Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Urug
    Tak jo, koupil jsem. Jestli se mi to nebude líbit, žaluji celé games.cz a budu žádat odškodnění ve výši 330kč.
  • Zdravim, koupili jsme si BFBC2: Vietnam a i po zadání product key to hlásí že je neplatný. Poraďte někdo pls co s tim. Díky.
  • Kultovni pecka, nasel sem ji v na hry.tojepohoda.cz za solidni cenu
  • je to totalny blbost us sem to vimazal *11* *11* *12* *12*
    • dela si z nas prdel :D pobavil me...
    • Duuku_cz
      odkud jsi? tohle nareci si nejak nemuzu zaradit *4*
      • Lunik 9 *1*
    • To si totyz nesmiz staHovad z warresu viz.
  • Ma Vietnam i SP?..clanek sem necetl jen mne zarazilo ze hned na zacatku se pise "multiplayerový přídavek"..
    • single uz nikdo nehraje
      • to je celkem trapný co jsi napsal.
      • Raziel_cz
        To, že nehraješ single ty neznamená, že si perfektní zážitek nechávají ujít i ostatní.
    • Pete.palis
      ne, je to pouze MP;)
  • me celkem bavi granatomet m79 http://www.youtube.com/watch?v=EsSWQBr_R9M
  • Duuku_cz
    K tomu vrtulniku, pro me osobne je lepsi kdyz ma mensi vydrz. V rukou aspon trochu zrucneho hrace to dokaze byt velice smrtici zbran *4* Zda se mi, ze jeho ovladatelnost je o neco snazsi nez v puvodnim BC2 (aspon ja s nim nemam na PS3 takovy problem jako s vrtulniky v BC2), takze aspon u me se to kompenzuje mensi vydrzi. Nedokazu si predstavit ze by vrtulnik ve Vietnamu vydrzel stejne nebo vic co v BC2, byla by to uz ultra silna zbran *1* A zase kdyz to vemu z realneho hlediska, vsadim se ze vrtulniky ve vietnamske valce by v porovnani s modernimi stroji moc dobre neobstali. Takze kdyz to shrnu je jen a jen dobre tak jak to je ve hre *4*
  • jak vynikajicich map? vzdyt ty mapy jsou totalni fail
  • Děkuju Tiscali Games za perfektně uměle vytvořený hype kolem veskrze průměrné lineární střílečky a multiplayerové sračky, která si může podat ruce s jinou dojebanou válečnou sérií. EA dodala penízky, čtenáři nadšené očekávání. CoD a MoH milovníci nechť opustí místnost.
  • ....sem uplne blbej......znamenáto,ze kdyz je tato hra multipleyer,vůbec neexistuje singleplayer?????..dik za odpověd....
    • V základním Bad company je single, ale je opravdu jen do počtu ta hra je hlavně o multiplayeru, a vietnam je jen datadisk který obsahuje cca 5 MP map, takže žádný single.
    • neviem ako Vietnam ale BC2 singleplayer ma lenže je uplne na hov... Takže ak aj vo Vietname dačo bude zrejme to tiež nebude stáť za veľa.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit