Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vzhledem k tomu, ze nekteri jedinci jsou schopni pobrat pouze ciselne hodnoceni (coz je taky jedine, o cem tady porad breci), zatimco hodnoceni textove jim ocividne dela problem, tak bych navrhoval uplne ciselne hodnoceni zrusit.
    Timpadem by redakce v budoucnu tehle histerii nekolika maniku predesli.
  • Klasicka situace. Banda fanboyu se podiva na ciselne hodnoceni, ktere neodpovida jejich predstave a hned se z toho muzou posesouvat.
    Mozna by to chtelo se vice zamerit na text recenze, nez tady ze sebe delat tro(t)ly kvuli cislu.
    Vazne usmevne.
    Ale co, alespon je sranda. Mr. GGG alias realna strelba na gamepadu a Jujdasek zarucene nikdy nezklamou. Co prispevek, to zpravidla perla. *1*
  • njn, takhle to dopada kdyz si manik predobjedna hru rok dopredu, koupi ji za litra a pak cumi ze hra ma 7/10 a rika si: "ale to neni mozne, ja sem za to dal litr, nemuze to prece mit spatne hodnoceni". Tak jde procitat komentare a hledat spriznenou dusi aby si za kazdou cenu opodstatnil ze to je neni mozne a aby bojoval proti svemu svedomi kvuli kteremu ma divny pocit ze dal litr za hru co ma 7/10. A tak se spolecnymi silami sesypou na recenzenta, prestoze ve svete je hra proste na 7/10. Je to tak panove, bud to prijmete, a nebo zavrete p*del.
    • zrovna u Arkham Origins bylo už od začátku zřejmé že bude sešitý horkou jehlou a spíš než plnohodnotný díl to bude takový datadisk, snaha vytřískat z toho ještě nějaké $$$ než vydají opravdové nextgen pokračování
      • no vsak me to rikat nemusis :) ja kdyz videl v nazvu Arkham a podival sem se na trailer tak mi to bylo jasny.
  • Jim Sterling dává 3,5/10.

    Kolik z vás to neunáší?
    http://www.destructoid.com/review-batman-arkham-origins-264357.phtml
    • tak ja tiez viem napisat recenziu aj na gta V a dat tomu kludne 2/10 a popisat preco :D to je teda priklad...
    • To jsou největší patlalové. Jen tak pro zmínku Witcher 2 6/10, Dark Souls 7/10 a Skyrim 10/10... jednoznačný signál, že se vyhnout tomuto magazínů. Nový Batman si zaslouží adekvátně 6/10-7/10.
    • Já já já, Franto. Sice jsem AO ještě nehrál, ale tu vypasenou bečku sádla nemůžu vystát.
  • Já si myslím, že hodně herních webů hru zbytečně podhodnocuje.
    Origins si určitě 8 z 10 minimálně zaslouží ... nechápu, proč hodně recenzentů dává potupných 7 z 10 ... :).
    A lze souhlasit s tím, že se jedná o právoplatného nástupce AC. Však již podle předváděčky na E3 jsme od toho snad víc oečkávat ani nemohli ne ? .. Od hry se nečekalo žádná revoluce, ale kvalitní "mezihru " mezi AC + nové dílo od rocksteady a tím pádem hra 100 % svůj úkol splnil.a
    • janchor
      Inu, možná lépe pochopíš, pokud přestaneš takhle vysoký hodnocení vnímat jako "potupný".
      • 7 z 10 není potupné hodnocení, ale u této hry není opravdu na místě ... a bavíme se o origins, takže zde je 7 z 10 ( zde je podobný výraz opravdu výstižný, protože hra je je to výborná ).
  • Jack1947
    Stejne ale pro mne zustava nejlepsi 1dil, takze prekonani se nekona a tohle tak navazalo na uspech Arkham city. Dalsi dil uz proste musi byt originalnejsi a zajimavejsi nebidnout zase neco jineho. *4*
  • jak je to s měněním obleků? Dají se vybírat hned od začátku a jaké tam jsou?
    • Jack1947
      Dostanes je za plneni Challenges, nebo si je koupis asi. Jinak nevim ale na zacatku nemas zadnej jen ten zakladni. *7*
  • Vpodste suhlas s recenziou az na suboje s bossmi mna to praveze bavilo a pri banovy som mal pekne nervy:D osobne som ani nic viac necakal robilo to ine studio ktore nema skusenosti s batman hrami takze bolo jasne ze vsadia skor na istotu skor som zvedavy co nam prinese rocksteady. Hra ma bavila sice to nebolo take wow ako pri prvom arkaham asylum ale stale dobre moje hodnotenie 8.
  • janchor přečetl 5 recenzi na Origins a vybral z nich to nejzajímavější a pak to hodil na Games *1* *1*
  • TheGGG
    Přiznávám, Origin možná není taková pecka jak předchozí díly, jenže u mě to je Asylum 9/10, City 10/10 a protože u originu jsem tak za půlkou váhám mezi 8 nebo 9/10.
    Každopádně hra si zachovává perfektní atmosféru, skvěle napsané dialogy, perfektní grafiku, luxusní dabing, zajímavý příběh, nápadité mise atd.
    + přidává perfektní detektivní režim, který mi dává skutečný pocit že jsem detektiv.
    Nikdo nečekal next gen, hra přidala pár novinek a přinesla kopu toho božského z minulých dílů.
    Hru hraji na PC a optimalizace je na dobré úrovni, takže ani zde si nemohu stěžovat.
    Na žádný bug jsem nenarazil
    • Gamepad mu dava pocit skutecne strelby ze skutecne zbrane, detektivni mod ve hre mu dava pocit, ze je opravdovy detektiv.
      S tebou to bude asi vaznejsi, nez jsem si myslel. *1*
    • Chození po místnosti a mačkání mezerníku z tebe dělá detektiva?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit