Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyby v té hře nebyly sniperky, tak to mohla být ještě větší zábava... Mnoho lidí nedokáže zkousnout absenci optiky, tak automaticky berou sniperky a těch sniperů je na serverech jako nasr... Když mě někdo zabije, tak je to v 90% případů sniper, fakt opruz... Ale jinak hra je to fakt dobrá. Snad časem přidají další mapy a nějaké zbraně
    • Chyba neni ve sniperkach jako takovych ale v DICE. Zkus si Armu a poznas co je puskohled na sniperce. Tam nemas na kratkou vzdalenost sanci pohybujici se cil vubec najit, pripadne udrzet v zamerovaci. To co serviruje DICE je aby se vlk nazral a koza zustala cela a to jejich MP mapy v ramci arkadovych strilecek patri mezi ty velke.
      • No docela s tebou souhlasím. Třeba dělat snipera v Red Orchestře není žádná sranda, tam to chce fakt cit trefit něco na velkou vzdálenost, ale dělat snipera v BFku apod prostě může dělat kdejaká lama, protože je to příliš snadné. Já hrávám většinou medika nebo engineera a strašně mě sere, že i v malých mapách je vyloženě přesniperováno. V obyč BC2 s tím zas takový problém není, proto mě ten Vietnam tak nějak přestává bavit i přesto, že mám téma vietnamské války hodně rád
        • No Dice tomu nasadili korunu v MP novyho medalu, na výběr ze tří tříd, takže každej třetí, někdy i druhej pobíhá se snipou, a tam nejenže se optika skoro nehejbe ale kulka ani nepadá k zemi, sice tam něco je na zadržení dechu, ale ten rozdíl je minimální a hlavně jeden zásáh a konec.....takže jen co udělam mp ajchy tak hra de pryč :)
          • Strelba se sniperkou skyta uskali a omezeni, bohuzel dokud vyvojari na tohle nebudou reflektovat nic se nezmeni. Nemusi byt v kazde akrade verna balisticka krivka ovlivnena silou vetru, to by pro masy nebylo ale meli by to trochu vyvazit. Kdyz vidim na Youtube sestrihy sniperskych videi tak jen nevericne kroutim hlavou. Klik bac,klik bac, navic zamerny kriz casto jen pluje v okoli hlavy a pritom to hlasi headshot. V kazde druhe hre je napr. Barett M82 pritom strelba ve stoje bez opory je s timto 12 kilo vazicim monstrem prakticky nemozna a nebo ano ale panu bohu do oken. Nikdy nebude mit sniper takovou reakcni dobu jako ten kdo uziva pudovou strelbu pres otevrena miridla ci kolimator. At mate v ruce kiloveho Glocka nebo kanon hledite pres miridla v ten sami moment. Pri mireni mate pocit ze je puska ve stojanu, zadna reakce na pohyb, tlukot srdce, dychani. A sniper hlavne dech nezadrzuje, nevim kdo s tou kravinou prisel prvni. V Bad Company 2 se mi to nezda az tak spatne ale ve Vietnamu a MoH to pojeb.li stejne. Valna vetsina MP map ma dnes rozlohu obyvaciho pokoje tak nevim co by tam mel clovek delat se sniperkou?! Se zcela beznym puskohledem zoomujicim 8x by jste se tam uplne ztratily, sice by jste mohli pocitat mouchy rozplacle na sklech oken ale chlapa by jste v zivote nezamerily. V Medalu byl problem ze stacilo trefit loket nebo koleno a chlap se poroucel k zemi, tak se to rozhodli opravit v patchi. Pro zmenu ted chlapa neslozite jednou ranou ani zasahem na komoru. Takze nez znovu nabijete da vam protivnim napr. s M60 headshot jedinou ranou pres celou mapu, ne aby vas nejprve ostreloval pripadne zranil ale rovnou jednou ranou pritom vy ho pres puskohled sotva vidite ale on ma zazracny kulometem. Poprve si rikate ze mel stesti, podruhe vas to nastve a potreti to vypnete. Po vydani patche valna vetsina lidi presla na utocne pusky s combat scopem kde se nemusite trapit s nabijenim a presnost je stejna jako u sniperky. Kdo si zakladal na one shot one kill ma smulu. A samo se nic nevyresilo. *6*
            • a co by si chcel v hre kde kazdy pobehuje a nepostoji na mieste by sa inak za snipera nedalo hrat.
            • ano, je to trapné. Pokud vím, odstřelovačem bývali ve starších hrách prostě jen šikovnější střelci, kteří se posléze stávali lovnou zvěří. Tady je tomu naopak, odstřelovačem chce být navíc každý, a pěkně to ruinuje hru. Tyhle ty seance, kdy všichni používají odstřelovačku zároveň jako brokovnici, mne už docela deprimují *9*
      • přesně, kdyby aspon byl nějakej limit v teamu, ale stim sem se na xboxu ještě nestkal, a hlavně kdyby se ta optika po přiblížení aspon trošku hejbala, ale tady to drží jako kdyby to měl k něčemu připevněný, a každej druhej lofásek jen někde dřepí v křoví a snipuje stačí si vychytat nadstřel a každá rana je trefa, když mě takhlě někdo nasere tak si tu snipu vemu taky a vybíram si jenoom tydle ty co dřepjej na startu a snipujou.jinak hraju za assaulta a inženýra :)
        • Pete.palis
          no tak já mám v pc verzi servry, kde jsou na nejvýš 2 nikdy i jeden v teamu...jak si vemu například přes počet, tak mě ten servr odkrouhne (bez mínusovýho zabití) a musim se opatřít jinou třídou;)
      • No to každopádně, zoom 12x určitě, tohle na blízko je hodně naprt. A hlavně ja sem sniper ja sem sniper, to chce každej, ale v BC2 sniper není jen sniper ...
  • Pete.palis
    Lidi...vyserte se už na COD a zahrajte si konečně pořádnou hru!!! *1*
    • Pete.palis
      jo a pokud vám moc BC2 nelítal, nebojte, vietnam je mnohem líp optimalizovanej ;)
  • Dneska jsem to koupil společně se základním BFBC2 za necelých 250 kč :))
  • ahola
    Vietnam se moc povedl, hraju ho snad každý den, sice na Xboxu, ale budiš. Líbí se mi moc atmosféra která mi připomíná starý Vietcong. Už aby vylezla Red Orchestra 2 s modem In Country: Vietnam ( http://www.incountrymod.com/ ) To bude teprve masíčko pro mne.
  • škoda jenže MP *9*
  • Nejlepší. Mutliplayerová. Válečná. Arkádová. Akce. To date. full stop.
  • Taky plánuju že si ho pořídim až dohraju základní hru *3* Taky vám tam tak lezou na nervy snipeři ? :-D Nejhorší je že někteří jsou tam strašný skileři a vy na ně ani nemužete *1*
    • mě serou snipeři v každý hře, zejména když v týmu co má utočit je polovina odstřelovačů a jen klečej na startu a střílej, takovýdle trotly bych připojoval zasadně na servry kde hrajou jen samí snipeři at si to taky pěkně vyžerou.Nejvíc mě ted štvou v novym Medalu, všechno tam ma takovy nažlotlý barvy, poletuje tam bordel a hledat v tom někde vykukující hlavičku je fakt radost a že tam odstřeluje každej druhej, fakt se tešim na hru ve který to bude nějak limitovaný počtem, třeba že z 12ti hráčú bodu moct bejt 3 snipři a zbytek ostatní skupiny
      • dej si Americas Army 2.8 .. krom toho ze je to snad jedina MP hraco me chytla na delsi dobu ma pocet sniperu omezeny, musis u toho premyslet a chce to trochu skill
        • Tak ani omezenej, jako spíš přesně danej, máš tam Team alpha, beta atd. a prostě v něm sou daný pozice resp. zbraně.
          Ale to je fajn slyšet něco o AA, už je skoro mrtvá, taky to je pro mě jedna z nej MP her, navíc zdarma.
      • Přesně, taky mě to točí, ale v BC2 sou omezený na některejch servrech, ale stejně to je přesně ono když v Rush je půlka blbečků je na kopci a ty dole chcípáš jak idiot ...
      • Jenže v Bad Company se to musí umět a je umění někoho trefit na větší vzdálenost.Když je sniper nějakej borec eště s m107 tak je fakt těžký se ho zbavit.Nejlepší jsou servery kde může bejt jenom jeden sniper ve skupině.Nejhorší je to na mapě Heavy metal.Campeři jsou rozlezlí po kopcích a zaměřujou dělostřelecký útoky.Když si chci opravit tank tak dostanu headshot *12*
        • tak zrovna tam mi snipovani nepřide tak težky, jelikož se ti po přiblížení optika ani nepohne, chce to jen vychytat nadstřel na delší vzdálenost, sou hry kde to je težší, musí se zadržet dech a pak je jen chvilka na to spravně vystřelit a zasáhnout.....
  • vsetkym milovnikom BF serie vrelo odporucam :) vyborna robota, navyse za par drobnych! *5*
  • Raziel_cz
    Ve verdiktu máte překlep - Battlefield Bad: Company 2. Dvojtečka by měla být už za slovem Battlefield.
    • Battlefield: Bad Company 2 *1*
      • Raziel_cz
        Už je to spravené.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit