Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je videt ze nevis o cem mluvis. Vysledek neni vubec stejny, jde v prve rade o to ze nejsi schopen utikat jinym smerem nez se koukas.
  • Viděl jsem dobře ??? On se tam plazil ? Že by už EA konečně došlo že plazení nebo zalehnutí je k Battlefieldu prostě potřeba.
  • To by me vazne zajimalo co je ta konkurence co posle portal 2 pod zem?
    Picovina nejtvrdsiho kalibru?Ta hra ale nemuze za to,ze na tebe byla moc chytra.
  • vsiml sem si zmeny, pri strelbe z tanku nemusim zvedat kanon nahoru abych vystrelil dal, nez u dvojky
  • Prvni BF?Od kdy ma bf 1942 sp?Pokud nemas na mysli mp s botama?
  • Doufám že taky nejsem jedinej kdo si BF 3 videa plete s realitou :-)
  • No jo no, bylo by dobrý, kdyby ta poušť bylá plná kytiček a stromů, co? *7*
  • Jazz
    +1
    nekdo tu ma jeste starej celeron a tak mi dava minuska
  • Jazz
    To je ale docela zajimavy...
    Proc mi teda jel naprosto sekave BC2 na starym PC a SP uplne v pohode ? Hm ?
  • v tomhle pripade souhlasim s MMX.mam Macbooka a v zivote bych to uz nevymenil za jiny notebook.ten OS je tak vyborne udelany a vyoptimalizovany, ze se mi stava jen jednou za uhersky rok, ze mi se mi to sekne.jinak ho muzu jen chvalit
  • Ak myslis OSX lion, tak to je len beta, samozrejme ze to ma problemy. No OSX snow leopard, co je posledny oficialny release, mi v zivote ani raz nepadiol. Mam aj Win 7, tie sem tam bohuzial padnu, no stale su asi 2x stabilnejsie vista a celkovo vyborny OS.
  • Ja dosť pochybujem že Portal 2 bude hrou roka (moj nazor je že je to pi*ovina najtvrdšieho kalibru spolu s portal 1 ) ešte len bude vychádzať tvrdá konkurecia hier ktora pošle Portal 2 hlboko pod zem *3*
  • Ok myslel som ze grafika ma uz dnes u ziadneho titulu nejak EXTRA nenadchne ale... teda toto je fakt sila. Neviem aky bude single player ale ak aspon ako prvy BF ktory som i normalne "presiel" tak to hned berem!
  • nepustis... lebo XP ti nedovoli pouzivat viac ako 2GB ram. velmi som protestoval ked mi moj technik nanucoval Visty64 ale musim povedat ze mi komp nepadol uz 2 roky a najblizsie si dam urcite v7. robim aj na macoch a tam uz tiez neplati ze ich system bol stabilny MACOS lev ci co to je najnovsie za zviera pada jak drble V98cky.. XP su uz iba dogma. daj si 7cky a mas po dileme.)
  • smejki
    ne. WinXP je technologicky tak zastaralý, že na něj nebylo možné napasovat DX10 (ani
    11, samozřejmě)
  • ahoj,
    najvacsi problem je ze vsetci urazaju CoD ako celok. pre mna osobne vyhrava CoD MW1, pritom som vyrastal na CS a BF (dve uplne rozdielne hry)
    teraz tie plus u MW1, v MP 16 spickovo spracovanych map, kde naplno kazdy vyuzije svoje povolanie, navykova hratelnost, atmosfera boja, vyklananie sa, spickovy arzenal a hlavne u launchu bezchybne technicke zazemie serverov.

    o to viac som bol sklamany ked mi prisla horuca novinka menom BC2, Dice absolutne nezvladlo technicke zazemie pri launchi (caste pady serverov), squady mohli obsahovat max. 4 hracov cize dost velky problem a niekedy neuveritelne dlhy presun do boja (vraj spravene naschval aby postup bol rozumne riadeny, no vacsinou to koncilo dlhym a nudnym cestovanim do epicentra boja)

    dalje musim spomenut ze CoD MW2 a BO som nehral, lebo vraj MP nie je lepsi ako MW1. BF mam rad, no pockam si az vyjde a ake budu ohlasy. ak budu pozitivne a dice/ea sa vyvaruju technickym chybam u mp, bude to jasna volba, ved 64 ludi na bitevnom boji mi nahanaju zimomriavky a rad vystriedam komorne prestrelky za epicke fighty. CoD ma svoju kvalitu, co uznali aj vyvojari v dice, o to bude sladsie vitazstvo ak uspeju, treba cakat...
  • Doktore ty to fakt kazíš, nech ho, hňupa... *1*
  • takovy maly dotaz.to jako na windowsech XP proste nespustim ?
  • hw naroky jsou prekvapive nizky se ani nezapotim .... parada
  • smejki
    to se dělá tak, že běžíš a natočíš trup, výsledek je stejný *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit