Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bych rek ze hra pojede pod Dx10 a DX11(Vista a W7)
  • Já nerozumět.
  • No jasně. *1*
  • Proboha jeste aby to vydavali na directx 9, vzdyt je to snad 7 let stara technologie, ktera uz nevede vubec nikam *8*
  • Ty proste budes jako blbec hrat hry, co jsou technologicky deset let na stejny urovni. Hratelnost jde ruku v ruce s grafikou, fyzikou a AI. Kdo si mysli opak, at si hraje stale dokola hry na ps1, nikdo ho k nicemu pokrokovejsimu nenuti *3*
  • "640K ought to be enough for anybody." - Bill Gates, 1981
  • Hele tahle honba za super extra špičkovou grafikou jakou tu někteří přednáší je pro většinu k ničemu. U hry záleží i na jiných důležitých věcech. Skvělá grafika ještě nedělá skvělou hru proč myslíš že pořád lidé hrají na PS2?
  • Popravdě mě osobně je uplně jedno jestli to bude DX7, DX9, nebo DX11, pokud je ta hra zábavná tak ji hraju. Na vynikající atmosféru nepotřebuješ tuny polygonů ani mexa efektů. Kdo hrán např původního Heretica potvrdí ;-)
  • Nechápu co řešíš. PSX měla obrovské množství vynikajících her a třeba takovej Crash Bandicoot byl sakra těžkej, dodnes si tam rád něco zahraju a zbožňuji edici PSONE Classics na PSN. Opájení grafikou je pro chudáčky, co se potřebujou vytahovat, nikoliv pro opravdové hráče...
  • Zjednodušování na konzolích? To sis asi trochu poplet. DW by tam klidně vyjít mohlo, kdyby po tom někdo toužil. Asi netouží, protože dětem to stačí na PC.
  • To, ze si ji nevidele ty neznamena, ze neexistuje:-)
    Nicmene s licenci na 32bit clovek ma i licenci na 64bit...Takze ve finale je to stejne jedno.
  • abych se vratil k puvodnimu prispevku.. tim jsem chtel jen rict ze hraju DX11 hry a zaroven hry jako dwarf fortress a nemusi me omezovat zastarale a omezene konzole
  • zvlastni je ze to rikas o konzolich na ktere se musi zjednodusovat hry aby to nebylo moc slozite pro masy.. dwarf fortress si tam asi tezko zahrajes :)
  • Nejsem si tim jistej, ale DX11 je zpetne kompatibilni s DX10. Akorat lidi s DX10 ozeli par efektu a funkci, pripadne par fps. Prechod na 64-bit je asi hlavne kvuli pameti. Ostatne kdo si koupil 4+GB pameti a ma porad 32-bit system je trouba. A 64-bit CPU uz ma kazdej, kdo chce aspon teoreticky uvazovat o hrani nejake nove hry.
  • fakt? nikde jsem ji nevidel :)
  • Neexistuje 32bit W7? Co jsi hulil?
  • Jak nezůstal? Proč pořád hraju hry z PS1? Možná proto, že hraní není jen o grafice? Konzole se vyvíjej a zlepšujou grafiku. Jenže nemusíš jako blbec každý dva roky kupovat novej stroj.
  • proc jsi vlastne nezustal na PS1 ? fakt vtipny jak v prubehu starnuti konzole konzolisti meni nazory :)
  • 64bit cpu ma snad kazdy kdo nekoupil PC driv jak pred cca 4-5 lety..
    taky neexistuje 32bit verze windows 7 tak si to spocti.. teda pokud nechces pocitat i kancelarske PC :P
  • Tak si koupíš zase novou grafiku, přece tak to na PC chodí. Konzolisti si zahrajou skvělou verzi i bez takovýho zbytečnýho kupování. Že bude mít vaše verze 5x víc polygonů na kameni v Arice? No a? :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit