Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • poradte mi prosím nejakou strilecku na multiplayer, neco jako Killzone jenom na pc. Tzn. ze by to mohlo byt futuristicke, aby byli boje vice na blizko, aby to bylo zabavne a melo taky zivou komunitu.
    • Aliens vs Predator 3 je hodně "na blízko" a přitom i futuristická hra. Na steamu by ještě mělo být k mání MP demo.
    • Jakykoliv dil Unreal Tournamentu *5*
      • 13_11
        Jakýkoliv díl poslouží. Ale stejně jako ti znalci doporučí staré dobré víno, tak bych ti i já doporučil právě ten díl s vinětou 1999. Roztančíš ho i na Linuxu, jelikož kluci z Epic Games měli pod čepicí už tenkrát.
    • Psychotic
      Boje na blízko na PC? Toho se asi nedočkáš. A snad jediná futuristická MP střílečka na PC (alespoň za posledních pět let), která stojí za řeč je BF 2142.
      • nemyslim uplne nablizko lol, jen aby to nebyly prestrelky na 300 metru jako bad company. Co treba quake wars enemy teritory jake to je?
        • TF2 je dobrá volba. Nestojí to hodně, není to náročné na HW a stále to vypadá dobře. Valve se o to i ty roky po vydání stará - odhadem už vydali přes 150 updatů. Pravdou je že pro nováčka to může být trochu zmatené a zpočátku může akce působit jako jeden velký bordel.
        • Duuku_cz
          pokud az tak netrvas na tom futuristickym urcite bych zkusil Team Fortress 2
  • Takové Call of Duty Nano war *1* takový price bakterie,ghost.... *2* *2* *1* *1* (2)
  • je to asi 100x lepsi nez BC2 ale i tak to je nic moc
  • Komu se nelíbí arkádovky tak ať zkusí Project Reality http://www.realitymod.com/ Modifikaci na BF2 *5*
    • PRko je nejlepsi hra(mod) co kdy vysla.ale uz me nak prestava bavit. vis proc ? nemuzu uz nak najit dobry SQ a tam kde jsou tak jsou ty servery porad plny. a nedavno vydany PRMumble je vec naprosto dokonala a nechapu jak to facha. ted zacli delat PRko na Armu 2 ale je pouze close beta. je to jedina vec co by me primela koupit si Armu2. Jinak psat tu na Topicu o BC2 o PRku mi pride trochu z cesty jelikoz jsou tu jenom BCeckari a CODari :D a vedou tu topic war o to co je nejlepsi :D PS: BadC2 i vietnam mam originalku. a bavi me to hlavne diky demolici. Az vydaj BF3 a bude na to PRko tak to bude muj splnenej sen. jelikoz jediny co mi chybi v PRku je nemoznost demolice. a uz starej Engine.
  • vietnam ma raad aj ked by som bol v 60tych -70 hipyk .. .mapy su nevyvazene ale putava to vyzva vyhrat z nevyhody,.... ako datadisc davam 8,5 n rozdiel od COD sa da kupit aj v shope ... takze fajn
  • Omluvte ty chyby. *8* Včera jsem trochu slavil *2*
  • ale vidím to tak, že až výjde Red Orchestra 2, tak BFBC2 (pro mě) upadne do zapomnění *1*
  • Jeden z nejlepsich mp pridavku, co jsem kdy zkusil. Zatim jej sice nevlastnim, ale po dukladnem testu jsem ho nutne musel prihodit na buy list. Co se tyce zbrani. Zde s mi prave libi, ze jsou silne. Aspon se citite jako se skutecnou zbrani, ktera dela skutecnou ujmu na zdravi, ne ze tam hodinu strilite a kdyz to neni do hlavy, protivnik si odskace za roh. Za toto jednoznacne plus...
  • kúpil som základný bad Company 2 a hra ma vôbec nebaví. Stále dokola to isté. Vyberiete mapu a plníte tie isté úlohy a len strieľate bez nejakého zmyslu*12* Po dokončení mapy zas znova. Najhoršia a najnudnejšia hra akú som kedy hral. Napr. ked hráte multiplayer v stratégii, tam treba uvažovať, je to ako šach, napriek tomu že šachovnica je tá istá stále sa tam deje niečo nové. Ale multiplayer strielačiek je tá najtupšia a najjednotvárnejšia vec akú som kedy zažil. Nechápem ako to môže niekoho baviť *11*
    • princip je ten isty ale kazda hra je ina prave vdaka tomu ze proti vam stoji clovek a nie pocitacovy program.Je mi jasne ze ten argument proste neprijmete ale neda mi neokomentovat vas zjednoduseny pohlad.Schvalne ked je to pre vas tak jednoduche aky mate kill and dead ratio?k vasej namietke o uvazovani preco vobec hrate hry a nezaoberate sa stale len teoretickou astrofyzikou??? Preco stracate cas s tak prostymi a jednoduchimi banalitami na uvazovanie?
    • Já zas nechápu lidi jako vy. Mě tohle nebaví, je to blbost a nechápu jak to může bavit někoho jinýho. Opravdu objěktivní názor na hru.
      Stejný jako kdybych napsal, že serie Total war je jeden velkej omil, je to nuda a lepší je zahrát si Fifu.
    • tak já si hraji jak třeba MP Company of heroes, což je pro mne nejlepší strategie vůbec, tak i toto, a bavím se královsky :)
      • každý je iný, len som napísal že ma to nebaví pretože je to jednotvárne. Stále robíš to isté. je oveľa zábavnejšie strielat skriptovaných panákov a tešiť sa aspon na novú mapu, zbran atd v singleplayeri
  • "Účinnost zbraní je obecně vysoká, je jasné, že systém s mířením hodně pomáhá..."

    "Systém" na PC by neměl nijak pomáhat, ne? To jenom na konzolích je autoaim. Ale jinak ty záshy občas jsou zvláštní, střelím kousek od hlavy a stejně to dá HS, takže hitboxy budou asi větší trochu.

    Co se týče Hueyho, s tím že je to pevnost bych nesouhlasil, lítám s ním skoro pořád a obyč. kulomet třeba M60 od medika mu hodně ubere, když se k tomu přidá ještě kulomet od tanku tak ta helina je hnedka rozbitá. Taky je hrozně jednoduchý sestřelit hueyho tankem, hlaveň se dá zvednout docela vysoko. Naopak bych vyzdvihl PBR loď, ta dokáže nadělat hodně paseku a není problém s ní nasázet 20-30 killů jen tak (kulomety mají ve Vietnamu spash damage).

    Co mě štve na Vietnamu jsou listy a větve. Třeba když se jako sniper kryju někde za stromem a zamířím na někoho tošku skrz větve, tak se hodně často stane že ta kulka neprojde skrz i když je tam jenom pár listů. Stejně tak s tankem, některý koruny stromů se bez problémů dají prostřelit a na některejch tu sřelu z tanku zastaví pár lístečků.

    Recenze je dobrá, stejně jak autorovi mě trochu vadilo že se zbraně neodemykaly, na to jsem se těšil *4* , jinak bych ještě zmínil tu hudbu v technice, ta taky přidává dost na atmosféře
    • Mám PS3 a žádného autoaimu jsem si na konzoli nevšiml. S těmi hitboxy máš pravdu, taky mi přijde, že sem tam snipuju trochu bokem a je z toho HS. Ty větve mě taky pěkně štvou. Huey toho opravdu moc nesnese v porovnání s vrtulníky z klasického BFBC2. Každopádně důležíté je hrát HC mód :), ten normal je fakt otřesný. Ukážu se všem na mapě po jednom výstřelu a abych někoho skolil, tak musim vysolit skoro celý zásobník. BFBC2 je fakt šupa. Super prostředí, zvuky, efekty, bitevní pole během pěti minut vypadá jinak než na začátku. Nehrál jsem lepší střílečku. Hlavně prosím másla, které hrály jen upirátěný singleplayer, ať se radši vůbec nevyjadřují THX *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit