Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • singlac CO-OP ma netrapi, ale pozrite ten multak v HD - to je masaker ;)) ultimatne :) comp je uz kupeny este pockam a par dni pred releasom idem do aktualne najvykonnejsej grafiky ;)) wuaaaaaa :)
  • prestal jsem to koukat když mu strelil brokovnici do zad (partakovi ) a nic se nestalo a predtim jak na neho ten nepritel nabeh a snad i strelil a on nezemrel. Tohle bude asi stejna arkada jako Bad company 2 nebo jeste vetsi
    • Netusim za co si dostal ty minusy, protoze snad musi byt kazdemu jasne ze to bude uplne stejna akrada jako Bad Company 2, potazmo CoD. *5* *6*
      • kazde BF je arkada ano ale nikdy neprekrocila urcite hranice pre mna to bol vzdy skvely kompromis medzi casual a HC ale BF 3 vyzera na mix BF a CoD takze to uz nebude to iste ale stale lepsie nez BC coz je v podstate CoD s vozidlami
    • ja to ovladat na tý konzoli tak tu hru rozkoušu, konzoli rozkopu a televizi vyhodim z okna, ptže jsem fakt zvyklej přesně-rychle mířit (fps neni tahovka že), tak se ani nedivim, že ve videu ho 30x trefí do hlavy atd, každopádně obdivuju konzolisty, že to asi teda umí a mají z toho požitek :)
    • rofl kouknete 3:36-3:37 jak da headshot svymu kolegovi, a pritom se hraji na machry jakože profesionalne zvladnuta akce
    • XorxoxTalarius
      Asi vyplej Friendly Fire?
      • a proc vypinat friendly fire? to jsou takove lamy? ale tvari se pritom jak kdyby byli clenove delta forces
        • XorxoxTalarius
          Jiste ze jsou :) Tyhle lidi hru nehraji od rana do vecera, oni ji zapnou jen kdyz si potrebuji neco overit ... pro ne jsou hlavne dulezita hlaseni jednotlivych oddeleni o stavu vyvoje a pocet momentalnich bugu ...
  • hm podle toho nadseneho nadpisu, jsem cekal teda neco vic
    • trolo
      chod si pozriet scenerie z call of duty a potom sa vrat :D
      • Cod je jeste vetsi kravina....
    • za toto tě čeká deset mínusek a diplom věrného idiota a následovníka kultu Infinity Ward
  • Hra bude dobrá, o tom nepochybuji (ani po pro mě nestravitelném singleplayeru BC2, mulťák je kvalitní), ale kampaň, oslavné ódy i videa mě nechávají celkem chladným. Jisté komentáře už vyloženě smrdí fanouškovskou zarputilostí, co nedokáže akceptovat jediné negativum. A vyloženě trapné je ze sebe posté na diskuzi udělat CoD fanboye, nasázet si do jedné věty tři chyby, prohlásit MW3 za nejlepší vynález od ohně a pak si ucvrnkávat do kalhot, jak se na to seriózní člověk chytne. Hra roku, možná, ale neříkejme hop, dokud nepřeskočíme.
  • trolo
    chlapci neviem ci to tu uz bolo ale na twitteri prave potvrdili com rose pre PC verziu!!! hurra! :D
    • Hod odkaz prosim *3*
      • http://twitter.com/#!/L_Twin a jeste zh1nt0 a ještě někdo *3*
        • Dík
  • Požitek a atmosféru z prvního videa mi vyloženě zkazilo to trhaně-konzolové ovládání (nechápu, jak někdo může fps hrát na "netopejru", ale ok..), ale musim přiznat, že to druhé videjko bylo nesmírně sexy. Doufam, že hra nebude potřebovat Origin.
    • Nevim kde si byl posledni dny ze nejsi v obraze ale bez Originu to ani nezapnes a to se jeste nevi jakou roli bude hrat Battlelog?!
      JInak pokud to jeste nep.serou tak by to mohlo aspirovat na 8,5/10. *5*
      • nvm jestli ctes vsechny prispevky, ale docela tu na origin nadavam uz nakej den, nicmene se furt "modlim", aby.... aby origin nebyl potreba, posilam ti -> 0
        • Doporucil bych ti zamerit sve aktivity jinym smerem protoze tvoje " modleni" je jen mrhani casem. *5*
        • Tak to máš smolu, on ti tým totiž chcel povedať, že to na Origin BUDE. Bol tu o tom článok *3*
      • Pethulla
        8,5? Ta hra už je teď tak nahypovaná, že se ji málokdo odváží dát cokoliv nižšího než devítku.
        • Pro me je smerodatne jen moje osobni hodnoceni, hyp nehyp. A muze se ukazat ze to bude treba jen 7,5/10 ale nechci predjimat.
        • Ta hra je tak nahypovaná, že možná utrží třetinu výdělku MW2. *1*
    • calwin
      na gamepade sa to dá v pohodke hrať aj keď pomenej presne ako na PC... ale chce to tréning... chlapík stál a navyše podľa mňa nemal moc cviku v tomto...
  • omg nuda *6* stejne vsichni budou hrat CoD protoze CoD JE NEJLEPSI !!!!!!!!! *5*
    • Omfg, tieto troll komenty sú tak neskutočne prihriate *11* Nezávidim matke, ktrorá ťa vyprdla...
    • Tebe to dobre mrda na tu detsku hlavicku *1* Tomuto sa COD nemoze strcit ani do prd3l3.
  • 2. trailer, paradni akce, jen doufam, ze takhle to tam nebude porad, prece jenom bych ocenil i chvilku na normalni zamereni z lehu a ne jen bezet, strilet, umrit, bezet, strilet....
  • Jak se snaží mířit s tím gamepadem *1* FAIL *15*
    • no nastesti s tim AI pocita a ceka :)
  • Nezdají se vám ty stíhačky až moc pomalé? Chápu že je to kvůli omezení mapy, ale někdy se mi zdá že je skoro z toho sučka vrtulník *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit