Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Skoda ze smazali Veskoslavovo priznani k tomu, ze absolutne netusi jak funguji site a co to je neverejna IP, by ses aspon zasmal. *15*
  • michaliuz18
    to bola len taka priprava na tazsieho a zdlhavejsieho deathstroka pri ktorom mas bud nervy alebo trpezlivost a dobre reflexy a das to:D
  • MrSanta
    Soudě podle příspěvků u spousty recenzí je to číslo to jediné důležité. Bohužel. Já bych číselné hodnocení zrušil úplně.
  • dobry je prvni setkani s tim elektrikarem... jsem cekal souboj a ono zatim :D
  • cislo ti rekne leda tak h@vno :)
  • MrSanta
    Ty čteš tu spoustu zbytečnýho textu co je kolem toho čísla? Proč, když ti to číslo řekne naprosto všecko, co potřebuješ vědět *15*
  • Tilwaen
    Dává to smysl, je to prequel - jak by k tomu ten Batman přišel, když v (časově) následujících dílech plavat neumí? To je něco, co jen tak nezapomeneš *1*
  • Ronox
    Nevím na co si stěžujou, když na začátku zazní, že obyvatelé Gothamu zůstaňte doma kvůli nadcházející sněhové bouři.
  • life28
    to, že multiplayer stojí za ho** neznamená, že ho nebudeme pozitívne, či negatívne recenzovať :) recenzia produktu má byť kompletná
  • MrSanta
    To je zase diskuzní "nebe" *1*
    Je mi jasné, že si nemůžete dovolit zrušit číselné hodnocení, ale co aspoň dát na stupnici jenom 5 bodíků, jako to máte v Levelu? Mohlo by to přispět ke kultivaci diskuzí u recenzí, který se tu většinou zvrhnou v boj o blbé číslo.
    PS: minidetail - nešlo by nějako změnit nastavení, aby když si člověk klikne na přehled recenzí bylo vidět i to hodnocení? Teď jsem se tam podíval (Archiv -> Recenze), abych si udělal rychlý přehled a ono tam to hodnocení není vidět.
  • Mě tenhle díl docela baví, ale co Batmanovi nemůžu odpustit, je že i po třech dílech téhle hry se nenaučil plavat :D
  • no vsak me to rikat nemusis :) ja kdyz videl v nazvu Arkham a podival sem se na trailer tak mi to bylo jasny.
  • zrovna u Arkham Origins bylo už od začátku zřejmé že bude sešitý horkou jehlou a spíš než plnohodnotný díl to bude takový datadisk, snaha vytřískat z toho ještě nějaké $$$ než vydají opravdové nextgen pokračování
  • njn, takhle to dopada kdyz si manik predobjedna hru rok dopredu, koupi ji za litra a pak cumi ze hra ma 7/10 a rika si: "ale to neni mozne, ja sem za to dal litr, nemuze to prece mit spatne hodnoceni". Tak jde procitat komentare a hledat spriznenou dusi aby si za kazdou cenu opodstatnil ze to je neni mozne a aby bojoval proti svemu svedomi kvuli kteremu ma divny pocit ze dal litr za hru co ma 7/10. A tak se spolecnymi silami sesypou na recenzenta, prestoze ve svete je hra proste na 7/10. Je to tak panove, bud to prijmete, a nebo zavrete p*del.
  • Vzhledem k tomu, ze nekteri jedinci jsou schopni pobrat pouze ciselne hodnoceni (coz je taky jedine, o cem tady porad breci), zatimco hodnoceni textove jim ocividne dela problem, tak bych navrhoval uplne ciselne hodnoceni zrusit.
    Timpadem by redakce v budoucnu tehle histerii nekolika maniku predesli.
  • Prosimte multiplayer, kterej ma stejnou vahu jak v assassins creed - zbytecnost a nepremejsleni vyvojaru ktery za kazdou cenu musi cpat multiplayer do neceho kde bejt ani nema a ani po nem pes nesteka. Studia co to pochopila uz vymenuji takovyto multiplayer za co-op. Tudiz se dochazi k zaveru, ze je zbytecne se uz takovymto multiplayerem jakkoli zaobirat.
  • janchor
    Vyjádřil jsem se tady: http://games.tiscali.cz/recenze/batman-arkham-origins-recenze-64410
  • Ze te to jeste bavi tady porad brecet, ze si nekdo dovolil dat tve oblibene hre jine cislo, nez ty uznasvas za vhodne.
    Vazne usmevne. Nebo mozna spis k placi.
  • Jo, protože tu pět hysteriků jako jsi ty řve, on se bude zpovídat *1*

    Get a life.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit