Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kvalitu battlefrontu? *8*
  • B3 taky vypadal z traileru megasuper a jakovej exkrement se z toho vyklubal. A tahne se to doted.
    Takze ocekavat neco lepsiho nez "kvalitu" battlefrontu je velice najivni.
  • XorxoxTalarius
    Jako vypada to super, dokonce se dockame i jednotek ktere existovali jenom na papire. Ale ten trailer je prisernej, vypada to jako by to tocil Michael Bay a uz jsem ho videl trikrat a porad si nejsem jistej tim co se na nem deje ... brrr.
  • ZvacA
    Zákopy se dělaly na všech bojištích té války, jen nenabyly takového komplexního rázu jako na západní frontě. Ale co se týká hry, tak zasazení by mělo být různorodé, včetně údajně bitev na mořích.
  • Magister_Peditum
    Však v Africe si moc nebudou. Snad tam bude i východní fronta, kde sice zákopy byly, ale 5 let se tam nebojovalo o pár kilometrů území.
  • Myslím si, že hrajou na notu hráčům co jsou už unavený z FUTURE COD a chtějí se vydělat Activisionu před dveře a jestli to opravdu bude dobrý tak si myslím, že se to klidně už může stát...
  • To jsem opravdu nečekal
  • Hahaha. F*ck yea!! WW I. A možná se sluší dodat. JÁ TO ŘÍKAL! Jinak až na ty vybuchující trojplošníky, pěknej trailer.
  • Proč stále ty zákopy? 1. světová nebyla jen zákopy.
  • https://www.youtube.com/watch?v=-m7e7tCn7Bk
  • Neocakavam hardcore realizmus ale taktiez hardcore arkadu.
    Bf1 ako nejaky reset serie by mal mat uplne novy koncept na ktory by nadvazovali dalsie diely.
    Fyzika, pohyby, brutalny boj, vybuchy, letiace kusy, fragmenty, zasah, vyrazi ti zbran, zrazi ta na zem, otrases sa, zvukovy efekt, rozmazany obraz akcia ako hrom.

    A ne brutalna arkada
  • Taku definiciu by krasne splnoval aj scifi battlefield.
    Neuveritelne boje na planetach.
    Od zasadenia do 1sv vojny a oznacenia bf1 ako reset serie by som naozaj ocakaval nove herne prvky, fyziku, prach, destrukciu, efektne pohyby a stale by si to zachovalo svoju akcnost.
    Proste next gen bf nie stary dokola omielany koncept.

    To od toho ocakavam
  • A v com mas istotu ako bude vyzerat????
    Farcry je dokonca v praveku a je to len otexturovana stvorka.
    Nemyslim si ze bf bude rapidne odlisny
  • Ja by som tiez cakal ovela viac.
    Slahne ta o zem po vybuchu, zavalia ta trosky, trafi ta ulomok, skoky, uhyby, zrazenia na zem, vyrazenie zbrane z ruky atd.

    Mam zly pocit ze to len preskinuju.
  • Jako 2sv by bola urcite narez v podani cod ako singleplayer.
    Ale pre nejaky multi nepotrebne.
    Vsak bude mw remastered co je to iste ten isty herny styl.
    Dufam ze cod si pojde svoje, akcna pocitacova online hra.
  • Jako netusim co je s vesmirom zle ???
    Pritom cod neide scifi stylom ale moznym realnym konfliktom o suroviny.
    Tj ziadne rasy, zergovia protossovia apod
    Takmer kazda kompetitivna hra je scifi/fantasy
    Vsak to su videohry tyvole.
    O to ide, ze scifi ponukne vela hernych prvkov, drony, armory, perky, vylepsenia, boosty, uav, atd
    Tj rpg prvky, mozne taktizovanie zatial co v bf sa budete mlatit lopatou.
    Hry typu overwatch budu milionkrat uspesnejsie.
  • Noo nepovedal by som.
    Ono fakt by clovek uz ocakaval vyraznejsie zmeny, pohyby, interakciu s prostredim, proste aby mal clovek uveritelnejsi pocit ze je na tom bojisku.

    Ak to ma byt nezmeneny model, kludne moze byt aj z fantasy prostredia, hrat sa to bude rovnako.
    Budes letiet na drakovi namiesto stihacky. Iny skin
  • Taky farcry sa odohrava dokonca v praveku a stale je to ta ista hra ten isty model.
    Ako som pisal aj nizsie, od takeho novodobeho bf by som naozal cakal obrovske zmeny.
    Stojis pri dome, zasiahne ho delostrelecka palba ?
    Schytas ranu ulomkom, spadne na teba stena zavali ta snazis sa vyhrabat.
    Vybuchne v blizkosti granat, slahne ta o zem ohlusi ta, chvilu trva kym sa postavis.
    Suboje na blizko, das mu ranu on to stihne bloknut slahne ti zrazi ta na zem, mas rozne chvaty utoky kombinacie
    Pri skokoch cez prekazky si pomahas jednou rukou a nemozes zrovna strielat.
    Kludne ti aj odtrhne nohu, mina apod, pomoze ti niekto s tymu, zavolas pomoc, alebo ta naskriptovana ai odvezie do polnej nemocnice, a budes moct len sediet v tanku za gulometom napr
    Atd
  • Mam 31 a nove cod si rad zahram.
    Killstreak? Boze ved to je hra ty vole, dota ma killstreaky a co ???
    Svizna mp strielacka na styl unreal tournament netusim aky problem s tym mas.
    Vsetci sa tu idete postat z bf1, pritom netusite nic.
    Dobre by to bolo ak by zapracovali nove mechaniky, mozno to bude len preskinovana stvorka podobne ako farcry primal.
    Zadychanie pri behu, suboje na blizko, nielen slahnut lopatou a mrtvy, normalne paste, blokovat uder, kopacka, pazbou medzi oci, niekolkosekundovy suboj na blizko. Pohyby, skok do zakopy, kotrmelce, sklzy, vypadne ti zbran, zostreli ti prilbu, vybuch ta kludne aj zrazi na zem, proste adrenalin jak svina.

    Takto si ja predstavujem "bojisko 1" ak to bude absolutne nezmenena arkada tak cod davam vacsie sance

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit