Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    No nevim jak to fungovalo u vas, ale moji mladsi brachove si proste urcite hry nezahrali jelikoz jsem je zablokoval, tudiz se nestalo ze by se muj tenkrat desetiletej bracha dostal treba k Postalovy :)
  • kubakoumi
    Tohle je strašně důležitý postřeh. Přesně v tom je vtip. Doplnil bych, že tím, že se takhle rozmaže hranice virtuální a skutečné reality zaměstnáte mozek natolik přímým vjemem, že bude pohlcen přesně jak píšeš. K tomu je ale potřeba dodat, že Oculus nedodává přirozené záchranné mechanismy, které by mozek ve skutečnosti použil. Viz ten příklad z článku, kdy na vás něco bafne a vy nemáte možnosti použít v této realitě ruce, nohy atd. Pouze herní mechanismy, jejichž ovládání není ale při tak autentickém zážitku pro mozek přirozené. Opravdu si myslím, že tím roste riziko neúměrné frustrace a nedej bože i možnost rozvoje poruchy osobnosti.
  • Ale on je stres opravdu odpovědný za kardiovaskulární onemocnění, dokonce je to nejrizikovější faktor.
  • Tohle vypadá na zajímavou zkušenost, třeba se konečně u hororových her začnu i bát.
  • Já to chci i tak,o tomhle sníme už od mala.
  • dítě si na OR ten horor pustí jednou aby to zkusilo a pak už ho k tomu nikdo nedonutí *1*
  • hele moc si to idealizujete, já už na starším modelu 3D brýlí pařil a fakt to není druhá realita, je to věrnější, ale furt čumíte na dva mini monitory co máte před očima, není to Matrix, i když by si to tvůrci OR jistě přáli tak prezentovat *4*

    ale třeba takový Sturmovik na tom byl fakt zábavný, všechny ty výkruty a lopingy by asi jedincům se slabším žaludkem mohly dělat problémy
  • Podla mna je to len otazka zvyku, kedysi ludia utekali z kina v panike lebo si mysleli ze sa na nich ruti vlak *3*
  • Všíchni máte svým způsobem pravdu. "Realita" bude silně ovlivňovat vnímní i reálného světa a vyvíjející se dětskou psychiku může ovlivnit. Navíc může spíše urychlit projev nějaké skryté psychycké abnrmality. Rodiče sic mají hlídat, ale není v jejich silách toho plně docílit např. děti jdou ke kámošovi. JJ bude to zajímavé.
  • rancor1223
    Já žádný problémy s odezvou nemám. WiiRemote funguje perfektně.
  • 3d sexvilla s oculusom prinesie pokoj do geekovskych nohavic *1*
  • Presne. Hororov mam dost v praci, nehram ich ani nepozeram filmy. Ale F1 by som si s tym zahral hned
  • jasny.. kazdej hraje jen hry ktery ma povoleny a na kazdyho dohlizi rodice- utopie?
  • No, pokud vlastníte dobrý hotas, jako například Saitek X52 nebo novější, Hotas Warthog nebo logitech G940, tak si s hledáním klávesnice nemusíte dělat starosti. Tyto joysticky mají takovou megasadu programovatelných tlačítek a funkcí, že za celou hru z něj vůbec nemusíte sundávat ruce.
  • Asi jste nezkusil oba produkty porovnat. Protože TrackIR má mnohokrát menší odezvu a vyšší přesnost a citlivost. To, že je drahý, je důsledkem toho, že se nejedná o mainstreamový produkt.
  • Já jsem pos*** u hororových her i bez OR (proto je nehraju), takže pro mě naprosto padá jen myšlenka, hrát na tom hororovou hru *1*

    Ale takové závody, kde bych se mohl s oculuserm rozhlížet do stran, do zrcátek atd, abych měl normální přehled, tak to by bylo super *4*
  • a jedna rakev střední velikosti
  • XorxoxTalarius
    Od toho je na hrach rating a je na zodpovednosti rodicu hlidat si co dite dela
  • jestli budou vyrustat deti na oculus hrani a dostanou se k nasilnejm hram co to s nima asi udela? ted se nasilnosti blbe svadeji na hrani her, ale pak uz asi nikdo nebude moct namitat proc z nich vyrostlo kdovico
  • Tak že součást balení Oculus Rift budou i plínky *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit