Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak jsem si poslechnul klasickou nedupstepovou verzi toho songu a ten je o dost lepší teda.
  • ZvacA
    Problém je, že o tomhle Battlefield je už od 1942. Nejde o simulaci a autentičnost, jde o tématiku, která slouží jako hřiště, na kterým si už samotní hráči vytváří vlastní průběh celé bitvy a arkádově se na něm baví svými akcemi a vlastními wow scénami s tím, s čím vším můžou vyjít masivně do boje za svou výhru proti soupeři. Mapy může charakterizovat prostředí, která bude evokovat to, kde se jakože hráči budou střetávat, ale vlastní bitva a zážitek je už na nich bez toho, aby řešili co vše se může o co rozbít a jak to vlastně bylo ve skutečnosti. Mám pro zajímavost uloženou ještě recenzi na první Battlefield, kterou recenzoval Rybka a uvedl tam pěknou větu, která celý koncept Battlefield série (nebo minimálně její první díly) a tuto její předpokládanou reinkarnaci v podobě tématu Velké války vystihnula dopředu naprosto dokonale - zní v podstatě takto:

    [Battlefield], to není realistická válka.... tahle hra je jen zcela neuvěřitelná akční řež

    A pokud se tento díl s tím vším, co slibuje a co si zvolil za svoje pozadí, povede, může klidně dostát znovu těmhle slovům a toho, co dělalo první Battlefieldy tak zábavné.
  • Magister_Peditum
    Jako, já se taky obávám toho, že to bude v podstatě jen přetexturovaný Battlefield 3/4, ale doufat můžu. *3*
  • Ouuuu... rikam si, kdy to asi tak prijde. Kdo se zhosti restauratora starych mravu valecnych her a pusti se po lezech opet do jedne ze Svetovych valek? A je to tady. Pusu mam otevrenou dokoran. Tak tohle teda ne-e. Opet zadny progres. Jen znasilnene retro. Z traileru to pusobi priserne nevkusne. Proc to ti lidi delaji?
  • teda - předpokládám, že 81 značí v tvym nicku rok narození........čekal bych, že v 35 už budeš Béčkovym trailerem (1 000 x viděnym v různejch obměnách v jinejch filmech) tak znuzenej, že ani nenapíšeš do diskuze :-D to že je to bomba bych čekal od nicku 'Alex03' ))
  • Podíval jsem se na to znova, tak do té věže nevrazil Fokker, ale to je fuk, letadla byly lehoučké dřevěné konstrukce a byly potažené plátnem. Možná vypadám jak hnidopich, ale pro mně jsou takové detaily nejdůležitější, hlavně u her které mají reálnou předlohu.
  • Ja som rad ze pouzili zrovna song Seven Nation Army a zakomponovali ho tam...mne osobne to tam proste ide. A co sa tyka remastered MW tak ten by som bral len ako samostatne bez IW.
  • Inquisitor
    Taková Transsibiřská magistrála :)
  • Špatně použitá slova, gameplay ještě není, prezentace byla na twitchi, ale tu rychlou akci lidi odhadujou podle trailerů. Na gameplay si budeme muset počkat, snad ne dlouho
  • Jack1947
    Tak místo 4,0 a 5 tu budeme mít 1čku lol to je teda nářez.

    Ta číslovka že tam není je možná i dobře, nixméně to ještě neznamená že to nemůžou zkazit.

    Je to Ea kdo věří trailerům, je přinejlepším naivní hlupák. To je jen čáast nezbytné reklamy. Musí to vypadat jinak než bude hra. Se ví ne ? *3*
  • Inquisitor
    Taky doufám, ale moc tomu nevěřim.
  • Magister_Peditum
    Kde je k vidění ta prezentace. Gameplay jsem neviděl, tak právě jen hádám.
  • No už teď je jasné, že to tak nebude. Ale je celkem logické, že hráčům dají svižnou a akční hru, která sice neodpovídá realitě, ale zase se člověk neunudí :D
  • mno nicméně víme že Black Ops IV bude WWI nebo WWII :D protože sledgehammer games už na své hře pracují dost dlouho na to aby nešel ten projekt zrušit, zatím co Tryarch teprve začíná, takže ten by mohl zkusit okopčit BF 1 a dát hráčům staronovou vojenskou střílečku :D Ale ani tak jim to lidé nekoupí, protože CoD se ani změnou prostředí nezmění :D a navíc budou ještě víc hejtěni za kopčení první oblíbené možnosti u lidí :D
  • Dejte mi to!!! hned!!!! já to nevydržím!!! :D *13*
  • Ale zase musíte nechat CoDku jednu věc a to suprovej CoD MW. Jsem hlavně zvědavý na tu misi z Černobylu. Ta atmosféra byla parádní.

    Jinak ten trailer na BF byl parádní, nemůžu se dočkat! Jen ten blbej dupstep dokázal zkazit tak pěkný záběry. Klasický BF téma je o mnoho lepší anebo sountrack z Bad Company 2! Já jsem prostě na ty klasický orchestry s chytlavou melodií. *3*
  • Magister_Peditum
    Bylo by fajn, kdyby to stylem bylo více podobné Verdunu, než předešlým Battlefieldům. Ten jeho systém útoků a bránění pozic by mohl přinutit hráče skutečně se chovat alespoň trochu jako v době první světové války.
  • 80 je jen speciální early access edice. Jinak je to standard 60 euro, takže v kamenném obchodě bych to tipl těch standard 1200/1300 *4*
  • Paulcz
    Marně pátrám po tom v čem se to liší od jiných Battlefieldů? :)
  • Mam pocit, ze kazdej ze zamestnancu IW musel polknout hrst antidepresive po shlednuti traileru na BF1 :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit