Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Az nato ze 9600GT DX11 nepodporuje *1* 9600GT podporuje max Dx10.
  • Funguje to i obracene, nicmene 32bit se normalne prodava (pro toho vyse). Staci se podivat po jakemkoliv shopu.
  • Osobně doufám, že se vybodnou na koryto alá Bad company, ale že dají opět velký otevřený svět, jako v BF 2 nebo 1942. Na bad company jsem se kdysi těšil a pak jsem byl kvůli linearitě neuvěřitelně zklamán. Mě jede DX 11 na 9600GT, takže tohle řešit nemusím. Ale proti 32 bit systému bych měl výhrady! Ukažte mi 10 let starou hru, kterou si bez problému zahrajete na 64 bitu. No dobře, takový určitě jsou, ale těch co nejdou je mnohem víc. Jinak kdy konečně pro PC dodělaj to battlefield 1943 proboha? :S
  • Tak toto se mi zda jako jedine rozumne reseni. Na vsech platformach vytriskat co nejvice. Na pc i na konzolach. Do doby nez vyjde nova generace se mi to jevi i jako jedine mozne reseni jak umlcet hlasy nespokojenych hracu te ktere platformy. Me jako majitele konzoli a pracovniho notebooku to zcela vyhovuje. Nechapu proc by mela jedna platforma za kazdou cenu trpet na ukor druhe, tedy pokud na to jsou finance samozrejme. Takze, at se DICE ukaze, co z toho vymackne. Jinak, posledne jsem si chtel zahrat Hellgate London a i na minimum se mi to sekalo az hruza, takze jsem si radej oszvezil pamet HalfLifem 1....ooooo to byly leta. Takove hry uz asi nevznikaji. Kazdopadne podle vykonu meho ntb to vypada, ze BC3 budu hrat zase na konzoly :D A ze bych se citil nejak osizen, ani nahodou....
  • já mám ještě Dx9 Heč :-P
  • konzole mi můžou *4*
  • 1) 64bit je pouze doporučeno

    2) 64bit má cca 45% lidí a roste to tempem cca 1-2% měsíčně
  • Nemuzou konzole ho nepodporuji, tudiz vyvojari na to serou.
  • tak já ti z ní napíšu tuhle reakci :-P
  • Ja bych byl co se tyce ocekavani opatrny. V prvni rade by DICE meli zapracovat na destrukcnim systemu, protoze pokud ho tam daji ve stejne podobe jako tomu bylo v BC2 tak budou pro smich. Sice byl osvezujici a efektni ale realite na hony vzdaleny. BF3 by mel byt vic nez jen obycejna akrada. No a jestli medikovi opet vrazi do ruky kulomet tak sbohem a satecek.
  • DX11 hry lze spustit na DX s oželením pár technologií. DX11 není blbost
  • ano, DX11 lze s oželením pár efektů spustit i na DX10 platformách. Trochu pak tedy zaráží semtam omílané info, že DX11 hry stále nebudou protože DX systémy má asi 15% lidí. Jenže DX10+DX11 systémy (10/11 grafika + Win Vista/7) má už cca 80% lidí, takže DX11 hry mohou s klidem nastoupit.
  • to my ale uz dlouho vime. na pc je vsecko lepsi. diky *3*
  • v tom případě o DX11 moc nevíš. DX10 nebylo nic moc, ale 11 je sakra skok. Problém je ouze v tom žádná DX11 nativní hra ještě nevyšla
  • Nevím, co na tom všichni vidí, já používám pořád devítku(mám xp...ne, nic vám necpu) a nemám námitek a to jsem jednu dobu jel sedmičku, ale nové dx mi nepřipadá jako velký skok k lepšímu.
  • Zaklinac 2 bezi na Dx9? Ja myslel ze uz taky na Dx10+
  • nevede nikam? to každá starší technologie.. ale pořád se na tom dají udělat moc pěkné tituly, viz. Zaklínač 2..
  • 2-3% ? To spis si hulil ty je videt ze tve znalosti predci vsech co tu kdy psali a ted mala otazecka.Ze ty si stale zaseklej na XP vid? :D BTW:Kdyz nechces , nechtej vo 1 ko*ota min na servrech.
    PS:Nerikam ze je XP spatny (rozhodne ne vic nez Vista) ale nemam rad lidi co se pletou do veci vo nich nemaj zadny zkusenosti.
  • no keby nepovedal že tá hra bude "veľký skok do predu" tak to od toho titulu asi nikto čakať nebude... ano aj o mafii tvrdili to isté páni z 2k... a vôbec tvrdí to každý takéto hlášky by som už filtroval :D
  • Bohužel v dnešní době to spíš vypadá, že grafika jde proti hratelnosti, protože místo toho aby se tvůrci zabývali herními mechanizmi řeší, jak bude vypadat ten list na stromě, jestli ka krychle spadla fakt realisticky a podobný hovadiny...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit