Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tato firma potazmo hra urazi hracovu inteligenci

    proste jak tohle muzete žrát a kupovat, nechapu, streli vam tam 4 "nove" mapy a honem honem penizky...

    WTF
  • Vdám hru, která sotva funguje a hned mluvím o dlc. Normálně bych vtrhnul do EA a vypálil jim to tam. Operace Metro byla jedna z nejhorších map v dějinách FPS - proč jí recyklovat?

    Kdyby raději nevydávali "Battlefield" každé dva roky, místo toho uvolnili nějaký vývojářský kit pro moddery, nechaly hru usadit pár let. Možná by se pak vrátila atmosféra z dob Battlefieldu 2 - spousta map, originální hratelnost (žádný chujoviny z CoD) a hlavně spousta free obsahu od modderů.

    EA přeju jen to nejhorší...
    • Oni to vydávají rychle po sobě dokud je značka Battlefield populární - kdyby měli další díl vydat až třeba za 3-4 roky, tak už riskují, že se to nebude tak prodávat a mezitím výjde 5 dílů CoDu. Prostě jim jde především o prachy a ne o to udělat hru, na kterou si někdo vzpomene za 5 let
      • Já to chápu, ale nelíbí se mi to. Třeba taková TES vychází jednou za 5 a možná i více let a je to tak správně. Hráči mají dost času si hru projít. Bylo fajn hrát BF2 5 let každý týden a brát to jako samozřejmost. Teď se člověk pomalu rozehraje, udělá si komunitu a nejdnou je tu další díl.
    • Preco ju recyklovat? Lebo Metro bola najhranejsia mapa. Ono by bolo asi dost blbe tam cpat mapy ktore sa hrali malo.
    • "Operace Metro byla jedna z nejhorších map v dějinách FPS - proč jí recyklovat?" Protoze je hracsky o mile nejoblibenejsi?

      Ale proc plytvam argumenty na cloveka co blaboli o tom, jak by chtel vypalit EA... Get a life.
  • Paráda všechny mapy miluji a metro bude zase super masakr *4* *4*
  • jea super, tesime se !

    Nviadia power *1*
  • Nikdo vás nenutí to kupovat. Jsou to pro vás staré mapy nezajímají vás tak kde je problém *3*
    • Když si někdo koupil hru, připlatil si za deluxe nebo dokonce zaplatil premium, v prvni řadě asi čekal, že hra bude hratelná a ikdyž dlc je zajíc v pytli, minimálně čekal že to bude nový obsah.
      V současné době je tak dojebаný netcode, že způsobuje několik set milisekund delay, servery padají, klient zamrzá.
      BF4 je prvně sprostá recyklace ve stylu COD so se týče vizuálu, zvuku a herní mechaniky, ale teď dokonce i map.

      Asi jakobych si koupil nový model auta, který se liší jen interiérem a barvou laku. Koupil bych k tomu nějaký "sport pack" od kterého bych čekal asi vylepšení ve stylu karbonových sedadel, spoiler, xenonové světla atp. Ale ne, oni by to jen stříkli na původní bravu a jebli by tam kožené sedačky z předchozího modelu.
    • Problem je v tom, ze jsi to nepochopil. Jsou to stary mapy, klidne mohly byt v zakladu, ale jsou v placenym DLC. To je pointa. Navic, nikdo nepise ze si to musi kupovat. Se pak nediv, ze nechapes, kdyz si vymyslis kktiny. *3*
      • Taky v základu mohl být Dino mód, Zombie mód, 300 map a500 zbraní. Bohužel se do hry dostalo jen to, co tam je. Komu to přijde jako málo, ať nekupuje. Já mám po 45 hodinách odemčenou sotva půlku a pomalu se učím mapy. I kdyby na tomhle základě vanila vydržela "jen" 100 hodin, označil bych to za slušnej kauf s tím, že to nabídne málokterá, i když výborná hra. Kdo viděl videa z těch map, tak si určitě všimnul, že jsou solidně přepracovaný nejen po vizuální stránce. Samozřejmě komu to přijde jako málo, ať nekupuje. Podle mně je to z velký části jen fňukání. Fiasko s pády serverů a netcodem jsou podle mě mnohem větší průšvih.
        • Skvele, tak to ti gratuluju. Podle me je fnukani to otravny kopani fanboyu kolem sebe, kdyz si nekdo dovoli rict pravdu. Navic, mluvil jsem o necem uplne jinym, takze doporucuju lip cist a nebo nereagovat. *7*
          • Ale nene, cti to cely. Kazdopadne ignorovat alternativni nazor a ten svuj opirat o slovo "pravda", to je sila. Muzes protiargumentovatm jako ja, ale s nejakou tvoji pravdou se jdi past.
            • Nazor fanboje, ktery tu i pres video, kde byl videt stupidni netcode psal, ze on problemy nema a proto se to zvelicuje me absolutne nezajima. Ze jsi kokutek jsi tenkrat dokazal dostatecne, video bylo dost silny argument a stejne jsi ho ignoroval. Takze bych spis rekl ze se muzes jit past ty. A jestli te stve ze obcas ma nekdo jiny pravdu, tak nediskutuj.
  • Chlapi jede vám zrovna BF4??? Protože mi to píše že je web nedostupný.
  • Metro me nejvíc baví. Moc dobře se tam kuchá. :D
  • Jak to vypadá v tuto chvíli s hrou? Je to už hratelné? pády? Nějaké zkušenosti, jak to beží na 560 gtx?
    • Uz me to moc nepada primo ve hre (zcela vyjimecne), spis mam me to pravidelne vyhodi kdyz skonci mapa a server nacita novou.
      • Díky za odpovědi. Teď jsem koupil bad company 2 i s vietnamen a bavím se královsky, takže budu pařit tak do vánoc a poté koupím i s premiem.
    • Hratelný to je nádherně. Patchujou rychle a docela účinně. Netcode je mnohem lepší, za rohem prakticky neumírám a když už, tak fakt jenom o chvilku a na kulku od někoho, kdo má vyšší ping, případně když začne lagovat server (to se na některjech občas stává, už se to lepší, ale ještě tam rezervy jsou). Předvčerejškem vyšly nový ovladače na nVidie, který zvedaj výkon o další mamutí kus oproti původním BF4 ovladačům. Hra mi před týdnem začala padat, včera ale 4 hodiny v kuse a nic, takže babo raď. Ale ještě pořád není vše opravený. Defuse má pořád problémy se spectator módem, což je tragoška. Když ještě o chvíli počkáš, o nic nepřijdeš. A když to nevydržíš, tak bys zklamanej bejt neměl.
    • Me to od minuleho pondeli jede bez padu..az na jeden, ale ten byl asi spis kvuli meho pocitace. NetCode mi prijde taky o dost lepsi, pac strileni za roh uz se vesmes nestava. Nemam sice gtx 560, mam HD6850, ale jsou to cca stejne vykonne karty a jede mi to na medium kolem 50 fps bez problemu
    • Mě to po posledním patchi jede parádně, nepadá, nelaguje a neumírám schovaný za překážkama. Za mě teda spokojenost. Toť k tomu jak je to hratelné.
  • Co to autor článku plácá, METRO je potřeba. Nejlepší mapa z BF3! Navíc přibyly alternativní cesty které vyřeší bolestivá "úzká" místa mapy. Hrát tu mapu v 64 lidech je blbost, ale při 24 (maximum starých konzolí) byla super!!!
    • Presne tak, v metru a lockeru budou vsechny decka a ostatni si zahrajou na ostatnich serverech bez nich
      • Blbost, netahej sem nějaká děcka, pravděpodobně jsi stejně mladší než já :-) Je to jedna z mála map kde je na konzolích dostatečně intenzivní boj. Na takovém Caspian border není problém 5 minut jezdit tankem a přitom nenarazit na jediného nepřítele. Jasně, body pak rychle naskakují ale zábava to není.
  • doufam, ze planujou nekdy taky udelat wake island... uz je v kazdym dile bf od dvojky krome BC 2, ale je to proste takova klasika. Nicmene jsem zatim s vyberem map v BF 4 vice jak spokojen. Zadna mi vyslovene nevadi a ikdyz ma nejaka sve nedostatky tak, neni problem jit bojovat na druhou stranu mapy. Az dotahnou optimilizaci a par bugu tak to bude jedna z nejchytlavejsich fps vubec. A uz vubec nechapu kritiku na tu hru, protoze me funguje na nejnizsi detaili s fps 15-30 max a i tak si ji nemohu vynachvalit.
    • 15-30 fps a nemuze si to umirani vynachvalit :D thats the spirit !
      • nj asi sem jinej :] ae tak je jasny ze obcas se nastvu kvuli tomu ze nekdo po me zacne strilet a ja mam o 20 fps min ae nejaky mapy jsou hratelny a ty co nejsou tak si hold zapnu v 32 hracich a uz to bezi v pohode
    • cr8gg
      na low s 15-30 fps? :D a to je jakoze hratelny? .....navic na low to vypada jak hra z roku 2000
      • Na low to vypadá pořád dobře, nepovídej nesmysly. Chápu, že ten rok 2000 je nadsázka, ale teda docela nepovedená.
        http://www.youtube.com/watch?v=Z747k18h4Ws

        Jinak souhlas, 15-30 fps moc hratelný není.
        • Tohle video je o ničem. Dělat srovnání z takových výšek je zavádějící. Proto se tomu v nastavení říká detaily a rozdíly poznáš spíše zblízka. Srovnání přímo z hraní by bylo víc vypovídající.
          • Tak si takový video najdi, jsou jich spousty, to zvládneš ne? I na low to vypadá solidně, za tím si stojím. Sám jsem to nastavení pár hodin testoval. Btw. první Battlefield vyšel v roce 2002. Momentálně je zadarmo, tak se můžete podívat, jak vypadaly hry před 11 lety. Trochu osvěžit paměť by neuškodilo :)
            • Ale jo, jeho komentář o grafice jak z roku 2000 byl úplně mimo mísu. Je mi jasný, že na netu jsou stovky srovnávacích videí, pravě proto si mohl vybrat lepší. Komentář byl pouze k videu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit