Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • promitac
    6:20
    jasna ukazka jak je cela ta hra vypatlaná. budova sa respawne do stavu aby script mohol spravit uzasny wow efekt jak lod narazi do budovy. toto neni znicitelne prostredie toto je script fapping, s fyzikou nema nic spolocne, predpripravena animacka ktora sa spusti v dany cas, a stavim gate ze ten mrakodrap funguje rovnako.

    naozaj ma udivuje ako si toto mozu dovolit predavat ako novu hru, neni tam nic co by neslo patchnut do trojky. ale ludia im to budu kupovat, radovat sa jaku uber next gen lens-flare onaniu dostali, este si zaplatia aj nake premiumy a "dlc".

    Call of Battlefield....
    • command42
      a mozno ju umyselne respawnovali kedze ju pocas hry znicili a chceli ukazat co to spravi ked znicena nebude...alebo je to len alpha verzia a kto vie...a ked sa ti nepaci tak si to nekupuj...nik ti to nekaze kupovat...si mozes kupit par kil TNT a odpalovat hory a uvidis realnu fiziku
    • Ale koho to zaujima proste je to alpha, v plnej hre ked bude budova znicena ostane znicena , ked nebude znicena tak sa znici, koho to dalej zaujima ci je to skrip a ci nie...
    • Fakt že jo. *1* Takovej bullshit *15*
    • Veskoslav
      Pakliže nevidíš rozdíl mezi enginem Bf3 a Bf4, tak doporučuji navštívit očaře;) Už jenom zpracování světla v budovách či voda je snadno rozeznatelná.
      • Whoossain
        Na světlo a vodu se*e pes. Já chci, když na někoho střílim, aby dostával zásahy. A naopak aby, když se schovám, nehitoval mě. Aby vojáci po krk zaražený ve zdi nekempili v rohu místnosti a aby, když už si lehnu ke zdi, mi z baráku nekoukala půlka těla přes stěnu na ulici...
        • Veskoslav
          No já jsem to v prezentovaných videích neviděl. Ty jo?:) Třeba to opravili (i když asi ne).
          • hm...kéž by. Tohle RO2 měla zmáklý výborně. Ležící voják se pomalu pohyboval (rozuměj i mířil), takže se vyplatilo stát, nebo být skrčený. Mluvíme tu o CQB.
            Doteď mám před očima z BF2 v1.0 lidi, co dokázali hopsat a přitom být zalehnutí, takže trampolínovej efekt a ta hrouda pixelků i střílela....
          • Whoossain
            No já neviděl tyhle featury ani v prezentacích BF3... Ale už teď je mi jasný, že i když si furt stěžuju a nadávaám a ta hra mě stála už hromadu nervů, tak si BF4 předobjednám, protože pořád naivně věřim, že snad bude zpracovaná kompetitivnějc a že třeba nějaký turnaje na ESL budou mít i smysl...
      • Ja vidím rozdiel.. Slnko ti vypáli dieru do mozgu aj keď je za mrakmi ツ
    • Keyz
      Přece se těch 1000 lidi nebo kolik na tom maká nebude patlat s Fyzikou. Stačí, že si musí 100x potvrdit co budou dělat, když je tam tolik lidu.
    • Miserius
      Hlavne ze nekolikrat rikaj a celou dobu ti tam sviti Alpha, zrovna tohle urcite ve finalni verzi nebude...
      • Jseš naivní *1*
      • Alpha my ass. Ty vazne veris, ze to ve finale bude jinak? Tedy nemyslim to viditelne probliknuti, ale princip, na cem jsou ty destrukce postavene - tedy predpripravene animace destrukce, zadna real-time fyzika. Duvody proc tomu tak je jsou asi zrejme, jen proste clovek nesmi ocekavat, ze se na tomto neco u BF4 bude menit.
        Tohle se na 99% fakt menit nebude.
        • Miserius
          No skript to samozrejme bude, jestli si nekdo myslel opak tak je naivka nejvetsiho stupne
      • Bude, je to prece Dice, ehm omlouvam se EA.
  • Veskoslav
    Až bude oficiálně oznamená Premium verze krabicovky Bf4, tak do toho půjdu:) Do klasické hry+China expansion nepůjdu. A nechci vyvolat flame, ale včera jsem se kvůli psaní článku ohledně nové generace enginů díval na srovnávací video CoD Ghost a Bf4. Nic proti ale už jenom taková prkotina jako "hrátky" světla a stínů, voda a podobně jsou v Ghost vážně na úrovni roku 2008 pomalu. Pakliže Activison sliboval nový game engine, tak záměrně opět lhal. Škoda. CoD by si zasloužilo lepší grafický kabát (mimojiné).
    • Nj ani nechcem vediet na kolko by Premium krabica vysla, nakolko BF4 stoji batovskych 59,99$ a premium 49,99$ :D
      • Veskoslav
        No u nás se začínala prodávat Bf3 Premium asi půl roku potom, co vyšlo Bf3 jako samostatná hra. Cena byla 1499.
      • Miserius
        To chce pockat, vyplati se to... Ja dal plnou palku za Battl 3 a pak uz z principu odmital zaplatit tu stejnou castku za Premium... Ted si klidne pul roku pockam a zaplatim to jednou
        • Ja mam tiez BF3 bez, nekupoval som ho preto, lebo ma prestal bavit. Ja to vidim na nejaky zlavovy GMG voucher.
          • Ja to vidim na dalsi Humble Origin Bundle. *5*
    • Miserius
      Nerekli uz nahodou hned po E3 ze to tak uplne novej engine neni?
      • Veskoslav
        Já se přiznám, že nejspíš máš pravdu. Ale na E3 se chlubili, že to bude něco, co nám vyrazí dech. No vyrazilo, ale asi né tak, jak oni počítali.
  • Zasa nicim nerusene poletovanie. Kurna ja chcem nenavadzane AA rakety ake boli v Desert Combate, ziadne cakanie na lock ktore ajtak prerusi svetlica. A protilietadlove kanony, vela protilietadlovych kanonov.
    • Veskoslav
      Tak čluny, tanky, obrněné vozidla a mechanik s "bazukou" to jistí ne?:) Ale je pravda, že mi to chybí také.
      • El Alamein, AH64 vs Hind, z Hindu uz zacalo cmudit, ale my sme na to neboli o moc lepsie, tak som vyskocil a smac mu Stinger medzi oci. Pilot ma potom nabral spat este na padaku. Smrk, najkrajsie roky mojho online hrania. Jo a vtedy sa este tolko nefnukalo ze to je arkada jak prasa.
      • Mechanik s bazkou nejisti nic, stihacky vas znici z dalky a odleti pryc driv nez stihnete zamirit. Kdyby tak po mape bylo vic AA del jak v BC2 na mape Heavy Metal, to bylo pekne vyvazene.
        • Veskoslav
          To je nesmysl, pakliže jsi schovaný v křaku, tak ji naprosto v pohodě zaměříš, necháš ji odpálit klamné cíle a pak vystřelíš teprve svůj vánoční dárek. Stíhačku naprosto normálně sundáš, ale to nesmíš stát na viditelném místě:) To platí v podstatě pro jakýkoliv vzdušný dopravní prostředek.
          • Whoossain
            Proč by někdo odpaloval klamný cíle když nebyla odpálená raketa? Tim chci říct, že většinou se stává, že s Iglou, Tunguskou etc. zaměříš cíl a ten se buď vzdálí mimo dostah nebo nerušenš lítá, dokud střelu neodpálíš. Pak teprv odpálí světlice. Tyhle souboje s technikou jsou celkově strašně nevyzpytatelný a strašně často se stává, že něco funguje jinak, než by mělo. Někdy světlice neodlákaj raketu, jindy ti ve vrtulníku nic nehlásí zaměření. Už ani nevim, kolikrát se mi stalo, že mi tank někdo zničil jedinou RPG atd. Po dvanácti stech odehranejch hodin v BF3 se snad v každym kole objeví něco, u čeho si člověk po tisící řekne WTF??? Jediný, co mě těší, je, že to není jen můj problém a stejně jsou na tom i lidi, s kterejma obvykle hrávám a který maj nahráno to a samý, co já. Nezbývá, než doufat, že v dalším díle se jim povede řadu těch chyb odstranit....
            • Whoossain
              Jo, to je. Posledně mě to tak pobavilo, že mám novej hrnek na kafe a rozbitej monitor...
            • Veskoslav
              To je sice pravda. Ale naštěstí spousta lidí zmatkuje a jakmile jim začne blikat LOCK na obrazovce, odpalují světlice. Navíc pokud hrajeme s kamarády, tak jsou minimálně dva, co mají tu stíhačku zaměřenou. Tudíž jeden odpálí raketu, on vypustí klamné cíle a okamžitě na to dostane zásah od druhého. Ale to fakt musíš mít zkoordinované. Jinak souhlasím. Mnohdy se stane, že když se štěstím odlepím stíhačku od země a jsem v nějakém jakž takž slušném souboji v rámci pilotování, tak mnohdy po odpálení světlic dostanu přímý zásah i když jsem jasně viděl, jak raketa vybuchla v klamných cílech. Ale co, aspoň je srand, že:)
          • Víš, ale většina pilotu tich stíhaček má mozek. Takže světlice ti nevyhodí jen když na ně budeš mít LOCK -.-
  • Tohle mel byt BF3, bohuzel pro me je to jen BF3.5 - stale stejna vozidla (Kasatka, Hueuy, Viper, Z11, Havok), nove stihacky jsou jen obal na puvodni modely, nemaji ani pekne naanimovana vrata do internich prostor pro rakety, opet to budou jen stremhlave a podobne nalety ktere nejdou counternout nicim. Kapesni letadlove lode uz jsou take ohrane, takova Nimitz nebo G.R.Ford class by byla zajimavejsi se spawnem na katapultech...ale to je jedno, opet je bude branit slaby Centurion CRAM a tak budou neustale baserapovany.

    Grafika je o neco lepsi ale nezlobte se, je to jen Bad Company 2 zkombinovana s BF3. Vozidla opet nemaji omezenou munici (na tanku mela byt, ted je jen delsi reload time mezi davkama). Znicitelne mosty, cele zhroutitelne domy, vodni skutry, hazeci senzory a AT4 (skvela vec proti abuserum nevyvazenych vozidel) byly uz v BC2 a udelane lepe.
    Je to asi dobra hra ale ja pockam na BF 5, zatim me zaujal jen Shanghai a podle ukazek z jinych map to budou mestske kraviny s uzkyma ulickama.
    • Znicitelne mosty, cele zhroutitelne domy, vodni skutry, hazeci senzory a AT4 (skvela vec proti abuserum nevyvazenych vozidel) !! byly uz v BC2 a udelane lepe !!.

      - Hral si bf4 ze takto sudis ? nie ? tak naco pises taketo sprostosi... Jasne ze to bolo v bc2, ale prosim nepis ci to bolo lepsie ked si 4 ani nehral... zacni sudit need for speed carbon a most wanted za to, ze oba pouzili v hre auta... zmysel tejto tvojej vety 0 bodov.

      Je to asi dobra hra ale ja pockam na BF 5, zatim me zaujal jen Shanghai a podle ukazek z jinych map to budou mestske kraviny s uzkyma ulickama.

      - mestske kraviny s uzkyma ulickama - zatim me zaujal jen Shanghai - ukazali len shanghai a tu ostrovnu mapu tak ako viez ze ostatne mapy budu mestske kraviny ? series si strasne do huby kamarat :D mestske kraviny, uzke ulicky ale teba zaujal shangai... :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit