Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bravurně podplacená recenze.
    • máš pravdu, kdyby nebyla podplacená , tak by vietnam dostal 9/10 minimálně...
      Black Ops je největší sračka co jsem kdy hrál..
      • hehehehe, na týchto buzerantoch, čo si navzájom nadávate na hry čo sa vám nepáčia, sa vždy rád zasmejem *1* Len tak ďalej sopliaci *1* *1* *1*
    • Jo jo a zaplatil sem ji já.
      • Dobrá demence hoší ...BO je lineární sračka a rádoby dětské zpracování války už holt jen tak nikoho (po sté) neusadí na zadek, ale chápu, že když ti stačí hrooomada skriptu a v celku hnusná grafika tak budeš stále nadávat .... to se s věkem zlepší neboj!
        Podplacená recenze LOL .... jste fakt idioti
    • Duuku_cz
      Co to beres za matros? Taky bych si dal *1* *1* *1*
    • Asi tak, vtipné jak na jednu sérii se konstantně tady nadává a druhá se vynáší do nebes. Objektivita stranou......
      • To že tu BO nedopadlo nejlépe neznamená, že se tu kritizuje celá série(a opravdu nekritizuje). A jenom proto, že někdo rád CoD a druhý BF neznamená, že to co nehrajete stojí za nic. Ostatně autoři recenzí za komentáře uživatelů nezodpovídají. Takže si sbalte saky paky do diskuze o té vaší hře přestaňte laskavě kritizovat "konkurenci" kterou jste nehráli.
  • s recenzi v zasade souhlasim... az na "odolnost" vrtulniku... prave, ze oproti klasickemu multiplayeru BF:BC2 vydrzi vrtulnik hrozne, hrozne malo. Je jasne, ze kdyz tu nejsou stacionarni raketomety, protivzdusne zbrane, Trace Dart, ktery usnadni sestreleni raketometem, tak se vrtulnik musi dat sestrelit nejak jinak... Jenze se mi zda, ze vrtulnik naopak vydrzi strasne malo. Za medika do nej z tezkeho kulometu staci vysypat "par" ran a vrtulnik je dole. Jelikoz vrtulnik pozkozuje jakakoli zbran, tak je prakticky nepouzitelny. V klasickem MP se sestrelit rucnimi zbranemi neda.
  • Myslel jsem ze absence pohledu snipera pres klasicky tubusovy puskohled ktery tim padem zuzuje zorne pole je nesvarem jen v MoH ale jak jsem zaregistroval DICE to implementuji i dale. Pevne doufam ze se to nestane pravidlem. V BF3 by to byla pohroma. Sniperku dost pouzivam, takze bych mel byt vlatne rad ale uprimne se mi to dost prici. Tim spis ze takovy CoD ktereho MP je povazovan za vrchol arkadovosti podobnym problemem netrpi. *7*
  • neviem ako vo Vietname ale v BC2 su sniperske pusky slabe zufalo nepresne a optiky slabe, aspon tie co mate zo zaciatku. Hitboxy nie su zvacsene takze ak niekto bezi je prakticky nemozne ho trafit. A v tej hre nikto nestoji na mieste.
    • to nee. Je to velmi uber, ale až ve zkušených rukou. Ne jako v CSku např. Tady potřebuješ počítat se vzdáleností, klesající trajektorií kulky a délkou času mezi výstřelem a zásahem a vlastně musíš často odhadnout kde bude cíl za 0,5s. Pak se dá trefit cokoliv, ale musí se to trénovat a pokud možno s jednou zbraní a nastavením. Pak až zkoušet jiné.
    • No tak to te teda zklamu protoze me sniperi davaji na 1 nebo 2 rany zabehu :) bud mas velkou smulu nebo sniperka neni pro tebe urcena stejne tak jako pro me mam problem trefit vrata haha
      • tak s tym kanonom co sa odomkne ked dosiahnes urcity level by som aj ja bol kral. Ja som myslel o tych prvych puskach, odomkol som dalsie dve pusky ktore su paradoxne horsie, akurat maju lepsiu optiku.
  • Prosím Vás aj Vám sa objaví niekedy problém s pripojením sa na servre? Nemyslím preťaženie serverov (stávalo sa v dec 2010), ale nedá sa mi pripojiť ani na jeden server či už BC2 alebo Vietnam... Pls poraďte, internetové spojenie je určite OK, hneď na to som hral niekoľko hodín MP Armu 2 bez probémov. Ping mám OK, ban som nedostal určite žiaden.
  • Inak je to super hra aj pre HC hráčov Army 2, Arma 2 je super, ale občas mi tam chýbala tá pravá intenzívna a bezhlavá akcia, BC2 ale najmä Vietnam jej má dosť. Tiež sa mi často podarí naraziť na servre, kde sa hrá tímovo, to je potom práva zábava. V Arme 2 MP narazím na tímového hráča skôr výnimočne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit