Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hraci chteji singleplayer ?! kde to ten mamlas vzal. ja nestojim o nejaky naskriptovany AI cheatery
    • Na světě pouze není mladá generace hráčů co furt paří MP... uvědomte si že mezi vámi jsou i starší hráči kteří MP nesnášejí a rádi si zahrají SP.... Já MP hraji, ale u BF3 jsem vydržel 4 měsíce a to kvůli zasr*nému PREMIUM, které mi zkazilo hraní... Má to každé malé děcko ... Všichni běhají s ULTRA MEGA bouchačkami jenom já tam běhal s nějakými ubožáčky v ruce...
      • Whoossain
        Tak zrovna Premium má na gameplay v multiplayeru minimální respektive žádný vliv. Jak se tu už píše, tak mění jenom skin nože. Jinak ale Premium nabízí jenom DLC zdarma (v podstatě si je člověk předplatí za zavýhodněnou cenu nákupem Premium účtu a má k nim dřívější přístup). Jinak premium nabízí pár dílčích výhod, jako různý bonusový videa, artbooky nebo možnost resetovat statistiku vojáka. To je všechno. Pokud jsi běhal s nějakejma "ubožáčkama" v ruce, tak jen proto, že jsi neměl další zbraně/vylepšní k nim odemčený nebo ty, co měli jiný hráči, byly z DLC, který ty nemáš koupený. Jinak ale ty základní zbraně patří k těm nejúčinnějším (AEK, M16A3...).
        • LuckyBaal
          jj, s AEK hraju, kdyby si někdo chtěl zahrát tak na originu hledejte: MrLuckyBaal *3*
          • Nedáš 64 TDM na kanálech? *16*
      • Pokud vim tak za premium zadna zbran neni(krome jinyho skinu noze) vsechny zbrane co pridavali byly v DLC.
      • LuckyBaal
        *1* pobavil si mě, mám rád dobré SP, jsem mladá generace, hraju MP, se*e mě Premium, nemám Premium a dávám si i ty, co mají Premium....
  • InfidelBro
    Kdyby singleplayer vůbec nedělali a místo toho vyrobili víc map, zbraní a vozidel, tak pochybuji ,že by se někdo zlobil.
  • karliczekk23
    Prostě a jednoduše tím chtěl říct, že nám naservíruje úplně ten samý BF jako byla trojka. Není nic jednoduššího než si nepřidělávat práci kvalitním MP když stačí vytvořit jenom nové mapy, ostatně proč se namáhat když stačí vytvořit nové DLC k BF3 za cenu úplně nové hry.
  • No za tuto zprávu jsem celkem rád... Upřimně řečeno MP v Battlefield je super a není třeba na něm něco měnit.. Ano vím, možná tam jsou chybky, ale to jsou takové blbosti, a spousty z nich nemají vliv na samotné hraní... Možná pouze Hittbox no :/ . Byl bych moc rád a dokonce bych EA a DICE líbal nohy kdyby se pokusili udělat aspoň 9 hodinový kvalitní Singleplayer a nic víc... aspoň toto. Chci tak strašně moc, že to nechci sfouknout za jedno odpoledne ? Určitě nejsem sám co by to chtěl ! Dnes ty hry na délce singlu hodně doplácí. Vůbec mi nevadí Scripty... právě naopak. Mám rád neskutečnou akci a také WOW efekty a výbuchy všude kolem. Když jdu spustit FPS, tak se chci dostat z reality a ponořit se do neskutečné fikce. Tudíž řečeno že chci: abych přežil pády a výbuchy, šílené přestřelky. A proč ? Protože je to hra. Je to pouze hra a hra NEMÁ BÝT REÁLNÁÁÁ !
    • Joke ?
    • karliczekk23
      Přesně takové výroky čekám od dětí, co nezažili éru nejlepších FPS z 90 let až po Next-gen konzole. Tenhle typ stříleček z první osoby, který je dneska cool je spíš k smíchu a pláči. Ale vysvětli to lidem kteří nikdy nemuseli použít mozek a lékárnu.
      • Tikov
        Já jsem si před cca rokem zkoušel z nostalgie něco zahrát ze zlatého období (CoD, Vietcong) a musel jsem zhodnotit, že ty hry považuji za skvělé jen kvůli zidealizovaným vzpomínkám na ně (Tedy přestřelky ve Vietcongu jsou fenomenální furt a dnešní studia by prostým zkopírováním tehdejšího AI dostala ultra-hardcore obtížnost bez nekonečných vln nepřátel).
        • Pro mne je z tohoto jak píšeš zlatého období plozapomenutý český klenot Hidden and Dangerous 2 (tehdy vůbec Česko sypalo dost kvalitních her, které se mohly dívat do očí světové špičce, kde ty časy jsou...) - tak promyšlenou a zábavnou týmovou hru jsem už nikdy nehrál a jsem rád že jsem si ji tehdy zahrál.

          To už bohužel ti mladší hráči takovou hru nevyzkouší a neuvědomí si v jakých sračkách ten dnešní videoherní průmysl je...
          • Cypri
            Jó to byla sakra pářka. Hlavně do teď pamatuju jak jsem na starým PC eště hrál dokonce H&D jedničku (to eště nějakej datadisk v podobě deluxe nebyl) První mice "Cíl mise je zde" *1*
            Kde jsou ty časy?
            Vlastně vím. V pryč...
            • Mně se vždycky vybaví z dvojky operace Challenger, kde jsem musel infiltrovat hrad kdesi v Alpách.
            • Jo jo, kvůli H&D 1 a 2 bylo třeba new pc, ale stálo to zato. Jak píšete, kde jsou ty zlate časy.....(cry) *13*
      • Myslíš si, že jsem nehrál od doby co vyšla PS1 ? To by ses divil protože já vlastnil na PS1 (PSX) přes 300 her ( ovšem že pálené: jedna mě stále něco málo 250 ) a osobně jsem skoro všechny dohrál... Takže moc dobře vím jaký je rozdíl mezi FPS z 90 let a dnešníma.
    • Whoossain
      Myslim, že bys ten multiplayer viděl trochu jinak, kdybys to hrál ligově. Ta hra je kompetitivně v podstatě nepoužitelná. Na ESL zůstalo jenom Vs., na Playzone ligu zrušili úplně. A to jen proto, že neni možný vytvořit pro-módy, který by tu hru upravily pro soutěže. Tak, jak je vydaná od DICE, je pro jakýkoliv ligový hraní nepoužitelná. Je to bohužel uzpůsobený casual hráčům a já doufám, že se k tomuhle problému postaví v BF4 čelem a něco s MP udělají...
    • smajdal
      Může být jakákoliv, pokud bude svým obsahem bavit. I tak, wow efekty už nejsou to co bývaly...a když si je odmyslím, tak jsou kampaně o držení šipky dopředu a strefování se do "terčů".
  • "tedy že multiplayer je už na takové úrovni, že vylepšovat lze spíše kampaň."
    Really??? Commander, vylepšený hitbox, hlavně aby upravili, to že když helikoptéra či tank střílí do vojáka a ten si v pohodě bunnyhopuje a přežije... Vážně tohle se nikdy v BF2 nestalo a vůbec spustu dalších prvků co byli v BF 2 a nebyly ve trojce... Tak ať nekecaj, že se nedá nic vylepšit...
  • Trisska
    Jak vylepšit zážitek z hraní? V tom přeci není žádná věda. Složit zbraně a ukončit to nesmyslný válčení, podat si ruce a rozvíjet vzájemný přátelství. Namísto střelby do lidí soutěž kdo nastřílí víc bodů na cvičných terčích. Pak bych si to možná zahrála i já...
    • A ty seš co? On, ona nebo něco mezi?
      • rancor1223
        Trol.diskuzni. Takže "ono".
    • Spíš kdyby se přestalo válčit v RL aby bylo více peněz na dobré pařby :D
    • Tvůj koncept je příliš agresivní,vojáci by měli uprostřed pole hrát šachy (dohrát hru by jste mohli jedině tím že kolegu necháte vyhrát) ,konverzovat v podobě miniher o Platónově etice a jediné exploze,které by se děly ve vašem okolí by byly kreativní exploze
    • http://bit.ly/QiAAC
      • smajdal
        Myslíš jako, že provokuje schválně?
    • Ďalšie h00vna od tradičnej riti...
  • Keyz
    Tak přeci bude agresivní ptactvo.
  • A proto vám tam dáme více výbuchů, více tupých nepřátel, více zbraní (nově polní teflonová pánev s tlumičem a laserovým zaměřovačem na navádění raket), více patriotický díl pro američany, drsnější záporáky s více jasným ruským (případně arabským) přízvukem, drsnější hlavní hrdiny (jeden nepřežije - dramatičnost). A to vám prodáme za 1000 kč + dáme Premium a další DLC balíčky za další 1000 kč.
    Reakce pouze na nadpis
  • jako vážně ? DICE si myslí že chceme single ? Moc se asi na svoje statistiky nekoukají ale stačí se podívat na statistiky z battlelog ankety a je jasno - http://imgur.com/3yjITh0
    • ales.smutny
      Ono to asi bude o tom, že oni chtějí získat i ty, kteří na tom Battlelogu právě nejsou, ale válečné FPS kupují kvůli kampani...
      • A to jsem třeba já, ale to by kampaň musela být delší než 4 hodiny.
    • MaTMaTa
      Místo toho abys byl rád že ke skvělýmu mulťáku (u kterýho už jsou si "jistý v kramflecích") se snažej udělat skvělej singl, tak tu nadáváš na DICE za to že se vůbec snaží něco dělat *1*
  • Já bych prosil zlepšit Coop mise, respektive, udělat jich mnohem, mnohem víc :-)

    To mě na BF3 bavilo prakticky nejvíc (s random spoluhráčema), jenže jich je tam jen pár.
    • Už bylo oznámeno že coop nebude..
      • JohnyTheZik
        Tak to je skoda, co-op byl fakt dobrej.. Hlavne treba hned ta mise s vrtulnikem :D..
        • jj, nejlepší na něm bylo jak to po 5ti minutách spadlo :)
          • JohnyTheZik
            Asi jsme hrali jinou hru..
      • opravdu banda dementů, single stejně podělaj, kdyby se na něj radši vykašlali
    • V bleskovkách máš, že coop uplně odstraní

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit