Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Grygar by se nám měl k hodnocení her vyjádřit! Takový recenze jsou úplně k ničemu, to ať raději žádný nepíše.
    • janchor
      Vyjádřil jsem se tady: http://games.tiscali.cz/recenze/batman-arkham-origins-recenze-64410
      • V tom případě raději žádný nepiš. *3*
        • Ty už radši vůbec nepiš komentáře na games.cz
    • Ze te to jeste bavi tady porad brecet, ze si nekdo dovolil dat tve oblibene hre jine cislo, nez ty uznasvas za vhodne.
      Vazne usmevne. Nebo mozna spis k placi.
    • Jo, protože tu pět hysteriků jako jsi ty řve, on se bude zpovídat *1*

      Get a life.
  • Je na GAMES pouze Grygar jako recenzent? Horšího recenzenta jsem snad ještě nezažil... Poslední dobou jsem s jeho každou recenzí téměř nespokojen... Nejvíc mě dorazil s Beyond Two Souls.
    • Jdi si pobrečet na blog od Jejdáska....Včera jsem TS dohrál a 5/10 je ještě mírné. Za ty prachy je lepší jít do kina a koupit si jinou hru.....


      P.S: A pokud jsi nespokojen, proč sem ještě chodíš? Máš desítky servrů zabývající se recenzemi her a jistě si najde takovou, kde budeš hýkat blahem, že tvé hry mají takové hodnocení, které očekáváš. *7*
      • Děkuji, já si raději pobrečím tady... Upřímně, pochybuji, žes to vůbec hrál, max. na youtube. *4*

        Chodím sem proto. že GAMES se mi líbí. A nepřestanu sem chodit jen proto, že Grygar neumí psát recenze. Akorát je nebudu číst. Jeho recenze nejsou objektivní, a v tom vidím problém.

        Mimochodem Beyond získal někde i plný počet... Když tady dostane 5/10, je vidět, že je něco na GAMES špatně.
        • Já to mám dohrané a s recenzí +- souhlasím. Mnohé věci ne, ale tak v 70-8% textu ano. A objektivní recenze? No stačilo, jak jsem četl na PS3 servrech na TW recenze a hned jsem byl rád, jak se píše zde. Takové vychvalování nečeho, co není, to se nevidí. A Eurogamer je ještě lepší. Mimochodem není nic snazšího než napsat čtenářskou recenzi. Ale pokaždé, když to někomu napíšu, tak se hovvno děje, protože lidé jako ty nedokáží ani sesmolit odstavec, natož celou recenzi.
          • Možná neumím sestavit ani větu, ale taky nejsem recenzent. Ode mě se neočekává, že bych měl něco psát. a už vůbec se ode mě neočekává, že to bude mít nějakou úroveň. *3*
            • TheGGG
              co takhle kdybys vzal kolem ramen deadpoola a odkráčel směr ROVNOU DO A*USU ty. Nás je tu víc a že nesneseš cizí názor mě netrápí. *5*
            • Jak říkám "Petříku", jdi si fňukat ke GGG a Jedáskovi, že hra dostala to, co dostala.
            • Na Eurogamer chodím, mám ho stejně v oblibě jako GAMES. Musím však poznamenat, že recenze tam jsou lepší. Dokonce tam Beyond dostal 8/10...
            • Ne ty jenom komentuješ, jak je recenze hrozná a pak další bla, bla a bla. A úroveň? Jdi si na Eurogamer, a uvidíš, jaká je zde ještě úroveň..... *6*
          • TheGGG
            Ne, na psaní recenzí není nic těžkého. Co obdivuji je ten příval lží a pomluv co do nich někteří lidé dokáží nacpat.
            • Ved preto to ten Lukas robi, inak by mu ostavala len Politika ale tam by musel mat nejake gule.
            • No když si přečtu tvou "recenzi" na DS, tak nic moc. A ty ji hru nedohrál, já ano. Za cca 15 hodin a 92% hry. A s hodnocením souhlasím. A ano, předchozí díly mám 9/10 a 10/10, ale tahle hra nedosáhla ani jednoho.
      • To že kouříš redakci neznamená, že nemůže mít svůj názor a v tomhle případě oprávněněj..
        • A dorazil dex, trolí blbeček s IQ nižní než GGG. Tudíž on názor mít může, ale Kostilam, ne? Vidíš, jak si protiřečíš? Mimochodem oproti Heavy Rain je TW odvar a za ty prachy naprosto nevhodný odvar. A to, jak mě hra tlačila do situací, které jsem nemohl nakonec ani ovlivnit či nemožnost umřít dělají z téhle hry zklamání roku.
  • Super hra, ale už by to chtělo nějakej patch hned v první misi jsem měl bug. Crock mi problikával a stával se neviditelným, a ve městě když chci vypnout jednu Nigmovu stanici, tak mě tam zavře a nejde se dostat do šachty. Jinak nechápu jaktože na GTX770 nejde naplno Physix (FPS mi klesa až někam ke 20)
    • to s tym crockom mi robilo pouzni hru a pokracuj inu pomoze stiahnut posledne driveri inac mi to ide 60fps+ vsetko na max na 660ti takze zoptimalizovane je to podla mna na vybornu
    • Mě v Borderlands 2 taky s GTX670 klesalo na 20fps i se všemi patchy a ovladači. Musíme si zvyknout a začít si kousat ret, když sousedé s o hodně horší sestavou rozjedou hru s PhysX krásně. Ale u Borderlands 2 záleží hodně o množství daných nepřátel a jejich Physixovou odpověď na bazuku, pokud se stává ve hře s PhysX v malém množství a přesto hra jede na dobrou grafárnu jen s 20fps, začal bych to řešit aktualizací ovladačů a házením zapálených manuálů na vývojáře. Bugy jsou svinstvo.
    • tady je video s prozatimním řešením toho bugu s věží, za pomoci dalšího bugu *1*
      http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=189282767
    • Ten bug se stanicí je známej. Na YT je video hjak to zatím obejít než to patchnou. PhysX je patrně neoptimalizovnej no.
      • PhysX je hlavně píčovina, kdyby ho uměli vývojáři pořádně využít, hned bych si myslel něco jinýho.
      • LTM3
        Zajímavý mě to jede s PhysX vše naplno na 670 bez problémů. Zkus nový ovladače na dělaný na batmana.
  • jindra.veliky
    nj uz od zacatku bylo jasny, ze chteji jenom vytezit z dobrych povesti dvou predeslych her

    *7*

    jeste vetsi recyklace nez u CoD
    • Nevšiml jsem si že by to vycházelo každý rok navíc narozdíl od codka furt batman za něco stojí
      • jindra.veliky
        aha, takze kdyz stejna hra vyjde jednou za dva roky, tak je to v poradku :D :D

        za neco to stoji, protoze je to porad to samy = to muzu rict i o CoD, to ma taky vzdycky dobrej multiplayer a az na prvni black ops i povedenou kampan *12* *12*
  • Jack1947
    Hra Jokera nema chybu a je to celkem prekvapeni, optravdu jsem necekal.
  • Jack1947
    "Cislo" u Recenze nema uz zprincipu smysl resit, pac kdyz hra dostane "venku" kolem 8/10, tady to zase bude kolem 6-7. Pak je lepsi resit spise psany text a s tim pak souhlasit/nesouhlasit. *4*
    I Tak je pro mne a dalsi jedince opet lepsi, pockat na znamku "psanou" v Levelu.
    • Vždyt 7/10 je nadprůměrné hodnocení, tedy zábavná a dobrá hra. Co je na tom špatného? Codename 47 také dostal 7/10, oprávněně a i tak udělal díru do světa. Naopak samé 8-9/10 to už je demagogie. To nám tu vychází samé legendy, na které budeme vzpomínat i za 20 let.
      • Nikoli, 7/10 je prumerne hodnoceni.
        • Veskoslav
          Ty jsi nedostudoval základní školu, že nevíš, že 7 není průměr z 10 ale je to 5? *7*
          • Ja na rozdil od tebe jo. Tvrzeni, ze prumer z 10 je 5 je jeste legracnejsi nez tve tvrzeni o skryte IP. A navic jsi ani nepochopil, ze jsem psal o prumernem hodnoceni, nikoli o prumeru z deseti. Ztrapnujes se tak uplne zbytecne.
          • ringmancz
            že s ním ztrácíte čas...
          • Jack1947
            Strhava na sebe jen zbytecnou pozornost. *15*
        • Jack1947
          Ty si vazne zaslepenej, 7/10 Neni prumer mozna tak nadprumer , priumer byl vzdycky prumer 5/10... o tom tvem dohadovani na hore ani nemluve. Ceho je moc a toho co tu delas je presprilis. *7*
          • Viz vyse, staci trochu premyslet a zjistis, ze zdejsi prumerne hodnoceni neni 5/10.
        • Ne Jujdasku, prumer je 5/10. To te ve skole neucili?
          • To je mozne, ale to neznamena, ze prumernym hram zde davaji 5/10. To te ale ve skole nenauci, na to uz musis pouzit rozum. Prumerne hodnoceni na games.cz je, jak jsem napsal, 7/10.
      • Jack1947
        Nerikam ze ne, akorat me se to nejevi kdybych to bral AA= 9/10 AC=8/10 AO= by bylo 8/10 protoze by kvalita nesšestupovala smerem "dolu" ale drzela se na stejne pozici, muj nazor.
        Takhle by clovek po precteni recenze, byl skepticky a dost vahal jestli koupit. Takze bych byl takrikajic na vazkach. *7*
        • Vrook
          Jack1947 = 10/10 would vote #JACKFORPRESIDENT #freejack1947
        • no a proto nakupuju tam, kde to uz ted stoji 437kc a nebudu pripade tolik moc zklamany
  • Jack1947
    Po letmem, proletnuti/precteni Recenze take samozrejmne uz zpravidla jak jinak nez nesouhlasim.
    Nedopecene mi to jaksi uplne tak neprijde, ale naopak od jinych zde zuby nehty kosti drzicich se jednotlivcu/jedincu dokazu pochopit. Takze mi to vyzni i kdybych necetl, ze kdyz jsem Fanousek neni nad cim premyslet a kdybych byl jen kolemjdouci tak za vyzkouseni to stoji, byt treba v nejake sleve a jindy. *4*
  • Za mě je hra tedy tak trochu zklamáním. Těšil jsem se na posun vpřed a ono to celé je opět to předešlé, jen v jiném čase. Osobně mi preferuje spíše Nolanův svět Batmana, zde se mi např. nelíbí ty proporce hlavního hrdiny, má nohy silné jak Japonská godzilla, futuristické oblečení a architektura z 50tých let atp. vše jen podtrhují (podobně jako Bioshock). Čekal jsem jaké si přiblížení se k filmové trilogii, tu však splnila patrně jen hudba v menu, která tak trochu napodobuje z Dark Knight Rises skladbu Deshay Basara. Co se hratelnosti týče, tak ta je v pohodě, škoda jen, že mi prostě tento grafický styl nesedí. Např. mise na nákladní lodi, která navenek připomíná kocábku Venture z King Konga (2005) působí uvnitř jako megalomanský Titanic. Vodotěsné dveře, kterými procházíte, jsou vysoké 4-5 metrů, všechny chodby jednotvárně široké atp. Co se geometrie objektů jako jsou např. tanky týče, tak to působí nešťastně. Nejvíce mě ve hře potěšila bat jeskyně, dabing postav, galerie padouchů a menu celkově. Myslím, že známka 7/10 je ok.
    • kubi-wan
      Tak jestli preferuješ Nolanovu vizi Batmana a nelíbí se ti výtvarnej styl hry, kterej má mnohem blíž ke komiksům, kterýma je Batman daleko víc než filmama, tak je to tvůj boj...
      • Domnívám se, že Nolan stojí za vzkříšením tohoto hrdiny, zejména po jeho nepříliš chvalných předešlých filmových zpracováních. Zajímalo by mě, kolik lidí zná Batmana z komiksů a kolik z "filmového plátna". Pro mě osobně je Nolanův Batman prozatím nepřekonatelný a tato hra se snaží být jakýmsi obojím, respektive vším, co k Batmanovi patří. Nicméně posun vpřed jako tomu bylo u Asylum a City už nevidím. A ano tento grafický háv je můj boj, možná i více hráčů, každopádně 7/10 maximálně 8/10 je hodící se. Protentokrát jsem se známkou i recenzí docela spokojen :-)
        • MrSanta
          Kolik ti je, juniore? Nepřekonanými zůstali samozřejmě Batman a Batman Returns, s těma Nolan nic nenadělá, ať Bale chraptí jak chce *3*
          • Jestli jsi takový "dědek", jako je tvůj avatar, tak to pak junior určitě jsem :-) Je pravda, že atmosféru Tim Burton vytvořit uměl, film jako takový se myslím více vydařil Nolanovi, který vsadil na vzestup hlavního hrdiny. Zasazení do reálnějšího světa s absencí vtipu pak vyústilo ve velmi dramatickou podívanou, která myslím, jak většinové publikum na IMDb hodnotí, mluví sama za sebe. Batman z let 1989 a 1992 spíše „kopíroval“ původní zdroje. Nolan potěšil zcela originálním přístupem s cestou do neznáma, i když po posledních dvou filmech Schumachera (1995 a 1997) dá se říci, neměl co ztratit.
            • Jack1947
              http://www.imdb.com/title/tt0060153/?ref_=fn_al_tt_9
              http://www.imdb.com/title/tt0035665/?ref_=fn_tt_tt_24 Nemyslel tyhle ? Podle ne moc, valneho hodnoceni tedy slabota. Puvodni mopzna nebyli nemysli komiksove, pak je to tedy v rozporu. *4* *7*
            • s-a-b-r-e
              Jaké "původní" zdroje měl Burton kopírovat? Naopak Burtonův Batman nemá s komixem ani jinými filmovými adaptacemi moc společného. Je to hodně povedená, ale dosti volná adaptace, řekl bych.
          • janchor
            Batman Returns má kouzelnou atmosféru, ale s Nolanem se ani Burton nemůže měřit. Nolan jako první trefil podstatu tý postavy a postavil kolem ní dva strhující, inteligentní akční filmy. Vedle šlápnul až s trojkou.
            • Jazz
              *Jokerův

              Nemáš zač. *16*
            • MrSanta
              Nolan možná trefil podstatu postavy, ale na můj vkus jaksi pozapoměl, že dělá film s komixovým superhrdinou.
              U Dark Knight bych slovo inteligentní osobně nevolil. Jokerovo plán je tak "vychytralej", že by to ani Baldrick nevymyslel.
              Souhlasím s tím, že Nolanova trilogie je skvělá.
            • Jack1947
              Kdyby to nebylo o efektech a vybuchach, tezko by to dostalo vetsi nebo vubec zadnou pozornost. *3*
          • Jack1947
            Je to pravda, pac Batman nebyl nikdy o efektech, aspon ze v te hre meli rozum a nepreefektovaly to . I kdyz bych se rad proletel v Batwing nebo zajezdil v Batmobilu. *4* Snad priste no.
  • U me spis prevlada zklamani, ktere ale vyvazuje - mozna i prevazuje - stale pomerne dobre batmanovsko jadro, ktere je udelane proste paradne. Rekneme tak sest z deseti, kdyz uz se tu hadame o cislech.

    Ale misty je to poradny opruz. Docela dost bugu, jeste horsi collectible hunt nez predtim, z pohledu pribehu ale i vybaveni atd. vubec dost skripe myslenka, ze by to melo byt nejak vyrazneji drivejsi a jine nez predchozi tituly...

    No a konecne, ale to uz neni chyba hry, udelat 20 critical strikes in one free flow combo je pro me snad jeste vic frustrujici vec, nez bylo proletnuti takovym tim tunelem za pomoci zrychleni ze stremhlaveho letu v Arkham City.
    • Ted mi doslo, ze jsem napsal, ze neco prevlada, ale to druhe to prevazuje. Napsal jsem to, protoze jsem blbec a protoze plati varianta, ze to prevazujici je vic nez prevladajici.
  • Toto je hra, která má pro Grygara cenu 10/10

    http://games.tiscali.cz/recenze/starseed-pilgrim-recenze-62870

    Pak se nemohu už ničemu divit....
    • Bohužel tím jak hodnotí, tedy neobjektivně, poškozuje akorát GAMES a nově vydané hry.

      Grygar by měl přispívat do rubriky první dojmy, tam nemá co zkazit. Zřejmě oslovím redakci.
      • Starseed Pilgrim je jedna z nejlepsich her za poslednich deset let. Hodnoceni je naprosto adekvatni...
      • Jack1947
        Oslov , nebo so zaloz vlastni Web a tam si hodnot hry vysokym hodnocenim, tys tady jeste (ne)chybel
        ... Uvidime jak se ti povede nechci te nak shazovat to opravdu nemam ve zvyku, dle tveho mineni ale myslim ze se ti moc dobre nepovede. Neni lepsi se zamyslet nad tim treba ze nahodou uz hry, jdou kvalitou (ne vsechny) ponekud sestupne smerem dolu ? Ze nakonec, kdybys sis to zahral necitil bys to podobne protoze Ja ted kdyz to shrnu kolem a kolem , mi to vychazi 7-7,8 /10 ano omezenost zdejsiho hodnoceni narozsdil od webu jinych je mozna prave zminenym kamenem urazu. Jenze kdyz te hra, bavi a rikam znovu neni duvod davat na recenze eridit se vlastnim nazorem. Nemusel bys tady ani byt mohl bys byt jinde. Zamysli se nad tim. *3*
      • Už jenom slovní spojení "poškozuje nově vydané hry" ukazuje, že jsi fanatik až na půdu. Nové hry se defacto poškozují samy svou debilitou, nedotaženosti, malou herní dobou, nesplnění slibů a mnohé další. Protože Origins je hned po nejlepším Batmanovi a absolutně na něj nedosáhl a nevyrovnal se ani prvnímu dílu, co se týče zpracování například exteriérů, tak je recenze a její hodnocení dostačující. To, že ty to nemůžeš pořád zkousnout a pořád meleš, jak špatně pokažený gramofon s desettisíckrát ohranou deskou, to je věc druhá.... *7*
      • A kdo urcuje, co je objektivni hodnoceni? Ty? Jujdasek?GGG? Prober se.
      • Miserius
        Kdo by to byl řekl, že jeho recenze bude neobjektivní *1* Ty jsi zase nějakej znalec
    • no, a proc by nemela ? snaz se porozumet proc tomu tak je a ne tady kecat ho*na. Ses jak podelany americani co musi za kazdou cenu chytit atentatnika a zabit ho misto toho aby se snazili porozumet tomu proc to udelal a snazit se ze svoji spolecnosti neco udelat aby lidi nemeli potrebu a chut (jako ja) jim tam hodit atomovku
    • Furt řešíš číslo jak nějaký blbeček. Fakt, kvůli tupounkům jako ty bych zavedl to samé hodnocení, co je v Levelu, tedy slovní. Protože u Váš, to bohatě stačí, protože by to bylo nad Vaše rozlišovací schopnosti..... *7*
      • No prodeje Levelu klesají a klesají, takže tam bych si moc příklad nebral. Destructoid mimochodem za 3,5 u Batmana (recenzent byl Sterling) a Starseedu (recenzent Patrick Hancock) taky vysoko za 9.0, proto už recenze Patrick Hancocka moc vážně neberu. Mě se tématika superhrdinů z komiksů nikdy nelíbila, tak i kdyby to dostalo 10 tak to kupovat nebudu. :)
        • Level jsem chtel kupovat, ma zajimave clanky, ale skrz blbe recenze jsem si to rozmyslel, nechci financne takovy slendrian podporovat.
        • Jack1947
          Ty ne, me se Batman libi ja na nem da se rict vyrustal ostatne i na komiksech. *4*
          Prdlajdum, Level jen dokazuje to ze neni pro kazdeho, je pro nektere verne fandy zanru a casopisu
          a diky nim i zije. Tohle bych si vazne nechal trochu stranou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit