Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jazz
    Ty stíhačky jsou nějaký pomalý.
  • Tak to druhý video. *14* Atmosféra úžasná, grafika luxusní, 1:45 ten hořící les *4*
    • Uplně souhlasim ten les mě též ohromil *14*
      • MishKonn
        +1
  • rancor1223
    Games.cz shop nabízí BF3 v plechový krabičce? To jako "steelbook" stejně jako jiný nejmenovaný obchod? A o 100Kč levněji? No jestli je to tak, tak to máte dost mizernou reklamní kampaň protože takhle si to nikdo nekoupí když ani v popisu produktu nemáte o krabičce nic napsáno., takže o tom nikdo neví..
  • A s MW3 se můžou jít hoši vycpat! Tohle bude o hooodně lepší hra, už se těším!!!
    • Sposta lidí nemá rádo, když sou na zemi a pořád do nich střílí nějaké tanky, vrtulníky a letadla. Proto dají přednost MW3, tuplem pokud se to vrátí ke kořenům a nebude tam killstreaků jak nasráno.
      • Erien
        Kdyby lidi nebyli blbí, veděli by, že i v BF se dají hrát mapy, bez tanků atd čistě jen vojáci. Na zmenšené mapě. Takže tvoje výmluva jde mimo sorry.
        • ano ale to sa da len na BF a nie na BC a bohuzial vela ludi pozna len BC seriu o nejakom BF 1942 ani netusia
      • Asi tak *1*
  • Jak se ten chudák snažil s konzolovým ovladačem někoho trefit sniperkou, bylo mi ho skoro líto...
    • XorxoxTalarius
      Noob ;) Ja hraju s controlerem i na PC a bez problemu :D
      • XorxoxTalarius
        No co ... leta praxe :) A ten manager tu hru nehraje od rana do vecera, takze s jejim ovladanim ma problemy, ale je to proste Noob. Takze nevim co se vam nelibi ...
  • 1. neskutecne trapnej clanek
    2. coop - nevidim v tom nic extra, obycejnej /cod stajl hry/. Zabava, klidne (pobijet nabihajici boty), akorat nakou revoluci/evoluci v tom nevidim.
    3. hrali to na gamepadu - pro boha svateho, vysmech. A ze jak hlavne pro PC. (sniperka byla nejvetsi fail)
    4. novej trailer - ano vypada to "grandiozne", ale to vsechny trailery ! a pravda? no ta je upne nekde jinde. Staci porovnat skutecne zabery ze hry a trailer. Je to proste hype nehoraznej.

    Ze to ma peknou grafiku nepopiram ale jeste neukazali nic co by potvrzovali slova o megasuperduper destrukci a o megasuper revoluci. Je to jen to co mame v Battlefieldu 2 jen s lepsi grafikou. (co neni v zasade spatna vec)

    Ta hra muze byt dobra proc ne, ale ta nechutna reklamna kampan ktera to propaguje jako neco ultramega mi leze krkem. A kdyz oni rikaji ze to bude ultramega tak to taky cekam a taky tak budu hodnotit. Jakakoli jina hra by vypadala takhle tak sem velice potesen. Tohle co ukazuji je jen proste dalsi strilecka s lepsi grafikou.

    A situaci kolem DLC a SDK, Originu radsi ani nekomentovat. To snizuje sance na nakup tehle "megasuperrevoluce" hodne nizko. Uz se tesim na minuska.
    • Plně souhlasím, myslím, že řádka mínusek vypovídá o zdejších BF fanboyích, kteří sice můžou mít větší rozhled, než ti od CoD, ale jsou minimálně stejně tvrdohlaví a otravní.
    • na tvojom mieste by som to radsej nehral uz teraz si na infarkt ))
    • Cajk
      tam jde hlavně o to co se stane, když začnou DICE nabízet ostatním studiím licenci Frostbyte 2.. Pak se skutečně můžeš dočkat toho, že "jakákoliv" hra od EA (:))) (se studiem který bude mít na licenci) bude graficky srovnatelná s BF3. Což by určitej skok dopředu byl, ale zatím sem záběry z PC verze (pokud Wrong Side of the town či tak nějak nebylo z PC verze) neviděl, počkáme tedy na 28.
      • misho8723
        Zatiaľ skoro všetky trailery alebo gameplay zábery boli z PC verzie, takže to si potom asi veľa videí nevidel, čo
        • Cajk
          já myslim skutečný záběry alpha verze.
      • Všechny BF3 trailery jsou tzv. in-game. Vše co v nich je, jsou reálné zábery ze hry - a o tomto videu to platí snad dvojnásob. To jste si nevšimli, že všechno je z pohledu hráče?
      • rancor1223
        Jak jako nabízet ostatním studiím licenci? EA jasně řeklo že FB2 budou moct využívat jen firmu spadající pod EA, takže licencovat si engine tak jak to jde u UnrealEnginu nebo CryEnginu nejde..
        • Cajk
          máš pravdu - Frostbyte vlastní EA, čili ne všechny hry - jen vybraný hry od EA. To mi uniklo, že DICE nepatří ani engine co si vyvíjej:)
      • Hairy_Ass
        A nebyl tenhle trailer z PC? Když tam bylo těch 64 hráčů? Jasně, mohli to ještě trochu studiově přikrášlit, ale i tak?
        • Cajk
          jo, v dnešní době jsou všechny trailery těžkej render:)
  • Vyzera to pekne a celkom to nastavilo latku vysoko ale tie nadavky a trapne hlasky z filmov si mohli nechat a k vojne ako takej sa mohli postavit trochu solidnejsie a nie stylom, chodte do naboroveho po 3 mesiacoch vas poslu zastrielat si do Bagdadu a tam sa mozte hrat na vojacikov... a btw: I am reviving you (LoL)
    • cti trochu literaturu a zjistis ze trapne filmove hlasky jsou pomerne uveritelne :) ..
  • Těším se moc, ale mám stále větší obavy, že to moje PC horko težko rozdýchá :)
    Hrál už někdo Alphu? Jak to kdyztak a na jaké sestavě přibližně beželo?
  • Prosím vás, kde je ta revoluce, já jí furt nikde nevidím...
    • Šak v článku psali jenom evoluce. *4*
    • snad jednou bude v cechach
  • SINGL odpad multák vypadá neskutečně výborně takže stejně jak jsem to udělal u bad company přeskočim singl rovnou k multáku...
    • Nahodou ja bych si s kamosem i coop kampan dal...ale je fakt, ze multiplayer vladne :-)
      Na konec rijna si asi vezmu par dnu dovolene, na BF3 jsem neskutecne nateseny.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit