Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Je to moc hezké psaní aby to byla pravda, byl bych samozřejmně rád ale pochybuji že se vrátí doby BF2 natož BF1942 - vždyt DICe už je jiná firma nedělá na ruku hráčům ale dělá převážně pro EA.

    Titanfall byl parádní osvěžení, byt jsem odehrál pouze asi 22hodin a ani nedal maximální level bavil jsem se. Narozdíl od COD kde to poskakuje a člověk má problém se trefit pak z nuděn to radši vypne.
    ( viděl bych potenciál v remástru MW jenže to zřejmně padá s nesamostatným vydáním).
  • Já si myslím, že ta válka se lišila dost. Nejsem ale odborník, takže jednoduše nemusím mít pravdu. Nakonec doufám, že nemám pravdu a že to bude dobrá hra. V battlefieldech jsem strávil cca 10 000 hodin, za což bych se možná měl stydět, ale býval jsem velký fanoušek a sérii pořád sleduju a přeju si, aby se jí dařilo.
  • použij mozek a zapátrej ještě jednou
  • No ty očividně nemyslíš no, vtom jediným máš pravdu
  • když od battlefieldu nečekáš battlefield, tak není problém ve hře, ale v tobě
  • Jj. XWingy vymenili za dvouplosniky.

    Pro srovnani:
    http://www.vlib.us/wwi/resources/archives/images/i050203/images/AMER%23850.jpg
    :P
  • jendabek
    No aspoň nějaká změna, i když počítám, že gameplay a všechna ta přeplácanost kolem se bude podobat předchozím dílům... osobně by mě víc nadchlo Bad Company 3, ale je otázka, jestli by na to vůbec dokázali navázat, jakožto už dost jiná firma...
    Jinak jsem asi hnidopich, ale na traileru mě kromě toho, že tam nejde nic vidět (spíš teaser to je) překvapuje, že nedokáží domyslet detaily jako je ten ostrý stín vzducholodě na obličeji vojáka.. takový stín by mohla vrhat jedině kdyby byla metr nad ním,
    Ale jinak to prostě vypadá jako BF4 nebo BF3, akorát holt jiné prostředí... tedy aspoň pro mě trochu nuda.
  • Kdo by hledal u Battlefieldu hardcore realismus je velmi naivní. Pokud chceš simulaci, zahraj si Rise of Flight a Verdun.
  • počkat... takže Deluxe edice neobsahuje předplatné dalších DLC jak tomu bylo předtím s premium verzí.... takže buď jsme osvobozeni od prémka,...nebo nás ještě čeká :D
  • "Dobová" hudba nepotěšila, ale jinak ok.
  • Taronyu
    Ja som za prvú svetovú rád, ale s tou hudbou súhlasím. Čakal som klasický theme a ten nikde :(
    Možno si ale konečne zahrám nový BF, keďže dodnes hrávam BF2 *1*
  • Se ctyricitkou na krku asi nebudu nejmladsi rocnik. :D

    BF3 a BF4 mel naprosto bozi ost. Stejne tak pocitam, ze i dalsi dil bude mit super hudbu, tim nerikam ze se hodi k te dobe. Ale Johan Skugge dela pekny elektro. A v traileru je zrovna remix od The Glitch Mob.

    BF1
    https://www.youtube.com/watch?v=IPMnEmkoPFs
    Ale jo. V ty dobe se to dobre poslouchalo. Ale dnes mi to uz trochu prijde usmevne. Na druhou stranu kdyby to prohnali poradnym orchestrem.

    Sam od toho ale nakonec cekam preskinovanej Battlefront. Bude to barevny (hlavne tanky), vypadat dobre, super trailer, chvili to hracum vydrzi, zadnej zazrak.
  • ZvacA
    V pořádku a chápu, mě jen zarazila ta zmínka o tom, že ta válka nemůže vypadat jako válka moderní. Chci říct, že v ostré akci prapor lidí bojujících na proděravěném kopečku ve snaze ho vydobýt na praporu jiných lidí, nad jejichž hlavama sviští granáty a vyříkávají si to ve stejnou dobu i nejrůznější letadýlka nedělá moc rozdílu od praporu lidí postupující s tanky ruinami právě rozbombardovaného města, nad jejichž hlavama to kontrolují machři ve vrtulníku. Představa téhle války dřepící v zákopech a její masovosti poněkud neubírá tomu faktu, že ostrá akce, brutalita bojiště a pohyb a boj jednotlivců s tehdejším arzenálem v kurzu jako takovým se moc nelišil ani před sto lety.
  • Víš, problém je v tom, že tam ten ultra giga power killstreak bude, řekl bych. Už ta hudba napověděla, že to nebude až tak tématicky čísté. Bůh ví, jak to dopadne. Já tomu moc nevěřím. Ale pro dobro hráčů doufám, že se mýlím. Na CoD hráče samozřejmě míří pořád.
  • Jo máš samozřejmě pravdu. Mě nebaví první světová. Neříkám, že to není pro ně správné rozhodnutí. I když těžko říct, jak to dokážou udělat. Osobně si myslím, že to nebude moc věrohodné, ale to je asi jedno, protože ta série nebyla nikdy simulací. Bude se to v podstatě hrát stejně jako předchozí díly, jen tam budou panáci divně oblečení. Snad aspoň dají vojákům kníry. *1*
  • K té hudbě. Mě by zajímalo, kolik je lidem, kterým se tato hudba k tomuto tématu líbí. Osobně bych tipoval mladší ročníky. Když si vzpomenu na krásnou hudbu z původních dílů série, to bylo jiný kafe. Od BF3 to po hudební stránce šlo z kopce. Na druhou stranu bych řekl, že moderní díly série hraje podstatně více mladších hráčů, často hráčů, kteří vůbec neznají předchozí díly, takže vlastně vybrali hudbu dobře. Já už nejspíše fakt patřím jiným hrám a tato série pro mě skončila...
  • Sem celkem rád že tomu EA dalo zelenou.. celkem ani nemuselo .. protože co si budem povídat jak EA tak Activison míří na ty rádoby COD kids.. a člověk by nečekal že povolí něco jako první světovou.. když tam není cool tech future suit ultra giga power killstreak.. něco jak když pro 20th Century Fox byl risk aby Deadpool byl R rated a jak se jim to vyplatilo..
  • homeles8
    Paráda, ale další Battlefield si koupim zase až za několik let. Hrál jsem jen 1942 a pak hned 4 a ten zatim stačí a baví mě.
  • Tak charakter té války byl takový všelijaký. Dílem to byla primitivní válka jako v 19. století a dílem modernější válka jako ta druhá světová. Ta technika mi v první válce moc nesedí - letadla a tanky spíše úsměvné než skutečně použitelné. Druhá se mi v tomhle líbí daleko více. Je to prostě o osobních preferencích. První světová mě prostě do hry nesedí. Mám rád modernější typ boje. Mně sedělo moderní bojiště ale ne zase přílišná budoucnost. Ideál byl pro mě Battlefield 2. Neláká mě mlátit se lopatkama v zákopech...

    Taky mi vadí ten název - Battlefield 1. Jakoby se pokoušeli přepsat sérii, restartovat jí a jet to odznovu. Bohužel ale pro mě byly nejlepší díly ty starší před Battlefieldem 3. Tehdy si série udržovala vlastní styl a nepodbízela se CoD hráčům. Už jsem asi na takové hry moc starý, protože mě nezaujal žádný poslední Battlefield a tak nějak nemám k současné DICE důvěru.

    Jsem si ale jistý, že většina fora je pro tuto změnu. Mně se to ale prostě nelíbí a první světová mě nebaví. Počkám si na další díl, což bude určitě z druhé světové války.
  • btw: zakopovou mapu si v tom nejak nedokazi predstavit. Misto strachu, plynu, surovosti a nejakyho vyckavani tam budou vsichni litat jak streleni a srazet se v tunelech :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit