Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KronosDeret
    sam za sebe vim docela jiste, ze psychoveci typu Routine nebo Slanderman proste nemuzu hrat, predstava, ze 85% myho biologickyho "input bandwith" zabira takovahle sranda, ve me vyvolava zachvaty paniky a uzkosti. Takhle se da udelat naprosto realny trauma. A taky je lecit. posttraumaticky syndromy a fobie :) Treba se da na horor vytvorit odolnost...
  • Foxtrot_cz
    Média jsem myslel okrajově a o ně mi nejde.
    Spíš jsem zvědavý na ty rádoby vědecké analýzy ve kterých bude, že hraní s Oculus Rift napomáhá ke špatnému rozpoznávání světa a špatnému úsudku, atd...

    Věci co se mě týkají, přeci jen radši sleduji, protože bych pak nechtěl být nepříjemně překvapený...
    Nepřijde mi správné zavřít oči, strčit hlavu do písku a dělat že se nic neděje.
  • posral sa z toho? tak potom to splnilo ucel 100%ne
  • Robotron3
    Ve zmíněných médiích se ventilují takové nesmysly na všech frontách, že myslím inteligentního člověka to fakt nemůže vzrušovat, prostě to nesleduje. *3*
  • Rozhodne to ma k tomu bliz nez 3d film
  • Na simulátory je to perfektní.
  • KronosDeret
    protip: jak se zbavit strachu z monstra nejrychleji? Kdyz se jim stanes. Tarantula sim a sem s tim :)
  • KronosDeret
    ty mas hranate duhovky?
  • Foxtrot_cz
    Jakoby nestačilo, že počítačové hry jsou údajně zodpovědné za to, že z dětí vyrostou násilníci a vrahové, nebo dokonce sebevrazi, kteří se vybourají na D1, protože si prý myslí že hrají GTA.

    Teď se bude ještě psát, že Oculus Rift může za infarkty, poškození mozku a fobie, že díky němu nemůže člověk rozeznat skutečný svět od reality.
    Úplně vidím nějakého toho parchanta, který se rozhodně někoho zabít a jako obhajobu řekne, že si myslel že hraje hru s Oculus Rift. To bude zase matroš pro TV Nova.

    Každému tady je doufám jasné, že zmíněné věci jsou naprosté absurdní blbosti, ale je nutné počítat s tím, že to tak nakonec asi dopadne.
  • GlaDOS
    Však to je správně. Ať někdo udělá software se spoustou různě velikých druhů pavouků od malé tečky po ty hnusáky ve Skyrimu. Pak by se tím mohli léčit arachnofobici.
  • calwin
    skôr to vidím ideálne na komerčné využitie...(herné miesta uspôsobené na hru s okuliarmi) na oculus rift by mali byť uspôsobené aj priestory v ktorých okuliare použijeme... aby to všetko zodpovedalo bezpečnosti... myslím si že má pravdu... použitie okuliarí pri hororovkách môže byť istým spôsobom nebezpečné...
  • Tak do celeho zorneho pole to ma jeste hodne daleko
  • Ja z toho zas tak odvarenej uz nejsem, tesil jsem se dost, asi jako kazdej, ale prvni zkusenost me dost zchladila. To rozliseni je tragicky a myslim ze fullhd tomu moc nepomuze. Taky je dost nezvykly ze obraz je kruh. Je to jako koukat prez dalekohled.
  • rancor1223
    A já pořád nechápu co je na OR podle tebe špatně. Jediný co si napsal bylo "přílišný odtržení od reality". To se sice tobě nemusí líbit, ale pokud vím, pro většinu je to kladná vlastnost.
  • spíš než filmu to bude podobný hodně živému snu
  • Tuhle hru na konzumenty a ovce hrát nechci. Člověk by měl za sebe zodpovídat sám. Ty řeči s knihama, jak ty říkáš, se používají na ukázání míry. Za 50let lidem přijde oculus v pohodě, a ta věc po něm jim zase přijde moc, jako teď tobě.
    Člověk by si sám měl určit jestli je něčeho moc a spíš mu to škodí, a je jedno, jestli jsou to knihy, hry nebo oculus. Čili přesně co říkáš, jestli toho neni náhodou moc, jenom to co děláš ti nevadí a přitom princip je úplně stejnej.
  • Prave ze to neni jako 3D film protoze u filmu nemas obraz roztazenej na cely zorny pole.
  • Robotron3
    A proč by to mělo být pro dobro společnosti? Nepleteš si to s něčím jiným? Tohle jsou hry, pro pobavení přece . Minimálně by mi bylo hloupý tvrdit o něčem, že je špatně, když jsem to ještě neměl na hlavě *3*
  • PS vždyť je to jak 3D filmy, taky se nikdo v Imaxu nehroutil protože v Avatarovi někoho zastřelili ve 3D
  • bouračky budou nuda dokud nevymyslí jak simulovat přetížení :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit