Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem rád, že to není jen můj názor... Grygar není kompetentní recenzovat hry...
    • Tohle vážně nechápu. Když se mi hra líbí, je mi u glutea maxima jakou tomu kdo dá známku, prostě ji hraju.
      • To nechápeš, protože si ty hry asi stahuješ.
        • Jo, to dava smysl. *7* *1*
    • podaktori si asi len pozru hodnotenie...
    • no pana grygara zrovna nemusim ale tady bych se ho zastal, popsal to jak to je. To ze banda umbulenejch fanboyu tady breci ze to nedostalo milion z deseti neni smerodatny.
      • S tímto recenzentem je dlouhodobější problém. Občas se sám ptám, zda to vůbec hrál, když hodnotí hru, tak jak hodnotí.
    • C-BEAM
      a takýchto názorov bude čím ďalej tým viac, jednoduchí hráči totiž úspešne dobívajú aj tento server, sú to hráči ktorí nekriticky zhltnú každú sra*ku až na pokon skončíme ako na nemenovaných zahraničných serveroch kde musia codom dávať 10/10 inak by recenzentov ich jednoduchí čitatelia zožrali za živa.

      Arkham Origins je dobrá hra iba pre fanúšikov série a Batmana ako takého, ktorí vedia odpustiť aj menšie či väčšie nedostatky. Kludne si tam teda 1-2 body pridajte ak treba ale nesnažte sa ostatných presvedčiť aká dokonála hra to je ... pretože nie je.
      • Nemas pravdu, ja u spatnych recenzi kritizuji nejen nizke, ale i vysoke ohodnoceni.
    • neni kompetentni, ked to nevie hrat nech to nehraje, ja som napriklad stihal vzdy stlacit tlacitko ked bolo treba, boje su uzasne, brutalne a velmi akcne, cela hra je akcnejsia a temnejsia. ja davam 9,5/10 a dufam ze ten pol bod, ktory som hre strhol kvoli bugom dotiahnu vyvojari nejakym skorym updatom a bude to moja desiatka :)
    • Souhlasím.
      • Stále se tvé nabubřelé ego nesmířilo, že B: TS dostal to, co dostal? No neplakej, jdi na PS3 "fan" magazíny, tak to vychválili a práskli 10/10, aby ovečky jako ty mohlý hýkat nadšením.

        P.S: Doufám, že stejně jako v případě TW jsi hru nehrál a zase budeš předpokládat, ať se můžu tvé blbosti opět smát .... *7*
        • Já brečím jen z těch recenzí, co tady píše GRYGAR... Co se týká Beyond, tak hru mám a koupě nelituji. Je to skvělá hra, ale má určitě své nedostatky, a proto by měla být hodnocena 8/10. 5/10 může dát naprostý ignorant a amatér.
          • 8/10 je vysoce nadprůměrná hra. Cože Beyond naprosto není. Nedosahuje naprosto kvalit Heavy Rain, příběh, tedy nejdůležitejší část této hry je psaný jako od Uweho, nemožnost ovlivňovaní, kdy mi přišlo, že předem bylo jasně dané, co se stane a já jsem to nemohl ovlivnit a co mě nejvíce srallo, byla absolutní nesmrtelnost, kdy postava přežila i to, co Chuck nedokázal....Tudíž maximálně 6/10, protože ta hra je pohopouhý dlouhý a nudný interaktivní film, kdy občas člověk může mačkat tlačítka, aby měl pocit, že "hraje". A ano, mám to dohrané a ano, mám to i zakoupené, protože jsem měl očekávání jako u HR.
            • Uvedomujes si, ze 10/10 je uplne to same jako 100/100, ze ano? *1*
            • Pokud tato hra od Grygara dostala 10/10 http://games.tiscali.cz/recenze/starseed-pilgrim-recenze-62870

              tak Beyond by měl mít 100/100 a opět se ukazuje, že Grygar nemůlže psát recenzel, ale max. maximálně rubriku první dojmy ze hry.

              Podle toho, jak se hodnotí hry, nemůže soudný člověk dát Beyond 5/10.
          • 5 muze dat clovek co je nad to povzneseny a vidi to tak jak to je. Vsak je to taky naprosta sr*cka v cele s Elen Debilpage. Vic nez na 7/10 ta hra nema.
        • Netusim co tim TW myslis. Nicmene se mi zda, ze jsi neunesl nejakou moji kritiku zdejsi recenze. Procpak? Jsi zastancem totalitniho drzet hubu a krok, a kdo se odvazi ozvat, toho je nutno zadupat do zeme?
          • Ne. Jenom ty jsi takový šášula, co ví všechno lépe a když není podle tebe, tak všichni okolo jsou idioti. Ale ono je to přesně naopak.
            • Ja jsem nikde nenapsal, ze to podelal. Zacal jsi lhat, protoze si nedokazes priznat, ze jsi to zoslil.
            • Nehrál, ale víš, že Grygar to podělal. A nezapomeň si hned dát plus po napsání příspěvku. Možná ti to dělá dobře. Jenom to nemění nic na faktu, že jsi stále šašek, co věčně fňuká a brečí, jak mu "jeho" hra nedostalo to, co by chtěl aby dostala. Raději si piš ten svůj legrační blog, naprosto nezaujatý blog. A nebo dělej statistiky pirátů, u těch také umírám smíchy.
            • Origins jsem nehral, jenze ja take z toho duvodu nikde nekritizuji recenzi na Origins. Co chytreho mi chces rict ted?
            • Stále jsi neodpověděl na kotroliní otázku Jejdo. Hrál jsi to. A to, že tady nějaký blázen začal naprosto měnit hodnocení, na tom nic nezmění. Tudíž se ptám znova. Hrál jsi Origins? Pakliže ne, nemáme se o čem bavit a jsi prostě zamindrákovaný šašek, co považuje všechny, kdo mu "haní" hru za idioty či nekompetentní recenzenty.
            • Ty veci ktere prechazis mlcenim beru jako tvuj souhlas.

              Ano, nazor, ze Grygar neni dobry recenzent neni urazka, to je nazor s ktery jsem si dovolil souhlasit. Kterou hru jsem nehral, povidej a prehanej.
            • Aha. Takže tím, že "napíšeš" či souhlasíš, že Grygar není k psaní recenzí, tak ho vlastně neurážíš, to jenom konstatuješ fakt. Jo Jejdo, tak co hrál jsi hru? Povídej, přeháněj. Protože se pomalu zarazuješ do TOP5 exotů Tiscali...Kritizuje recenze, ale hry nehrál *7*
            • Mozna jsi to prehledl, ale prenaseni diskuze na osobni rovinu, nadavani a urazeni tu provozujes ty, nikoli ja. Tva kritika tak trefne pada na tvou vlastni hlavu.
    • Ty nejsi kompetentní číst recenze.
    • Jack1947
      To je nesmysl, ze neni kompetentni . Jen nema uspokojivy nazor na ruzne hry a pak se tu budou vest spory, nejde o nejake bezbrehe zavdeceni se proste to je tak jak je. Souhlasit/nesouhlasit muzes ale je mu to nesedlo, sedmnout to tobe muze. Recenze uz se tu resila neni od toho aby kazda AAA hra mela 9-10/10, spatna hra to neni jen to je podobne a vic dal bych to neresil. *4*
  • Nejlepší Batman je stejně Patrick Bateman *1* *1*
  • TheGGG
    No nevím, Alien colonial marines, jedno z největších zklamání roku, dostalo od pana Grygara 6/10 a perfektně šlapající origin jen o bod víc. Žádám vysvětlení!
    • Vslvetlenie je ze pan Grygar hodnoti ako sa zobudi.
    • Máš naprostou pravdu, pouze číslo rozhoduje o kvalitě hry.
      • TheGGG
        ANO, číslo je na recenzi nejdůležitější, autor by to neměl sázet jak mu ruka ujede
        • Ale prdlajs, cislo jen jakesi absolutni vyjadreni, ktere nelze brat az tak smerodatne. Mnohem dulezitejsi je samotny text, kdy ma recenzent prostor vypichnout co se mu libilo a naopak nelibilo a shrnout tam sve celkove pocity.
          Kdo se diva predevsim na cisla u recenzi, tak ten je idi*t.
          Coz ty vlastne jsi, tak potom ano GGčko, cislo je to nejdulezitejsi. *1*
  • Nic jinýho než zabugovanej odstín předchozích her(nemizejicí riddler trophy v mapě až po slavnou šachtu kterou nejde projít sou opravdu hodně flustrující) zkurvili většinu co rocksteady v přechozích dvou hrách tak dobře vystavěli škoda a to ještě slibovali jak budou souboje z bossy výzvou ach jo, v zahraničí sem viděl i známky jako 3.5, taky sem fanda batamana ale nemusí to znamenat abych chválil hru co je evidetně špatná
    • Tenhle bug se da dobre obejit, ale je to fakt vyzva , kdyz se hraje na gamepadu :)
      • Ten bug s vezou sa obist da, som zvedavy ako sa da obist x dalsich bugov ako prepadavanie cez podlahu, alebo nefunkcne tlacitko a glue granade v blackgate sewers...nastastie corrupted save ma nepostihol...bugy ktore znemoznuju dohrat hru by asi nemali prejst cez betatest....ak sa betatest nerobi prave teraz na hracoch co si to kupili a predobjednali...

        Obrovske sklamanie tato hra....
        • Da se vubec ta hra dohrat na 100% ? :)
          • uvidim ci sa hra da prejst komplet...
            ja som nastastie pribeh dokoncil, uz mi chybal len jeden enigmov datapack, ked som dostal bug a musel som ist hrat odznova...odporucam si zo srandy precitat support forum, az som sa rehnil, ake game breaking bugy maju iny....a aj na konzolach...dokonca pre ps3 je odporucane, ak som to spravne pochopil, neupdatovat na 1.02,nepustat internet atd... radsej hrat prvu zabugovanu verziu, lebo ten update to poserie este viac :D
            takze teraz hram druhy krat, pravidelne si savy zalohujem, kedze je tam autosave a ak sa ti ten jeden save poskodi, alebo zabuguje, tak si zas skoncil...
            uz sa mi to aj oplatilo, batman mi tentoraz prepadol cez mapu pri prelete mestom, esteze som robil backup savu cca 10min dozadu pred bugom, inak by som uz asi rozbil od nervov comp... *1*
  • S recenzí celkem souhlasím. Rozhodně obsahuje bugy, které hru trochu znepřijemňují. Ovšem můj největší problém je obtížnost. Neříkám, že to je chyba hry, spíš jsem jenom lama. Ale přijde mi propastný rozdíl mezi "normal" a "hard". Na normal umírám jenom velmi velmi velmi vzácně a na hard je to téměř v každé bitce a to několikrát. Nevím jestli mám tedy pokračovat na hard a doufat, že se získanými vylepšeními to pujde líp nebo hrát na normal a zbavit se frustrace, ovšem taky skoro jakékoliv výzvy (kterou mám rád). Má z vás někdo tady podobný pocit?
  • Novej batman je pro me na urovni datadisku k arkham city. je to herne stejny přes kopirak jen mozna o něco horsi. Zadna vyzva,nudny sekvence nenapadity bosove,okopirovany město z předchozího dilu, pribeh prakticky zadnej. Nuda a sed. klidne bych dal 6
    • TheGGG
      Aha, takžes to nehrál.
      Žádná výzva: lež číslo jedna, hra je stejně obtížná jako předchozí díly.
      Nudné sekvence: lež číslo dva, nechci tu nic spojlovat, ale dramatických momentů je ve hře hromada
      Nenápadití bossové: Jako vtip dobré, ale neznám hru co by přinesla tak zajímavé a odlišné bossfighty. Charaktery samotné jsou pak propracovány perfektně.
      Okopírované město? Jedna část ano, nevíc je úplně k nepoznání a tak 95% lokací je nových.
      Žádný příběh: No možná pro člověka co neumí anglicky, nebo viděl jen pár obrázků.
      Hře bych dal klidně 9/10. Nechci tu být za fanatika, ale ta hra je prostě perfektní.
      • sorry kamo ale ty ses fanatik, coz není nic spatnyho taky mam serie na kery nedam dopustit ale tadle hra si při plnym vedomi 8-9 proste nezaslouzi.
        btw sem to včera dohral takze tak pro poradek ( koupe na zaklade předchozího dilu )
        nejak netouzim se s tebou tady dohadovat, ale co sem napsal za tim si stojim at si to kazdej zahraje a udela si názor. Ale nemel bys slepe obhajovat něco jen proto ze se ti libil předchozí dil (me taky)
        • TheGGG
          Nic slepje neobhajuju, jsem za půlkou originu a to co jsi napsal je hromada k*avin.
  • batman je pro decka i superman a ostatni superhrdinove a to neni trolling. jasne, neni nic spatneho na hrach pro deti ale pokud je to pro deti do 12 let hra by nemela obsahovat nasili
    • Shaker
      Warning: Brain not found!
  • BoB.2
    25 říjen 2013, 17:59
    Tak zatím jsem zjistil následující:
    Veškeré složení souborů s texty se nápadně podobá předchozí hře Batman Arkham City.
    To znamená:
    1) INT soubory obsahují texty pro MENU, nápovědu ve hře atd.
    2) In-game texty jsou opět zašifrovány v souborech *.upk
    3) Texty k videosekvencím jsou v souborech *.usm
    Z toho vyplývá, že náročnost překladu bude stejná a možná i složitější, než u předchozího dílu.
  • TheGGG
    No zas tu budu za trolla, nebo za fanboye. Uměle vytvořené nepřátelství recenzentů postavené na tom že hra není next gen a které na některých stránkách prezentovali s každým novým obrázkem vyvrcholilo. Radši jdu hrát, předchozí díly jsem dohrál každý tak třikrát a myslím že si mohu dovolit říct jedno, ORIGIN se povedl. nepřinesl kopu změn, ale stále je to naprostá pecka.
    • LTM3
      Velkou změnou je třeba multiplayer, kterej je teda fakt boží.
      • TheGGG
        Pravda, trochu se stydím ale ještě jsem se k němu nedostal. Samotný singl. mě zatím naprosto uchvátil.
  • BoB.2
    Jakmile bude k dispozici nástroj na dekompresi souborů UPK, budu muset vytahat všechny texty ručně, pak přeložit a poté vložit ručně zpět. Zároveň budu muset dodržet délku textu, protože se přepisují v HEXu, což bude bohužel na úkor kvality překladu.
    Takže bych k sobě potřeboval schopného technika, který se z větší části vyzná v Unreal Enginu. Nevíte někdo o někom opravdu spolehlivém a schopném?
    Pe.si.cha, který se osvědčil jako velký znalec UE a věděl co a jak, už bohužel na technice žádného překladu, z osobních důvodů, spolupracovat nechce.
    • Vrook
      Když už žiješ v tý představě, že to tady někoho zajímá, nebudu tě z ní budit, ale co to psát vždy do jednoho postu? A slyšel jsi už o možnosti editovat příspěvky?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit