Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mno, ta zníčitelnost prostředí je pro mě jenom doplněk, protože působí strašně lacině a ne jako model destrukce hodný roku 2011. Neberte mě jako hatera, na BF3 se neskutečně těším.
    Co víc, když střílel do té budovy RPGčkem, ty výbuchy byly taktéž absolutně nereálné a laciné. Reálný výbuch by směroval obrovský mrak prachu a sutin do tváře toho člověka, ne tak jako tady, že střelí do budovy, kterou má 5m před sebou a výbuch vletí dovnitř. To by podle mě v moderním enginu jako je tento mělo fungovat lépe.
    Pak jsme v tom druhém videu viděli pár bugů, jak se např. ten borec schovával za sloupem a vykukoval směrem ven k hlavě toho raněného (nebo mrtvého) vojáka, nebo jak běželi nahoru po schodech a nohy měli zabořené 10 cm do schodů. To mi příjde - měsíc a půl před vydáním, jako solidní skluz ve vývoji, když jsou tam takové mouchy.
    Snad to doladí a vymakají, protože takhle si kazit ten krásný dojem, jakým hra celkově ve všech směrech působí na oficiálních prezentačních videích je trestuhodné.
    • Docela souhlas no na to jak ta hra je užasna a jak se na ni teším. A že si na ní dali zaležet tak takováhle "kravinky" dost kazej dojem. Nejvic me ovšem mrzí ta destrukce kdyz nepocitam to že vybuchy nejsou vybuchy tak aspon ta destrukce muže bejt vsude a ne jen z jedný stěny domu a druhá je zas jen pevnej statickej objekt.
      • Podle vseho se autor videa dost zameroval prave na bugy a okate zapory. Jednak ten seklej vojak u sloupu a jednak ta neznicitelna stena, ktera byla podle vseho za okrajem hratelne mapy. AI snad jeste dopilujou a destrukce bude doufam na zbytku mapy normalni..:)
    • Miluju vas moudre a svetaznale, kteri hodnoti realitu....ac o ni vedi prd.
      1) Vazne to neni RPG
      2) Videls nekdy skutecny vybuch podobne rakety? Vzhledem ke kumulativnimu ucinku jde prave vybuch dovnitr a ne ven....nehodnot o cem nemas ani paru
      3) Je to pravda mesic pred vydanim, ale nikdo netusi, jak stara verze je tohle....
      • Úvod reakce hoden agresivního pidimozka...
        RPG to není, pravda, ale v tom případě to mají taky špatně. Jedna střela směruje explozi dovnitř, druhá ven.
  • MishKonn
    Dá se na to kouknout někde v lepší kvalitě, nebo je k dispozici jen tohle?
    • Mas recht, v tehle low kvalite to nema smysl ani poustet.
      Vypada to potom jako z Xboxu 1 *15* .
      Chce to link na videjko z PC verze v poradnem rozliseni a detaily.
      • MishKonn
        O PC verzi mi nejde, ale v téhle kvalitě to může vypadat stejně, jako hra na PSP...
    • sleepless
      Nasel jsem jen totok zatim.
  • Musim rict, ze jsem docela vydesenej....to vystrileni asi 100 raket mi pripomina HAWX...doufam, ze to je jenom predvadecka a v multaku zachovaj doplnovani ze dvojky...
    • HAWX = arkada, BF2 = arkada ... tak proc te to udivuje :)
      • BF2 = arkada? To mi rekni, co se teda podle tebe na trhu nejvic blizi realite.:)
        • Red Orchestra 1 a 2, Insurgency, Americas Army, BF2 PR?

          BF2 bola výborná hra, ale arkáda ako prasa *3* Hlavne ak sa bavíme o chovaní zbraní, vozidiel, odolnosti hráčov...
          • trolo
            co mate vsetci s tou realitou? v realnom zivote neni respawn...chodte do armady ked to chcete uber real
            • Pethulla
              to Jazz: a jak se to teda má brát? Nazveš tady někoho idioty a pochybuju, že je tady někdo na téhle úrovni, tudiž to je urážka. Nebo to bylo myšleno jako vtip? Pak byl teda hodně ubohý.
            • Pethulla
              Takže podle tvoji logiky bych se měl stát pilotem F1, když se mi nelíbí arkádovost NFS, nebo snad pilotem, když jsem nespokojený s HAWX?
              Myslím, že všichni co se zapojili do tohoto threadu si uvědomují, že realita ve hrách nerovná se realita ve skutečnosti.
            • S realitou nemáme nič. Ide o rôzne druhy hry. Buď je hra orientovaná ako mainstream s množstvom prvkov, ktoré nejakým spôsobom zjednodušujú hru s cieľom zaujať masy, alebo je hra orientovaná na fajšmekrov, ktorí majú radi výzvy, a "trápi" hráča prvkami ako napr. jedna guľka do hrude zabíja (z väčšiny zbraní), žiadny zameriavací kríž uprostred obrazovky, balistika projektilov, atd, atd...

              Nemá zmysel sa o tom hádať, je to ako s hudbou - niekto počúva Pop, niekto Coutry, niekto napr. Symphonic metal...
            • Zastreleni odolavam uspesne uz par let....a osobne si to trochu beru.:D
            • Jazz
              Jojo, běžte!
              Zastřelej vás v prvních 5 minutách, alespoň bude o idioty míň. (Neberte to nějak urážlivě)
        • BF2 je arkada, realite se blizi Arma II a Project Reality *13*
        • Pethulla
          boha jeho, to je pořád dokola. Myslš, že kdyby to bylo tak strašně realistické, že to hraje tolik lidí? Vždyť by to většinu nebavilo. Pokud chceš realitu, tak si přiinstaluj Project Reality, bez něho je to pořád arkáda jak prase.
          • re:Lans - s CS bych to vubec nesrovnaval.Sice Cs nema s realitou taktez nic spolecneho,ale ta hra vyzaduje mnohem vetsi skill,nez je tomu prave u toho CoD,MoH nebo BF.
            A kdyz to teda srovnas s tim CoD a Moh,tak misto "realita sama" bych to nazval : Mezi slepymi,jednooky kral. *3*
            • Jojo, ucel hry urcite nesrovnavam a skillu v CS jsem si vedom...kazopadne asi jsi to vystihl nejlepe.:)
          • Jezis, ja jsem nenaznacil, ze to je realny, to vazne ne.:) Jen proste ve srovnani s konkurenci to zachovava alespon trosku zasady jako realnejsi chovani zbrani a znicitelny prostredi (u 3. dilu) .... v kombinaci s projektem reality je to asi nejrealistictejsi ztvarneni bojiste, jake je na trhu k sehnani...pokud muzu ze zkusenosti hodnotit.:)
            • Jo, treba Coda....Red Orchestra se teprve ukaze, ale pocet hracu Army nebo OF je dost nesrovnatelnej...takze ze srovnatelnych (CoD, MoH, CS...) je BFBC2 vazne realita sama.:D I kdyz s PR se nemuze rovnat....
            • re: Pethulla - tak RO2 nebo arma taky nejsou primi konkurenti BF3,protoze se nejedna a mainstreamove arkadove hry.
              Prima konkurence je prave ten COD.Koneckoncu EA to nejednou rekla sama,ze jim jde o sesazeni CoD z pomyslneho komercniho trunu.
            • Pethulla
              Tak jestli tou konkurencí myslíš coda, tak pak ano. Pokud ovšem myslíš Armu nebo Red Orchestru ( těším, těším), tak tam bych už si tak jistý nebyl.
            • V tomhle souhlasim, i kdyz zrovna v BF2 vetsina toho nebyla. BOhuzel, trh si zada kompromis a ten je bohuzel prave tady.:( Taky pokladam za strasnej pru*er navadene RPG, ale kdyby tyhle ustupky nebyly, tak je BF komunita asi hodne mala, i kdyz kvalitni. TO bohuzel tvurce nezivi....
            • Tak zrovna to znicitelne prostredi funguje na temer stejnem principu ,jako tomu bylo u starickeho Red Faction,takze to zadna slava neni.Ale pravda je,ze vetsina(nebo snad i vsechna) jeho konkurence nema ani to.
              A to chovani zbrani je na arkadu celkem slusne,ale kazi to zase jine kraviny ,jako autoheal,autorepair,autoknife a podobne serepeticky.
        • melo to byt BF3 ale plati i pro BF2 .. a realite se neblizi zadna
        • Jeste snad zacni tvrdit ze BF2 neni arkada *1* .Opravdu se nemuzu ubranit usmevu,kdyz vidim zarite fanousky nejake hry jak o ni tvrdi,ze ta hra je realna.
          BF serie nikdy nebyla nic jineho nez cista arkada.
          A pokud chces znat hry,ktere se aspon trochu blizi realite,tak si zahraj starej OFP nebo armu,pripadne snad jeste RO.
          Ale bf bylo,je a bude arkada,tak se s tim smir.Audiovizual BF3 pusobi uveritelne,ale to z te hry jeste nedela neco jineho nez arkadu.
          • Jasne, hry jako OPF nebo Arma se opravdu v tomhle smeru hodne snazi...bohuzel jsou dost ubijene modernim hernim stylem jako CoD a casto nehoraznym mnozstvim bugu..:(
            • Ano armu srazi mnozstvi bugu,ale hlavne, arma nikdy nebude mit prodeje jako CoD uz z principu.Protoze pro vetsinu hracu je to proste prilis tezke,na rozdil od cod,kde se citi jako terminatori.
    • Řekl bych, že to byla singleplayer mise, tam je vždycky té munice 100x vic jak v MP.
      • Jako vazne doufam.:D Ostatni dve videa me taky zbavily optimismu, ale snad je to jenom hodne nedodelana vyvojarska verze.:)
  • Ty stíhačky jsou úžasný! Moc se mi líbí věrná zvuková stránka a například dýchání do masky *14*
  • Jazz
    Bože, změňte tu první větu, málem jsem dostal infarkt. *15*
    • smejki
      ovšem při přímém přístupu k tomuto HW. To se s efektivitou taky dostaneme úplně jinam. I tak samosebou klobouk dolů.
      Přesto to vypadá evidentně hůře než na PC díky absenci DX11 technologií. U konzolí se využívá jen primitivnějších náhražek, kde to jde.
    • Mato1987
      ako vieš že to hraje na konzole?
      • SA-reg
        Protože všude po netu je to popsáno jako uniklé záběry z X360. Dokonce i v tomto článku.
      • Tak jednak je to videt na pohybech a jednak to tam pisou.:D Chce to cist.:)
        • Mato1987
          jasne , nevšimol som si :)
    • A ještě on to hraje na Easy kromě těch stíhaček ty on hraje na Medium.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit