Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol klic za 729 xD usetrim 500 a kdyz to objednam z uk mozna usetrim polovic za klic myslim
    Krabice z Uk vyjde o tech 300 min
  • Vité co je naprosto na tomhle veškerým hypu okolo BF3 nejabsurdnější? To že ani náhodou se reálná hra a situace na bojišti nebude odehrávat tak poutavě a super teamově jako v trailerech.. Jen si vzpomeňte na BF2, byl někdy zážitek ze hry stejný jako v traileru? Já který sem sám hodně BF 2 hrál musím říct že ne. Vetšinou půjde o boj jednotlivce s jednotlivcem s naprostou nulovou komunikací.. nechápu proč DICE vůbec prohlašuje BF3 za teamovou hru... stejně tak 1 člověk z 5000 bude hrát týmově.. (nemluvím o medicích spamující lékárničky aby měli co nejlepší skóre) ani nechápu proč je tam vůbec funkce suppression (ukradnutá z project reality.. ani se nezeptali jestli ten nápad můžou použít přitom v project reality je to už asi pět verzi zpátky co suppression přidali... podle mě by to měli udělat jako Project Reality: za JAKÝKOLIV druh spolupráce budou hráči dostávat body tudíž samotné držení se s týmem, spotting (ne jako že zmáčknete tlačítko a tada - je tam červená tečka) nebo pouze fakt že držení se úkolu a spolupráce je DŮLEŽITĚJŠÍ a LÉPE ODMĚŇOVÁNA body než proste zabíjení nepřátel... člověk by se divil proč by toho nepřitele měl vůbec zabíjet :D jednodušeji zabití nepřítele je docela challenge, je to těžký ho zabít (pokud to není totální pitomec) a když ho zabijete tak on pak nemůže zabíjet vaše spolubojovníky a vás...

    TL:DR: Trailery jsou ironické a prohlášení o Týmové hře zbytečná protože stejně každy pujde jenom po killech a na všechno ostatní se vysere.
    • trolo
      takymto komentarom sa smejem. dalsi dole niekde pisal ze to je masa a vsade sa bude strielat... bud ste hrali na serveri kde bolo 5 ludi alebo ste hrali na velmi zlych serveroch. ano BF je rozhodnie tymova hra a ano aj tam sa najdu samotari kemperi a neviem co ale obvykle dlho neziju a obvykle prehraju. ked si najdes dobry server co nieje zas taky problem tak tie boje su uzasna zabava.
      • XorxoxTalarius
        Nevim ja hral v BF2 vzdy jako lonewolf a mel jsem streak i pres deset zabiti za jednu smrt a nemel jsem s tim problem ... jednou jsem dokoncil mapu i bez jedineho umrti ...
        Takze bud mne server zamerne hazel nekam kde to hrali samy lamy a hazel mne tam porad ... nebo nevim ;) A ano, mam origo :)

        Edit:
        Od mala hram FPS v multiplayeru a zacinal jsem na Doomu ... stacilo k BF2 pristoupit jako ke Quake 2 a nemel jsem s tim problem :D
    • H4wk
      A komu to cpes, body su naprd, v BF ide aj o nieco ine ... a to zabavu.
      A btw asi si nikdy nehral v klane
  • Tak kdo ještě ruší objednávku ? :D druhé videjko krása! :)
    • Mno až sa to bude predávať za 5€ a ja sa budem fest nudiť, tak nákup zvážim *3*
  • Na hovnoooo, call of duty je tisíckrát lepší *15* *15*
    • Ale prd! Tetris rulez! *3*
  • konecne video s bf3 na ktore cakam uz dost dlho.vyzera tot ak ze poctom vozidiel na bojisku sa to predsa len bude podobat na bf2 dufam uz len ze ovladanie vrtulnika bude poriadne narocne a sktocne ho ovladat budu len sialenci specializujuci sa na lietanie a nie barzaky tutko ako v bc2.
  • První video - nuda, nuda, nuda. Coop je dobrej ledatak pro rozehřátí ale jinak ztráta času (stejně jako SP v 3d fps). Druhé video - konečně! Konečně taky snad ukázali mapu z battlefieldu. Doposud to byly samé cod tunely. Tak snad bude takových map více. Ale je mi jasný, že zase bude drtivá většina hráčů hrát jen malé mapy, protože se na ty velké necítí - viz situace z BF2.
    • Čistě hypoteticky, jak vypadá 2D FPS?
      • to je jednoduche, takto: |
        (pohled 2d osoby)
      • XorxoxTalarius
        No kdyz na to prijdes, mas nobelovku jistou :D
      • Třeba doom 1 a 2, Wolf atd :)
      • nevím, nějaká střílečka, jak občas bývají na netu zdarma? takové ty flashovky atd. *4*
  • smejki
    skvělé ozvučení...
  • Teda ale toto fakt nevyzerá ako pokračovanie BF2 *9* V takej neprehľadnej mele pôjde všetka snaha o spoluprácu pekne hlboko do análu...
    • Ataker
      A ty jsi snad čekal pokračování BF 2, když to je i na konzole? Nebuď naivní! Já jsem rozhodně čekal víc BFBC 3 než BF 3 a myslím si, že nejsem sám.
      • Bohuzel EA to prezentuje jako nastupce klasikeho Battlefieldu,coz bohuzel tak zatim nevypada.
  • Ataker
    Borec to nemá asi moc v ruce... pokud na konzoli nějaký rok hraješ, tak ti ani pomalu nepříjde, že hraješ pomocí nějakého ovladače.
    • XorxoxTalarius
      Nic si z toho nedelej ... dokud to nedas nekomu zkusit u neceho u ceho to funguje, tak nebude verit ;) Ja hraju vetsinu strilecek jenom na ovladaci :) Krasne zapojeneho do meho PC :)
      • XorxoxTalarius
        A jeste jsem chtel rict, ze na PC hodne zalezi jak se povedlo ten ovladac implementovat, jsou hry, ktere se s tim opravdu nedaji hrat :D
    • To, ze si zvyknes na ovladani na*ovno nemeni nic na situaci, ze je to stale na*ovno
    • Cajk
      pojď dáme Shadowrun, zabírám si PC.. Ale ne že budou rage quity, však ti to už ani nepřijde:)
      • s tímto bych si te klidně podal hošánku *1*
        http://www.gamestation.cz/velkyobrazek.asp?IdZbozi=16395&img=1
      • Ataker
        mně je uplně jedno co si zabíráš...
        • Cajk
          to je patrno již z uživatelského obrázku :))
          • Ataker
            To je paráda co se dá vyčíst z jednoho obrázku, že? :)
  • lidi neodsuzujte tak to míření, to že to hraje nějakej lojzin co to drží v ruce akorat na předváděčkách a ještě u toho stojí neznamená že takhle míříme všichni.Já sem se taky smal jak malej když tam tou snipou asi 5x vystřelil vedle ty hlavy a vubec mu nebylo divny že se netrefuje )) asi až po 7mym vystřelu se mu tam ukazal křižek, jakože zásah :D Takto bc v mém podání fakt nevypadá :) a to hraju na xku
    • Takovyhle "skill" s gamepadem ma 99% procent lidi co nekde predvadeji nejakou hru. Pochybuju, ze by tam davali uplny jelita, takze se bude asi jednat o prumerny um hracu. To to pak maji ti co s tim trochu umeji hodne jednoduchy v multiplayeru :)
      • XorxoxTalarius
        Musim te zklamat, ty co predvadeji jsou herne uplny jelita ... ale ten pocit stat pred masama nikomu kdo to umi ovladat nedaji ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit