Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Batman arkham hry som si velmi oblubil, arkham city bola famozna. Len neviem, ci je to len moj pocit, ale pri novom diely mi prislo, ze to uz nie je ten batman, ktoreho som mal rad. A najviac ma sklamal suboj s bossmi ( hlavne deathstroke), ten suboj je tak pomaly, nezazivny a repetetivny, ze som mal chut seknut s celou hrou. Nakoniec som to dohral, ako celok mi prisla hra fajn, ale ten deathstroke, strach a hroza
  • Hra prejdena aj MP som skusil, pre mna urcite dosojny nastupca AA a AC, ako vela ludi pisu ze v hre je plno bugov a glitchov a podobne, ja som sa stretol iba s tromy, jeden vo vezi kde sa nedalo vyliezt na ventilacie, druhy ked som tiez nemohol vyliezt na bilbord a treti ze som vypadl z mapy, ale inak ine bugy som netretol, ako velky fanboy Batmana tak odpustam, pre mna osobne, hlavne art stylom sa WB trafilo do mojho vkusu viac ako Rocksteady. v Origine je pre mna Batman uveritlnejsi, uz to nieje taka skrina ako v AA a AC. Pre mna 9/10, jeden bod dole kvoli tym bugom co som stretol, ale vsetko sa da opatchovat :) Ale kazdy ma svoj nazor, ja som sa pri hre skvelo bavil. Odporucam.
  • MrSanta
    To je zase diskuzní "nebe" *1*
    Je mi jasné, že si nemůžete dovolit zrušit číselné hodnocení, ale co aspoň dát na stupnici jenom 5 bodíků, jako to máte v Levelu? Mohlo by to přispět ke kultivaci diskuzí u recenzí, který se tu většinou zvrhnou v boj o blbé číslo.
    PS: minidetail - nešlo by nějako změnit nastavení, aby když si člověk klikne na přehled recenzí bylo vidět i to hodnocení? Teď jsem se tam podíval (Archiv -> Recenze), abych si udělal rychlý přehled a ono tam to hodnocení není vidět.
    • Skoda ze smazali Veskoslavovo priznani k tomu, ze absolutne netusi jak funguji site a co to je neverejna IP, by ses aspon zasmal. *15*
  • residentevilfans
    A videorecenze bude ? *4*
    • janchor
      Ano.
      • Batman by si zasloužil i videospeciál
  • Uvítal bych kdyby jste už konečně zavedli hodnocení i z desetinami ,protože když je něco mezi 7-8 ,desetiny přijdou v hod.. ( 7.5 si podle mě hra založí )
    • Janun
      1-10 je až až. Stejně se ani tahle stupnice tolik nevyužívá. Koho hra zajima tak at si prečte recenzi a nějaký +-0.5 ho stejně zajímat nebude...
  • misho8723
    Odohral som len prvú hodinu hry, tak samozrejme nemôžem povedať, že či to ohodnotenie opodstatnené alebo nie.. ale za tú hodinu som natrafil na niekoľko grafických bugov, čo sa mi nikdy nestalo ani v AA ani v AC.. a niektoré textúry sú horšie ako v AC, čo ma osobne prekvapilo - nepríjemne.. inak čo som čítal recenzie a názory ľudí, tak podľa mnohých v hre chýbajú také malé detaily, ktoré robili AA a AC tými špeciálnymi hrami.. proste láska k pôvodnému zdroju v hre chýba.. aspoň čo som čítal teda..a chcel by som vedieť, či sú v hre také prekvapujúce/nečakané okamihy ako v minulých dieloch (napríklad scény so Scarecrow, chyba v hre v AA - ak viete čo myslím :), v AA miestnosť vo first person pohľade s Jokerom, žralok v múzeu v AC, atď.) ?
    • TheGGG
      Mad hatter, electrocutioner boss fight, a hromada dalších perfektních momentů ti nestačily?
  • Nevím jestli jsem sám, ale nepřijdou vám některé Riddlerovi hádanky nelogické/nesmyslné/nevysvětlené a nakonec i neproveditelné (texture hitbox bug, nejde vlézt do ventilace, atd) ?
  • Téměř stejné jak předchozí dva díly - proč měnit dobře fungující systém. Boje jsou dobré, těžší. Nejede mi gamepad,takže klávesnice a myš - to klikání je ale šílené:) Osmička zasloužená, ale za opakující se všechno bych dal klidně 7
  • Zhilian - držím palce,aby ten preklad vyšiel,a velke díky za snahu.
  • Burtonovy Batmani mi příjdou jako kdyby ten komiks ani neznal. Hlavně jak tam Batman přilítl v Batmobilu, vyhodil bombu a kolem asi dvacet padouchů. Nevim jestli to po tom výbuchu mohli přežít. Nolan dělá jiný kafe. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit