Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    mluvíš mi z duše
  • smejki
    to mě moc netrápí. mám 5850 a ta má ještě nějakých 10% navrch *4*
  • presne opacne - ak ti pojede singl tak MP ti pojde bez problemov... SP je ovela narocnejsi pretoze obsahuje ovela vacsie mnozstvo skriptou, umelu AI, viac FX, atd. ako MP.
  • Ac ze soucasne dostupnych gameplay videii mam rozporuplne pocity,tak audiovizualni stranka je bezkonkurencni.
    Pokud to nevidis tak jsi bud ignorant,nebo by jsi si asi mel nechat vysetrit oci.
  • smejki
    já to vím, proč mi to říkáš?
  • pusti si COD a neotravuj ked si slepy.
  • Ty HW pozadavky jsou opravdu mirne a podle nich by mi to melo jet krasne i na mem skoro tri roky starem PC, ale nedelam si iluze. Pokud budu chtit hrat online, budu muset rozbit prasatko a poladit PC. :) podle ukazek to ale vypada, ze tahle hra za tu investici stat bude. Konecne hra kvuli ktere se ubgrade PC vyplati.
  • Prosím, já nějak v tom videu nevidím ani extra kvalitní grafiku ani atmosféru (suchá poušť, stokrát slyšená i viděná tanková akce, autoheal nekomentuji). Opravdu tady nejde jen o další tiscali propagaci Battlefield her?
  • El-Bravo
    tak si říkám, kam se hrabe crysis 2 :)
  • jj doporučená ale s jakým frameratem...
  • To co predvadi BF3 jde s dx 9 uplne s prehledem na xp udelat.
    Delam si srandu,zrovna u tehle hry si to zadny normalni clovek rict nedovoli protoze by byl za ignoranta *1* .
    Tady jde krasne videt rozdil mezi enginem,ktery je od zakladu postaven na DX11 a enginu,kde je podpora dx11 pridana dodatecne
  • hmm boužel nestačí protože to na tom ani nerozjedeš jako třeba just cause 2
  • smejki
    Vážně bych tu rád viděl post:"DX11 je marketingová vějička, vůbec nic nepřináší; DX9 bohatě stačí; XP jsou nejlepší atd." *1*
    ta tanková bitva je k zbláznění nádherná!
  • smejki
    imho god mode pro presentaci *3*
  • Nemám s tím problém :) Pokud si chceme hrát na realitu myslím že prostoru pro zlepšování na jiných frontách je dost tak proč zrovna strafování při běhu. Do nedávné doby to ve všech FPS šlo. Asi to jde na gamepadu špatně tak to zrušíme úplně.
  • to je ten autoheal vozidel..... *1*
  • MP betu pojedu jeste na stavajicim PC ale na finalni verzi bude cekat uz nove, tak jsem zvedavy jake rozdily zaznamenam?!
  • ten tank je nesmrtelnej
  • nezavid...
  • smejki
    HD6850 doporučená? tak to je krásné, čekal jsem spíš 6950.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit