Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Před 17min videa singlu smekl (=si v*honil) i ChuckNorris i McGyver...
    Proboha s takovou slátaninou dobývat prasečí kotec a ne svět :-)
    • Preco sa vyjadrujes tak neslusne? Ja patrim medzi najvatsich Adminou na sveteco sa tyka BF2/BF3. Ti prikazujem aby si sa choval slusne ku EA/DICE
      • vlastik.plaminek
        A já ti přikazuju, abys nebyl pí*a.
  • BF 4 je pědevším multiplayerova hra a proto píši nejdřív o singku a o MP se bude psát později vážně logicke.
  • Možná jsem jeden z mála,ale single mě na battlefieldu absolutně nezajímá,u trojky jsem ho nehrál a ani u čtverky ho určitě hrát nebudu,stejnak sebelepší singl ,nemůže podle mě nikdy nahradit zážitek z mulťáku,kór u této hry.
  • Přijde mi naprosto směšné, že se EA naváželo do CoD a podobných her s parodií Duty Calls a teď dělaj vlastně úplně to samé. Prostě úžasné a ani se za to asi nestyděj!
    • Gordar
      To bylo součástí reklamní kampaně na Bulletstorm. S politikou EA/DICE to nemělo nic společného.
    • Duty Calls dělal Epic a multiplayerově to má do codka furt strašně daleko.
      • Dělal to Epic, ale pod záštitou koho? EA ;)
  • Ja jsem spiš zvědavy, jestli nový COD opravdu přijde s novým enginem a opravdu bude mít taky zničitelné prostředí a odpovídající grafiku...

    Kdyby BF4 byl evoluci ve stylu MW4 a novy COD revoluce ve stylu čtyřky... goodbye Battlefield...
  • Battlefield 3 mam premium a uprimne singl u tyhle hry je naprosto nepodstatnej tot muj nazor, at se radeji snazi hru optimalizovat, pridaj funkce spektatora a soustredi se na multak, vychytaj blbosti jakoze kulky litajici za roh a dalsi bugy a budu spokojenej.
  • No jo no, v MP je prece mene skriptu, tak to pak na videu vypada nudne co? Ach jo, to jsou zase keci.
    Proc se rovnou nepriznaji, ze jim jde o to vytvorit konkurenci CoD a pretahnout jeho fanousky.
    • Ale oni to přiznali a dávno...
    • to každej ví už od BF3, že to má být konkurence pro CoD
  • Víte co mě ale zaráží a třeba mi to i pomůžete pochopit, ale nějak nechápu že si vždy v diskusích o novém BF/CoD čtu od spousty (rozhodně většiny) lidí jak si to nekoupí, jak je to předražené DLC apod, pak se hra vydá a hned při launchy trhá prodejní rekory.

    Kde se teda ti lidi berou?
    Dost mi to připomíná petice, kteří hráči dělaly v době vydání Modern Warfare 2, když zjistili že tam nebudou na multiplayer dedikované servery. Pak se člověk podíval na ty uživatele na Steamu a viděl že hned v den vydání "playing Modern Warfare 2".

    Mě prostě připadá že se z toho nadávání stala nějaká zvrácená móda, protože většina těch lidí co nejvíc řvou má stejně tendenci si tu hru koupit...
    Možná jen něco nechápu já, nebo mi uniká nějaká podstatná souvislost, ale když se podívám na prodejní čísla, tak mi v té rovnici pořád něco nevychází.

    PS: Battlefield 3 jsem si pořídil na PC a několik měsíců jsem se u něj dost bavil (coop mise ve vrtulníku jsme si s kamarádem fakt užili). Pak jsem s hraním BF3 přestal úplně. Sem tam ho zapnu tak maximálně na jednu hru, ale Premium jsem nekoupil a BF4 mě zatím vůbec nepřesvědčilo proč bych do něj měl dát peníze.
    Předávám slovo čtenářům.
    • myslis, ze vyjadreni nazoru 15 cechu a slovaku, ktery jsou ke vsemu vetsinou jeste trollove, studaci nebo ctyricatnici, kteri nemaji co delat, a jejichz nazor je jediny spravny, jsou vhodnym reprezentativnim vzorkem pro hodnoceni pro hru, ktera je delana pro masy?

      Rozumej takhle - "masa" nema potrebu chodit na tyhlety diskuze a komentovat veci, ktery se ji stejne nelibi, nebot je to totalni ztrata casu a energie, stejne jako to ted ztracim ja.
    • davidBray
      nj, s tím se souhlasit tak nějak musí .. já se třeba k CoD na fórech nevyjadřuju, protože tu sérii nehraju. Jde to mimo mě.
  • Že já si blbec vůbec to BF3 kupoval .. už vidím jak budou ostatní hrát BF3 když budou mít BF4 to je úplně nahlavu!
    • BF2, 2142 se stale hraje, BF2 mel naposled co jsem tam byl cca 50 serveru, z toho 7 plnych 64/64, 2142 mel 3 plne servery, celkove cca 30, Bad company 2 mela dva mesice zpet zhruba 300 serveru online, z toho tak tretina plnych... O to, ze to nikdo nebude hrat bych se nebal, protoze se vzdy najdou lidi jako ty, kteri treba BF4 nebudou chtit hrat, kdyz uz maji BF3
  • Uprimne receno, posledni opravdu dobrej BF byl ten prvni s free modem moderni valky ... dvojka spoustu veci vyhodila, ale jeste se to dalo ... trojka uz je khownu, protoze se neda hrat na LANce, takze at si to strcej i scelym singlem nekam. Nevidim zadnej rozdil mezi CODem a BF, BF byl dycky o technice na velkych mapach, ale od trojky to jde peknym supem doprele.
    • Mezi COD a BF je sakra rozdíl ! a to snad uplně ve všem...
      • v kazdym dile se bude zmensovat a zmensovat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit