Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • existují i jiné hry nez fps *3*
  • Proč se lidi rozdělují na nobrain děcka (hráči CoD) a na dospěláky s "mozkem" (hráči BC2)? Oboje hry jsou stejně stupidní. Srovnejte kampaň BC2 a nových dílů CoD, oboje je odpad. V těch hrách jde jen o to, že běžíte a držíte tlačítko střelby...
    • Jazz
      Jdi si hrát to svoje strašně moc dobře rozvinutý RPG a dej nám pokoj, jo ?
      • Psal jsem snad, že hraju, cituji: strašně moc dobře rozvinutý RPG. Já si občas BC2 zahraju, ale jak píšu, mezi těmito dvěma hrami není rozdíl a proto nechápu to škatulkování *3*
      • I to fps muze mit trochu komplexnejsi gameplay,nez doslovne koseni stovek nepratel,kteri ti nabihaji pod hlaven jako slepice zatimco se to tvari jako kdovi jak cool a realna hra - cod.
        A sp BF3 k tomu ma take dobre nakroceno.
    • Jasný.. to je uplně stejný jako závodníci F1 jenom seděj a říděj formuli.. uplná kravyna
      • Jenze piloti formule jedna nemaj seslapnuty plyn co to de a nejedou bez toceni volantu.
        • Stejně jako hráči nemaj zmáčknutý jedno tlačítko a nestřílej jedním směrem na nepohyblivý cíle..
          • kdyz to vemes lehce, ale jen lehce nadnesene, tak ano ..
  • BF3 = COD killer ale ne BF2 killer, na pokracovanie BF2 si holt budeme muset pockat - mozna az do casu nez vykapou konzole...
    • H4wk
      Ked chces BF2 remake, chod si ho spravit, ja nechcem... treba ist aj dopredu.
      • tak dopredu sa ist aj doprava k serioznejsim hram, alebo do prava k detskemu pieskovisku. no sam vies kam ideme... grafika peckova, o tom potom, ale hra... radsej no comment. Mna to serie hlavne v tom kontexte ako slubovali ze to bude lepsie ako BF2, ake to bude super a ze to nebude BFBC3. houbeles...
        • preklep * tak dopredu sa da ist aj doprava k serioznejsim hram, alebo do lava k ...
    • No jo to by nebylo aby jsi do toho nezačal plést konzole.
      • no konzole za to nemuzou, muzou za to konzolisti ktery ty systemy kupujou. celkova konzolizace her (engine, gameplay, moznosti, DLC) je videt vsude. bohuzel.
        • No a? Proč by je nekupovali když jim poskytnou to co chtějí.
          • 2derion - Na vyvojare bych vinu nehazel.Ti se pouze prizpusobuji poptavce.A kdyz se podivaji na soucasny stav,tak co uvidi?Ze leti hry jako cod,wow apod.A co maji takove hry spolecneho?Pristupnost a jednoduchost.Tak je celkem logicke,ze pujdou podobnou cestou,pokud chteji nejaky ten slusnejsi zisk.Nejlepe na to nalepit jeste nejakou znamejsi znacku,nejakej ten hype a je vymalovano.
            Samozrejme ,ze je to ve skutecnosti jeste komplikovanejsi a nic neni cernobile.
            Navic ja opravdu v tom svem prispevku nemel jedinou zminku o konzolich/konzolistech,takze k tomu se vyjadrovat nebudu.
            • Spis bych mel psat vydavatele,nez vyvojare.
          • To je na tom to smutne,ze vetsine hracu staci tyhle jednoduchy hry a ze pri slozitejsich hrach breci jak jsou tezke a ze porad umiraji nebo ze nevedi co delat,kam jit apod.
            • 2bobo - okej,beru
              2zak - jasny,spousta lidi na tehle "soucasnych" hrach vyrustala a tak jim to ani neprijde.
              Taktez nechcu ani v nejmensim tvrdit,ze tyto hry jsou zlo a nekdo by je mel odstranit ze sveta.Nemam problem s tim,aby takove hry existovali,koneckoncu u nekterych jsem se bavil i pres urcite vyhrady k jednoduchosti.
              Problem je,ze dnes tvori diky poptavce vetsinu komercni produkce a neco slozitejsiho ,jako napriklad stalker ,se objevi jednou za cas a nebo se clovek musi obratit na indie hry,kde se to navic casto hemzi originalnimi napady.
            • jenže to není chyba hráču, že jsme trochu zakrněli.. ale hlavně vývojářů nebo lépe vydavatelů.. herní průmysl se asi tak od roku 2005 pěkně rozrostl a jsou v tom nehorázný peníze a tenhle průmysl jde pořád nahoru a je už mezi lidma, kteří by snad ani v době, dejme tomu roku 2003 hry nikdy nehráli... reklamy na hry žerou strašný peníze a o hrách ví i moje babička.. takže asi tak.. to, že někdo koupil konzoli neznamená, že je automaticky ufnukanec, který neví jak hrát (i když by se určitě tací našli).. já kdybych nebyl zvyklý na PC a měl víc času na hraní, tak bych taky sáhl asi po nějáké konzoli, některé tituly tam jsou lepší a některé zase ne, ale neuznávám zmršené konverze z konzolí, ale to není chyba konzolí, ale líných či utiskovaných vývojářu na které tlačí vydavatel..
            • spousta hracu na tehle hrach zacinala a porad jsou dost mladi na to aby je to bavilo .. takze jim to tezko vycitat .. ja bych treba nerekl, ze je to to co chci, ale netvrdim, ze se u toho na ty 4 hodky nezabavim, MP je ovsem uplne mimo ..
            • Aha tak to promiň příliš často čtu jak jsou jedni blbci a druzí ne tak jsem myslel že je to i tento případ.
            • 2bobo - a zminil jsem se snad jedinym slovem,ze ti "blbci" jsou pouze konzolisti?Nepodsouvej mi laskave neco co jsem netvrdil.
              Neni to o platforme,ale o lidech.
            • No to tu ještě chybělo aby jsi začal o tom jaký jsou konzolisti lemplové a pcčkáři borci. Všichni jsou úplně stejní nesnaž se lidi dělit do takových skupin je to kravina.
    • BF3 = BF3 killer ..
  • ta destrukce sou strašný skripty vystřelí a nic se nestane jenom prach.. *15*
    • A co by jsi chěl? aby tam padaly jednotlyvý kousky zdi, kutálely se po zemi a nakonec tam zůstaly? nevím jestly by to rozdejchal tvůj Počítač..
      • proc nam slibovali presne to co si poslal? DX11 fyzikalni destrukci? namiesto toho mame posraty skripty co by zvladla i moje 486DX4
        • jak chces na konzolich a low endovych pocitacich pocitat realtime destrukcni modely ? ... skript je hold jednoduchsi, mene narocne reseni ...
          • V tomhle pripade to bude spise kvuli tomu,ze se jedna o MP a tedy v zajmu zachovani relativne nizkych naroku na pripojeni.
        • *popsal ne poslal...
  • No u těch stíhaček mě zarazilo pár věcí. Takže ano, vím že je to arkáda. No ale stejně nechápu proč nepřátelé padnou po jedné raketě a vy ne(lépe řečeno, hráči to ani nic neudělalo a to měl ještě nekonečno světlic jako formu možné záchrany). Tak to ještě odpustím, ale to že stíhačky, které mají hráče na mušce tě přeběhnou tak aby šli sejmout... *7* ...klidně mi nadávajte do hnidopichů, ale tak když chci mít dobrý pocit z té letecké akce, tak tohle mi to jen skazí.
    • H4wk
      Este mi povedz, preco pises ze je to arkada a vzapeti to kritizujes.
      je to proste arkada, co cakas dalsiu ARMU ? ...
      • To je něco, jako kdybys čapěl u napevno připevněného kulometního hnízda a nepřátelé by tě napadli zezadu. Jenže po chvíli by tě stejně obešli z boku a vlezli ti přímo palebného pole. A protože je to arkáda, tak to nevadí, že...
    • Máš recht, měli by tě hned na začátku sejmout a game over, to by byl aspoň zážitek.-_-

      edit: hnidopichu *1*
      • Přesně tak, tvrdý skok do "reality"! *2*
      • To by meli na krku hromadnou zalobu rodicu,ze jejich deti rozflakali vzteky televizi gamepadem kvuli jejich hre.
    • Tak to je pokud se nepletu zaber ze SP,tak tam se to da jeste relativne pochopit.
      • No právě že naopak. V mp se chyby hráčů dají předpokládat, ale když je to v sp na efekt více méně interaktivní cutscéna, tak by to mohlo dodržovat aspoň nějaké pravidla boje, obtížnost a neservírovat to hráči ve stylu "stačí když budeš chvíli mačkat světlice, oni se pak nechají zabít". Třeba kdyby se mě drželi jak klíšťata a tvrdě mi šlapali na paty, to by byl pocit kdybych je vymanévroval a zničil.
      • no neda se to pochopit ... jen je hracum konstatne sugerovano, ze tyhle veci jsou v poradku ..
        • H4wk
          Ak chces realizmus, narukuj do armady.
          Ja chcem hry kde sa zabavim
          • Tenhle argument je fakt uz pomerne komicky.Kdo porad rika ze chce realitu?
            Ale je rozdil mezi hrou,ve ktere se clovek musi taky trochu snazit a musi mit nejakej skill a mezi hrou,ktera se da dohrat s prstem v nose.
            Proste existuji arkady a superarkady a ne kazdeho ty superarkady bavi.
            • Přesně tohle jsem chtěl říct!
  • Pete.palis
    SP si zahraju, MP bude epickej! *14*
  • V alfě MP se paří jen ta mapa ve francii? Bo na Ytubu není jiné mapy krom toho metra.
    Caspian border nepočítám, protože je to trailer.
    • trolo
      ano. alpha ma len operation metro a beta bude mat pravdepodobne metro aj caspian border
  • Spades
    Co ste cekali od destrukce ? :D Kdyby se daly nicit podpurne sloupy a stropy, tak by bylo bojiste po 5 minutach uplne rovne :D:D:D
    • Pár her už plně zničitelný prostředí nabídlo. Z hlavy se mi vybaví World in Conflict a Men of War Assault Squad. Ve FPS si to ale stejně představit nedokážu.
    • no a? .. rovne to nezustane .. korat misto 10 metrove budovy budou 4 metrove trosky ..
  • Teda BF3 pro mě obrovské zklamání. Mínusy budou lítat ze všech stran to mi nevadí. Ale ta hra (pokud vynecháme stíhačky) je prostě BC2 na nových mapách. Všude vidím lidi jak píšou "Jooo, super engine je to fakt COOL!" ale přitom 90% z těch lidí ani neví co to ten engine vlastně znamená. Vynechme optimalizaci pro konzole protože to je věc, která se nedá vytýkat (vážně někdo věří tomu, že by takovéhle hry existovali bez konzolí? Myslím v dnešní době samozřejmě). Zničitelnost prostředí tedy nic moc na to kolik kolem toho vedli PR řečí. Vadí mi i takové maličkosti, že se ani neobtěžovali změnit HUD! Nevím jestli jsem jediný, ale živě si vzpomínám na řeči o tom, že BF3 nemá s BC2 nic společného a je to kompletně jiná hra. No tak důkaz místo slibů. Battlefield 2 je legendou a vždy jí bude, tohle je nová politika EA s obrovským hype, ale výsledky určitě neodpovídají nástupu legendy. Fajnová MP FPS to bude, o tom není pochyb, ale nic nového a neokoukaného se nekonná.
    • To co tady píšeš je tak trochu klamání.Já ještě nedávno četl,že prostředí bude zničitelné úplně.Samozřejmě ne hned.Pokud jsi hrál BFBC2 tak si myslím,že to bude něco jako Rush s tím,že některé budovy prostě nepůjdou zničit úplně dokud se nedobije území protihráčů.A po dobití můžeš zcela zničit budovu,když v ní budou protihráči pořád.Takhle si to myslím Já...a jak tu někdo píše,že je to z alpha verze atd,tak to má pravdu.Toto co vidíš na youtube je prostě nedodělaná hra.Není vše povolené a není tam ani 100% grafická část.Je to prostě v testování :-) a až v Betě bude většina věcí odemčená a uvidíme to pořádně jak to má být.Takže myslím,že soudit už nyní je nesmysl.Taky by jsi si nepochutnal na kuřeti,kdyby ti ho teprve stáhly z kůže a daly na talíř.Ještě se to hold musí trochu upéct a okořenit :-)
      • trolo: je to zlo je mi jedno ze to regeneruje len do 60% a 2 minuty po ... tak asi si to ty nepochopil lol
    • trolo
      stfu uz. BF3 je pokracovanie BF 2 nie REMAKE. a ze to nema nic spolocne s BF2 tak to je kec co si cital niekde na karlovom haterz blogicku a nemas ziadne fakty podla coho sa to podoba viac BC2 a nie BF2 to len tak trepes s haterz crowd. t
      tieto zabery su z vyvojarskej verzie kde je hlavny ukol ukazat okate bugy, nedostatky atd... build je stary. bude open beta tak si zahraj a potom kecaj.
      znicitelnost uz asi po 100x tak ako grafika a ostatne veci su osekane pretoze to neni podstatne testovat a bude to priblizne ako v BC2 + vylepsene. ked cakas realnu destrukciu podla nejakej fyziky a podobne tak zabudni. to dnes nemaju ani SP hry a nie to este MP. a ukaz mi hru ktora ma tieto veci co poskytuje BF3 a potom hovor ze to je to iste ako BC2. ukaz mi kde je to to iste, kde to neni vylepsene.
      HUD? co mas s hudom. to je fakt gameplay breaking feature :D...minimapa je styl z BC2 + kompas a iny styl neviem co tam chces menit.
      a ked je ten tvoj BF2 taka dokonala legenda bez chyb tak ho hraj nie? naco sa tesis na BF3 ked BF2 je nekonecny dokonaly uzasny neprekonatelny.a neviem co by si chcel noveho neokoukaneho - dinosaury?
      • proč by měl "stfu"? Víš vůbec co to znamená? Asi ne a nebo ti prostě vadí, že má jiný názor? Něco na jeho názoru být může. Ať jako tak nebo tak, svědčí to o tobě dost.

        Já jsem třeba taky od lidí co hru měli možnost otestovat, že hratelnost je tak nějak v několika ohledech podobná BC2, něco na tom možná bude.
        • trolo
          ano viem co to znamena a pisem to preto lebo tito experti len pisu bludy nepodlozene domienky alebo to citali niekde na haterz stranke... cakam na tie jeho fakty v com sa to extra podoba BC2 a je to gameplay breaking feature a co ma BF2 co nema BF3 a co je take uzasne a nenahraditelne na BF2. cakam. ooooo shyt uz to mam MINIMAPA je z BC2 omg to neni BF3 ale BC2 jak sa opovazuju to nazvat BF3 sak to je cisty klon BC2 lulz
          • re:Trolo - Ja ti nevim,ale argumentace,ze se regeneruje pouze do 60% a az kdyz je hrac mimo palbu ma cloveka,kterej autoheal rad nema, uspokojit?To same autorepair?
            Zvlastni ze se napriklad k prvku autoknife nevyjadrujes.Ze by jsi nevedel jak tento prvek obhajit?
            Kazdopadne,pokud je informace v bleskovkach pravdiva,tak v nastaveni serveru bude moznost vypnout autoheal,tak je fajn,ze si aspon v tomto muze clovek vybrat co mu je po chuti.
            • trolo
              tych 60%a cas som trepol teraz len tak presne hodnoty su niekde na ofik EA UK fore /twitteri. tam to je vysvetlene podrobne do kolko sa regeneruje a od kolko. pod urcitu hranicu sa neregenuje HP a samozrejme casovy delay atd atd... + tam ma suppresion efekt a dokonca aj HP indikator takze vies presne kolko mas HP.

              k autoknifu sa vyjadrim ked chces: noz ma byt posledna zachrana ked ti dojde municia alebo podobne. noz si mozes normalne zobrat do ruky a sekat s nim alebo pouzit autoknife a "prezit" tu zabijaciu animaciu ktora je podla mna super. cize mas tam moznost vybrat nozik alebo autoknife ale nevidim ziadny rozdiel kedze autoknife = animacia a normalne seknutie = kill takze to mas jedno len bez animacie. ti co nadavaju na ten autoknife si pomylili hru a beru to ako nejake knife fest kde behas s nozikami a zabijas... ja beriem nozik ako poslednu moznost respektive stealth prvok a ta animacia je vpohode inovacia.

              este nez sa opytas na autogrenade.... tak na to ti nemam co povedat lebo to snad ani nemyslis vazne toto povazovat za nejake balance/game breaker.. je to len rychla funkcia tak ako mas 1 2 3 4 5 na zbrane, takze odstranit aj bindy na zbrane a kolecko a pekne si budes vyberat zbrane z menu ako vo flashpointe....
          • Chovas se jako maly fracek ,kteremu nekdo pomlouva jeho anglicaka *3* .Kazdy ma prece pravo na svuj nazor at uz je jakykoli,takze si ty sve STFU nech priste radsi pro sebe.
            • trolo
              Potom je zvlastni,ze ten podle tebe naprosto mimo nazor ma relativne hodne hracu a to nejen ceskych nebo slovenskych.
              A netvrd mi,ze vsichni k tomu nazoru dospeli ,jak ty rikas ,diky precteni nejakeho "haters fora".

              ja nic netvrdim. len uz asi pri 3tom BF3 clanku vidim tie iste komentare o autoheal auto repair autoreload a neviem co vsetko a ked im to vysvetlis tak to aj tak nepochopia a napisu ti argument: je to zlo je mi jedno ze to regeneruje len do 60% a 2 minuty po ... im je to jedno ako to funguje ako to je urobene a ani im to nevysvetlis. a mnozstvo takychto nazorov ma nezaujima ja len reagujem a ked dostanem odpoved toho typu ako som napisal hore tak dalej nereagujem pretoze to su len komentare na zacatie FLAMU a s takymi ludmi sa neda normalne argumentovat
            • Thorgall
              Ale vážně. To jako fakt chcete dojem z přestřelek stejný jako v BF2 ? BC série přestřelky a celkově mechanismy posunula na úplně jinou úroveň. Vždyť mě ta hra baví ještě po 600h hraní. Pokud něco očekávám, tak jen rozšíření možností právě z BC. Přecejen je to evoluce v sérii. Pokud nesouhlasíte, tak mi tu podrobně vypište v čem je bf2 v téhle oblasti lepší, protože pokud to vezmu z dnešního měřitka, tak je dvojka ve všech směrech zastaralá a dnes již dávno překonaná. V BF3 se prostě do série přináší prvky z BF2 do základu, vytvořeného v BC sérii. Navíc v dojmech se ti, co to už hráli, všichni vesměs shodují v tom, že trefit se je mnohem těžší, zbraně více kopou. Celkově systém registrace hitů je taky překopaný. Co jiného by jste ještě chtěli ?
            • Potom je zvlastni,ze ten podle tebe naprosto mimo nazor ma relativne hodne hracu a to nejen ceskych nebo slovenskych.
              A netvrd mi,ze vsichni k tomu nazoru dospeli ,jak ty rikas ,diky precteni nejakeho "haters fora".
            • trolo
              chod moralizovat inde. kazdy ma pravo na svoj nazor ale ked je zaujaty a nicim nepodlozeny a len tak do vetra tak budem reagovat stylom STFU. FLAME ON
      • Vis ,ono by bohate stacilo,kdyby dostali svym slibum a byl to opravdu plnohodnotny nastupce BF2 a ne takovy mix BF2,COD a BC2.
        A prestan tady porad placat o tom,ze to neni remake.Kdyz je neco POKRACOVANI,tak to znamena,ze to bude pokracovat v urcitych mezich,ktere vytycily predchozi dily a ne,ze udelaji vyrazne odlisnou hru(v tomhle pripade pokracovani bc odnoze) a jen na to placnou nazev zavedene znacky.
        • JohnyTheZik
          Jo, jasny.. Porad tady nikde nevidim, v cem se to tak podoba BC2 oproti BF2..
          Ty autohealy apod. veci beru. Ale pak uz vidim jen a jen samy rozdily. Letadla, 64 hracu, ruzice.
          Co vytycily predchozi dily a BF3 tak prekracuje?
          • Praveze tech 64 hracu,letadla,zalehnuti a ruzice jsou snad jedine prvky,ktere v BC2 nejsou a ktere si z toho BF2 bere.
            A ten zmineny autoheal,autorepair,autoknife a podobne jsou docela zasadni prvky ,ktere tvori gameplay.
            Jinak spise nez o nejake konkretni prvky jako je absence commandera apod. jde o (v mem pripade ) viditelny priklon k vetsi akcnosti a arkadovitosti ala cod.Ovsem ne ze by bf nekdy bylo neco jineho nez arkada.
            Ostatne snaha EA porazit cod tim,ze nalaka jeho fanousky se nekde projevit musela.
            Samozrejme ,ze se jedna pouze o dojmy z prezentovanych videii a informaci a az si hru vyzkousim (snad v te bete?) tak nazor muzu zmenit.
            Kazdopadne s podobnym nazorem ocividne nejsu sam,at uz na ceskych nebo zahranicnich forech,takze neco na tom asi bude ne?
          • trolo
            ani nic neuvidis. autorepair vozidiel mal aj BF2 za inziniera a autoheal je zbytocne komentovat lebo tymto ludom nevysvetlis ze to funguje tak a tak a len za tamtych podmienok ... uz len vidia slovo auto heal/repair a uz si myslia ze pocas boja ti to bude tank opravovat
            • re:JohnyTheZik - Pokud by jsi cetl poradne,tak jsem psal,ze s podobnym nazorem se najde relativne dost lidi a to NEJEN mezi cechy a slovaky.Precti si nejaky zahranicni fora,nez tady zacnes obvinovat cechy/slovaky .
              Podle me je uplne jedno,jestli obrazovka ztmavne,nebo jsou pres celou obrazovku cakance krve.A rozdilu mezi cod a bc2 v autohealu jsem si vedom.To ovsem porad neznamena,ze bych z toho mel byt radosti bez sebe,ze to neni instant regenerace,ale pouze v ramci urcitych omezeni.
              Zajimave,ze k prvku autoknife se zadny z mistnich zastancu bf3 nevyjadruje.
              A vazne nevim,jak bych mel dojem o priklonu k vetsi akcnosti podlozit argumentama,kdyz jsem samotnou hru nehral a soudim pouze na zaklade prezentovanych videii.
              Koneckoncu jsem zminil,ze se jedna o ME dojmy POUZE z gameplay videii a psanych informaci a ne podlozene hranim hry a ze je mozne,ze po zahrani muzu nazor zmenit.
              A pro jistotu:Odpust si komentara ala "podle videa soudit nemuzes",protoze muzu,pokud k tomu tak take pristupuju a svuj nazor tak take prezentuju.
            • JohnyTheZik
              2 hmm: tak to nemas pravdu ani zdaleka. V BFBC2 je autoheal jen minimalni a rozhodne ne stylem zalehnu za kryt a za 5 sekund muzu znovu utocit. A blood screen se vpodstate vubec nekona, spis obrazovka ztmavne. Pokud clovek hraje za medica, tak vidi, jak moc je ten autoheal velkej a jelikoz tam ten medic je a je pomerne snadny za leceni ziskavat body, tak to o necem svedci -> autoheal tam je, ale v naprosto rozdilny podobe oproti CoD apod..

              Autorepair.. K tomu se snad ani nemusim vyjadrovat.. Prijde mi, ze jste ani snad BF2/BC2 nehrali, protoze rict o tom, ze to nejak meni gameplay, je kravina.

              A hlaska, ze tento nazor ma spousta dalsich cechu/slovaku, je vysmech. Promin, ale to je poukazuje na neumeni diskuse naseho naroda. Hate, hate a nikde zadny argumenty.
            • Tak autoheal funguje vsude stejne ala BLOOD SCREEN,SO REAL a co se autorepair tyce,tak je sice hezke,ze se to deje pouze pokud je clovek mimo palbu a do urcite urovne poskozeni,ale porad to tam je.A srovnavat to s tim,ze v BF2 tomu tak je u engineera je celkem nemistne,vzhledem k tomu,ze u teto tridy to nejake opodstatneni melo.
              O autoknife se ani zminovat nebudu,pac je to zhovadilost.
    • to ze sa na zemi bf3 podoba viac bfbc2 mi vobec neprekaza nakolko boj na zemi ma daleko spracovany lepsie ako bf2 samozrejme s vinimkou vozidiel.Ovsem hopsanie ktore vo velkej miere predvadzali hraci v bf2 bolo ozaj nechutne.Takze dufam ze bf3 bude idealnou kombinaciu bf2-vozidla a bfbc2-pechota + zvacsit spatny raz zbani
      • A odstranit vsechny ty AUTOxxxx(dopn si sam) kravinky.
    • Kdyby to pojmenovali BFBC3,tak by byl klid.Fanousci BC serie by jasali i tak a fanousci klasickeho battlefieldu by to proste brali jako fakt a bud by tu hru ignorovali,nebo to proste brali jako pokracovani konoloveho bf a s tim k te hre pristupovali.
  • Uuuh blood screen,so real !! Sry ale neodolal jsem *1* .
    Sp je jako cod v hezkem audiovizualu,mp na tom snad bude lepe.
    Co se te opevovane destrukce tyce,tak je videt to co vetsina nezfanatizovanych lidi ocekavala,tedy pouze upravenou "destrukci" z BC2,coz se vzhledem k tomu,ze se jedna o MP dalo ocekavat.
    Ale abych jen nerejpal,tak audiovizual bude minimalne na pc verzi parada.
    Stejne je bf1942 nejlepsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit