Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Za císaře pána a jeho rodinu!
  • Magister_Peditum
    Beru to tak, že našim státem až do roku 1918 bylo Rakousko-Uhersko. Navíc pochybuju, že ve hře vůbec Legie budou, leda tak ty z východní fronty (v rámci kampaně "Naklepeme bolševikům řízky").
  • Takhle ma vypadat AAA titul, ne jenom jinak otexturovany predchozi dil ala CoD. Jenom ta cenovka to trosku kazi,,, v predobednavce na originu 80e *7*
  • Tak mi stačilo když papírový Fokker Dr.I zbořil robustní kamennou věž... Taky toužím po pořádne FPS z první světové, ale tohohle se opravdu děsím, u dnešních děcek to akorát totálně zkreslí představu o válce. Hlavně že je tam plno super duper Hollywood efektů a nějaký prvoválečný Rambo
  • Takže postřehy z prezentace: budeme řídit a bojovat na koních, každej z tanků bude mít vlastní atributy, se kterýma bude třeba jinak pracovat, destrukce je zase větší, úprava zbraní se dočká jedné velké novinky, plamenomet a postava jenž ho v traileru drží budou mít speciální roli, Zeppelin bude opravdu ovladatelný a devastující, budou nové melee zbraně a bude se bojovat na blízko, přičemž každá z těch close combat zbraní bude mít unikátní killy a zároveň vlastní plusy a mínusy, jako rychlost, dosah atd, fyzika je prý opět znatelnější a hra jako taková prý bude mnohem krvavější, brutálnější, než předchozí díly. A kampaň se bude zaobírat několika vojáky a dopady změn světa na jejich život a jejich myšlení. Vrací se pistole, brokovnice, assault riffles, sniper riffles, hodně technických pomůcek, jako ten plyn. Gameplay má být víc immersivní, tedy pocit z toho že jste na bojišti bude opět umocněn, bude se hrát víc na teamplay, ikdyž stále půjde hrát solo, a bitvy mají být balancované, aby každá ze stran měla vždy šanci naplnit své cíle. To je asi vše, co jsem osobně z prezentace odchytil a těším se, co nám ukážou později *14*


    P.S. Právě teď dostává CoD tak na frak už jen trailerem, že se IW mohou jít zahrabat a stydět se za to co na podzim vydají :D
  • Kéž by finál release byl taky tak nadupanej jako ten trailer :)
  • Activision si řeklo, že pokud k novému cod přibalí remastered MW, zajistí si prodeje. Jenže s novým battlefieldem bych se odvážil říct, že už ani remastered MW tomu nepomůže.
  • Paulcz
    Naši byli na obou stranách fronty :)
  • Magister_Peditum
    Nebo naopak budeme moct kosit ty zrádný Taliány po tisících na Soči. *14*
  • ZvacA
    V čase 0:33 si lze už udělat i menší představu o jedné z map - vypadá to, že se bude moct blbnout i jakože v Alpách za Italy proti RU. Pěkné, pěkné. A hlavně se podle nich mají vrátit válečná plavidla v celé své kráse, což trailer potvrzuje, teď jen doufat, že nebudou tyhle prostředky řešeny tím stylem jako v Battlefrontu a jejich pohyb po mapě bude automatický.
  • Vsadit na jistotu a vydat hru ze současnosti (popřípadě lehké budoucnosti).

    Hlavně to už ne! :D
  • Dopič* já tu školu tento rok nedodělám jak to tak vidím
  • Magister_Peditum
    Sice se trochu obávám, že se to bude hrát jako předchozí díly (rád bych se mýlil), ale už jen to, že tu máme konečně AAA hru z první světový je fantastický úspěch! Teď ještě zjistit, jestli tam budu moct hrát za naše (Rakousko-Uhersko) a je to v kapse!
  • Já mám rád sci-fi fps, ale tím nemyslím zrovna CoD a Battlefield. To je strašná nuda, at je to v přítomnosti nebo nějaká scifárna z budoucnosti. To vyjde nastejno. Myslím tím novýho Wolfa nebo třeba Bulletstorm, tomu říkám pořádný fps. Tohle ale bude rachot na tohle se fakt těším.... Konečně to někoho napadlo...
  • Všetko vyzerá parádne a som strašne, ale strašne rád, že niekto fakt našiel tie "gule" nato, aby veľká AAA FPS hra sa mohla odohrať aj v WWI.. len škoda, že DICE robia singleplayery svojich hier ešte horšie ako to robí Activision pri svojich CoD klonoch.. ale dúfam, fakt dúfam, že toto bude fakt prvý Battlefield, ktorý bude mať parádnu kampaň.. WWI si to zaslúži

    P.S. samozrejme teraz som nemyslel kampane ku Bad Company 1 a 2, ktoré ich mali veľmi dobré
  • Kozy
    Naprosto fenomenální. Chci to hned.
  • Inquisitor
    Minimálně velký plus za odvahu konečně vkročit na bitevní pole první velké války. Jaký bude konečný výsledek se ještě uvidí. Ale první Battlefield od 1942 který u mě vyvolal zájem.
  • Jsem rád, že se EA neposrali a risknout to s WW1. Přitom mohli vsadit na jistotu a vydat hru ze současnosti (popřípadě lehké budoucnosti). Teď jenom doufat, že to nebude nějakej nedodělanej fail a 2 roky nepotrvá než hru vyladí :)
  • odkdy maji BF hry dobrej SP?
  • ale je to nejak moc barevné ne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit