu 91/2 z 10
  • Batmana dabuje ten stejnej chlapik, co minule?
    Samotnej jeho hlas mi ani nevadil, ale ve spojeni s tema imbecilnima replikama, co mu vkladali do huby, a tim ultranamachrovanym tonem, mi nektery jeho vyzblepty zpusobovaly obtisk dlane na cele, a zkazenou naladu.
    To byl teda fakt des. "Did they succeed?" "Bah! Oh course not! Its me, remember?" Fakt napreshubu.
    Ja jsem teda asi batmanovskej kacir, kterymu se zdaleka nejvic libi to soucasny Nolanovo pojeti. Ale zkratka me zajima, jestli je v tyhle hre batman zase takovejhle trapnej überfrajer.
    Podle me to kazi nejen sziti s postavou (sam jsem o fousek mensi überfrajer), ale i nejaky napeti. Komiks nekomiks...
  • Ringwraith
    Sorry jestli jsem nebyl dost jasný, ale já to myslel jako konstatování stavu se kterým také nesouhlasím. Prostě stupnice se dnes uvažuje špatně. Původně jsem reagoval na to, že "devět je málo". Devět je málo možná podle té pokřivené stupnice, kterou jsem popsal výše a která chytá právem mínuska. Já s ní také nesouhlasím.

    Takže tento dlouhý referát jsi napsal možná zbytečně, protože já mám stejný názor jako ty.
  • skvělá recnze, skvělá hra. Ale v tom velkém počtu superlativ nechápu, proč jste tomu nedal desítku. Budu hrát pc verzi a těším se na videorecenzi....
  • Abych pravdu řekl tak jsem recenzi na GTA IV zde nečetl.Je to ale dobrý příklad.Na PC to zpočátku fungovalo různě....Je sice pravda jak psal BoB.2,že očekává minimální rozdíly.Ale mne osobně i drobnosti ovlivní výsledný zážitek.Někdy málo jindy dost.Třeba když jsem hrál Oblivion tak mne vadilo jak velká jsou písmena a menu hry.Přece hráč PC nesedí několik metrů od obrazovky jako v případě TV.Nebo samotný pohyb a styl menu hry je jiný když má člověk třeba XBOX ovladač a nebo myš.
    -To,že by vyšla PC recenze později tedy kolem data vydání PC verze mne nevadí.Lepší než konzolová recenze dříve a PC video recenze zase pár dní po datu vydání.
  • Já mám teda jiný názor. I hry, které mají 6 nemusí být strašné- viz Duke, který mě i přes hodně chyb celkem bavil- grafiku neřeším. Taky 7 hry mohou být skvělé jako PES nebo Alpha Protocol, který měl hodnocení taky velmi nízko. hey 8 mohou být hotové klenoty ze straší doby uvedu třeba Max Payne 1 i 2 který na ty 9 prostě (je mi záhadou proč nedosahoval. Z dnešní doby bych uvedl Dead Island nebo RAGE ty jsou taky skvělé, když z nich odstraníte chyby nebo pro mě absolutně zatím skvěly (ppořád ho hraji) Alan Wake. 9 Mají úplně skvělé hry které jsou kandidátewm na hru roku: Infamous 2, Gears of War 3, Forza4, nebo právě možná Batman i když hodně z těchto her by si zasloužilo 10. 10 Hry by měly být takové které se Vám zaryjí do paměti na hodně dlouho a to je pro mě z nedávné doby Uncharted 2, Mass Effect 2, Heavy Rain, God of War 3, Deus ex: HR, nebo možná i ten Alan Wake. Zdá se mi že 10 se rozdávají málo a takové hry jako ME, GoW, nebo HR by si ji zasloužily- na tiscali dostali 9. Vždy by se našli rýpalové, kteří by říkali, že ta hra na 10 nemá, ale obecně si myslím, že se s hodnocením 10 moc šetří. závěrem bych chtěl říct, že 7 hry určitě nejsou špatné, 8 hry můžou být skvělé a devítkové jsou v mnoha případech legendy, takže tvoje stupnice není na místě. Je to můj názor každý má jiný, ale většina z Vás by měla souhlasit s tím, že 10 her je opravdu málo- mělo by jich být více.
  • Jedine 10 a to sem to ani nehral ;) PC verze bude urcite za 10
  • Podle recenze jedna z nejlepších her roku, ale známka jen o bod lepší než rozporuplný Rage, trochu divný, ne?
    Rage 6, Batman 9 by sedělo mnohem víc a ještě odpovídalo těm slovním vysvětlivkám známek , co tu máte.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit