Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • neměň, BF3 toho sice nabízí dost, ale nemyslím si, že by většina toho, co nabízí, sedla hráčovi BF2. Spíše je to mířené jinam - na hráče CoD apod.
  • Na BF3 se mi moc líbí ti kostičkované mraky. Moc pěkné na AAA titul. *7*
  • Bohuzel to co pro me v DLC melo byt nejvetsim tahakem v DICE totalne zprasily a dost me tim znechutily. Modry filtr evokujici letni odpoledni bourku vydavany za noc z mesicem ktery aspiruje na xenonovou vybojku je spatny vtip. *11*
  • CRYPT
    agreed, ten jejich posahanej engine je jeden velkej fail, jak je mozny ze mne nekdo dokaze zabit o sekundu pozdeji co jsem schovanej za rohem? Jak to ze dostanu 2 hity jsem down, ale ja musim do nejakyho s*ace vystrilet celej zasobnik a z toho ho hitnu 2x? bla bla bla bla ted to vidim nauc se strilet, strilej davkami apod - vse odzkouseno, mam nahrano x hodin - vim o cem mluvim. Grafika krasna, destrukce prostredi skvele, balisticka krivka - WTF???? M98B ma ucinny dostrel 1200 metru - a ne ze po 50 metrech kulka zacne klesat. Hitmakery na metr z teto scopy je silenost... Nikdy jsem se nevztekal u hrani fps tak jako u BF3....
  • Mapy (až na tu pouštní) jsou super, ale problém tohohle DLC je zálkadní hra. Celej ten betafield je zabugovanej od toho svýho origami po battlelog včetně celý tý hry, která nenašla ani balanc ani realitu...
  • az na bzzz bzzz bz bzzzzzzz sem nenasel jedinej duvod proc menit BF2 za 3
  • Na Armored Kill jsem pohlížel se skepsí (na BF3 mě baví spíše urbanistický styl boje), ale i když jsem ten nejhorší pilot na světě, tak jsem si to nakonec dokázal za takového medika užít. Jasně, nikdy neskončím mezi prvními, ale tak o tom stejně tahle série není *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit