Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahhha, tady někdo viděl film Hugo a jeho velký objev :D
  • Nikdo tě přeci nenutí hrát horrorové hry na kompu, tak proč by tě nutil je hrát na OR? Zapaříš si na tom třeba nějakou skákačku, lítačku nebo mlátičku a musí to bejt bomba :)
  • :D :D přesně, tenhle report vlastně říká "zařízení funguje tak moc dobře, že sem se málem posral" :D :D
  • U tvého 10. hororu nejde o to, že jsi zocelený a nevíš co je strach. Jde o to, že v předchozích 9. hororech jsi viděl všechny způsoby jak filmaři děsí lidi a pak už je to jen klišé. Dokud nebudeš podvědomě tušit, že ti hrozí reálné nebezpečí, není třeba se obávat psychických poruch
  • Jack1947
    To mu bych i s klidem veril, ono je rozdil mezi "helmou" a brylemi , kazdopadne u mne to sympatie nema a jsem k tomu nadmiru skepticky *15* .
  • A popri hrani budem - za tu show co budu mat vsetci okolo pri pohlade namna,vyberat 5 eciek na hodinu.
  • Uz nech je to tu, dufam ze sa najde tisic politikov ktory si na anti Oculus kampani budu prihrievat polievocku, pritom stale viac ludi zomrie pomocou techniky s ktorou trh neustale prekvita.
  • Nie kazdy je tupy ...ot
  • spook.y
    Nějaký letecký simulátor tam musí být super ! Zajímá mě jak to bude když to na hlavě budeš mít delší dobu. Jestli třeba nebude konflikt mezi očima a středním uchem :D Nebo pocit při sundání po 5 hodinách :D No uvidíme.
  • Nejde o to bát se, jde o ten druh strachu. Ono i to, že ti nestačí odvrátit zrak od obrazovky, ale otočíš se a tam je to zase, tomu přidává nový rozměr. Tohle ale bude asi těžko vysvětlovat, dokud si to lidi sami nevyzkouší. Ostatně, je to jeden ze (staro) nových zážitků.
  • Hele zrovna na F1 jsem taky myslel. Když si představim, že bych k tomu měl volant, pěknou sedačku, nějaké dobré ozvučení a oculus... to by byla jízda *1*
  • Foxtrot_cz
    To je asi (určitě) pravda.
    Pokud to bude hrát osoba se slabším srdcem, tak se něco stát může.

    Jde mi o to, že to ale platí i pro současnost. Pokud bude hrát člověk hru, lekne se a něco se mu stane, tak to je možné.
    Ale mám pocit, že až bude rozšířený OR, tak se třeba v médiích rozšíří poplašné zprávy o tom, že je nebezpečné s OR hrát hry, protože kvůli němu lidé umírají na infarkty.

    Tím chci říct, že pokud to bude používat zdravý člověk, tak se mu pravděpodobně nic nestane. Ale pokud to bude používat člověk se slabým srdcem a pak dostane infarkt, tak to ale není vina OR, protože ten člověk se sám rozhodl vystavit riziku, že se lekne.

    Snad jsem to nějak pochopitelně popsal :)
  • řekni dítěti, že za žadnou cenu, ať se děje cokoliv nesmí hrát tuhle konkrétní neskutečně zakázanou tajemnou hru a garantuju ti že vím co se stane *1*
  • Musim takto, ale +1
    Jak deti vyrustaji je jen a jen na rodicich. Svadet vinu za "rozmazleneho sadistickeho parchanta" na spolecnost je straaasne snadne, ale vinu nesou jen a jen rodice (zdravim 1/2 [pred zakonem] mladistvych hnedocechu ve velkych mestech).
  • Presne tak ;-)
    Jinak k tem predpovedim:
    http://en.wikipedia.org/wiki/L'Arriv%C3%A9e_d'un_train_en_gare_de_La_Ciotat
    http://cs.wikipedia.org/wiki/P%C5%99%C3%ADjezd_vlaku (v CZ verzi neni info o reakci lidi).
  • olol, on si stěžuje, že to funguje, a že se bál, když v noci hrál hororovku ve virtuální realitě *2*
  • Je to o zvyku. Kdo nebude chtít takto hrát, nemusí.
  • to som iba tak trepol a ono to je real plan : http://www.chathouse3d.com/
  • XorxoxTalarius
    Mne se to stava u anime :D
  • Svatá pravda, při čtení knihy zapojujeme svoji představivost a fantazii podstatně víc, než když ji dostaneme naservírovanou v podobě filmu už v reálné podobě a pro mozek už není co si domýšlet. Kdybych měl spočítat, kolik filmů na mě zapůsobilo tak, že jsem po jejich dokoukání seděl a koukal a přemítal, tak bych je spočítal tak na prstech jedné ruky. U knihy je to téměř pokaždé. Člověk se s tím příběhem a vším okolo sžije mnohem víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit