Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ringwraith
    Sorry, ale osobně nevidím rozdíl mezi 9 a 9,5.
  • jindra.veliky
    jako třeba při konverzi GTA IV?
  • H4wk
    Ide mi o to, ze by sa malo poupravit hodnotenie na tiscali, 9 je malo, 10 je vela, 9.5 je akurat.
  • Ten spíš dostane cenu za nejvíc přehypovanou hru.
  • Tedy je to prostě proto aby byla práce jednodušší.To chápu.
  • Ringwraith
    Ano, já souhlasím. Jenže uvažování stupnice je prostě posunuté. Možná ne až tak, jak jsem napsal já, to byl extrémní případ, ale v dnešní době prostě 5tka neznamená průměrnou hru, ale špatnou. 6tka taky znamená špatnou, aspoň v myslích běžných čtenářů. A tak by to být nemělo.

    Takže devítka pro Arkham City znamená skvělou a perfektní hru.
    Desítka by měla být rezervovaná pro revoluční počiny o kterých se bude mluvit i za deset let. Pro hry jako Deus Ex, Ocarina of Time, Super Mario 64 atd.
  • BoB.2
    Myslím že změny budou minimální.
  • jindra.veliky
    takze misto toho to zrecenzuji aniz by to hrali? *11*
  • Jenže to by byla recenze o měsíc později.
  • Proc se recenzují verze pro různé platformy dohromady?Je tam napsáno PC,XBOX 360,PS3.Copak PC verze bude naprosto stejná?Co vím tam se může u PC do výsledné recenze může projevit ovládání,grafika a optimalizace.To jsou nejběžnější úpravy z konzolí na PC.
  • Aha, já myslel, jestli třeba nezískají podklady ještě před vydáním, jak to tak někdy bejvá. Škoda, snad to v en zvládnu :D
  • BoB.2
    Pro mě je 9/10 maximální hodnocení 10/10 je jen opravdová vyjímka označující opravdu něco vyjimečného *5*
  • Naprostej souhlas ;)
  • BoB.2
    na jednicku trval překlad mam pocit něco přes pul roku,hra musí hlavně vyjít aby se na to mohly vrhnout. *4*
  • Odulin
    Prostě pařba jako sviň *3* Užívám si to.
  • To se jeste zmeni, jak je na steamu dobrym zvykem (.
  • Ringwraith
    V dnešní době je stupnice hodnocení posunutá a začíná sedmičkou.
    0-6 = totální sr4čka
    7 = sr4čka
    8 = průměr
    9 = dobrý
    10 = skvělý
  • 10 se přece schovává pro "úžasné" Battlefield 3. Proto v hodnocení to "Nejlepší hra roku 2011? Kdo ví..."
  • Prosímtě, i hra s hodnocením 5/10 tě může skvěle pobavit, takže nevím o co ti jde.
  • (Šlo o ironii, kdyby nááááhodou někdo nepoznal) BoB.2@tiscali.cz: Vážně? A je známo, kdyby to mělo bejt hotový?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit