Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to je ten Red Dead Redemption, nějaká kovbojka? - Only a joke. *3*
  • Amylee.Anderson
    U mě jednoznačně vyhrává Mass Effect
  • Leonidasss
    Kéž by Red dead redemption vyšlo i na PC... ale moc tomu nevěřím, i když tajně doufám.
    • To je takovej problém si pořídit konzoli? Stejně by se to na klávesnici nedalo hrát, stejně jako GTA 4. Když bys měl u PC gamepad, tak pak rovnou můžeš mít konzoli.
      • Leonidasss
        Proč by se to nedalo hrát na klávesnici ? Já s GTA 4 žádný problém neměl a hrál jsem to na PC. Já si teda nedokážu představit zaměřování pomocí gamepadu, myška je v tomto pro mě mnohem lepší.
        A konzoli si kupovat nebudu hned ze 2 důvodů. Prvním je fakt, že PS3 i Xbox 360 už jsou poměrně staré konzole a já se vsadím, že co nevidět tu budou jejich novější verze. Druhým důvod je ten, že si pravidelně obnovuju hardware, abych na počítači mohl hrát i ty nejnáročnější hry na nejvyšší detaily, proto logicky chci ty hry hrát právě na tom počítači. Na PC jsem si za ty roky zvykl a nehodlám na tom nic měnit. To by musela na té konzoli vyjít hra století, která by zároveň nevyšla na PC, abych začal uvažovat o koupi konzole.
        • splash
          V roce 2011 novou generaci konzolí nečekej. Když už tak nejdřív v roce 2012, a než se dostane i do toho našeho zapadákova, tak máš 3 roky hraní za 7 tisíc ;-). Nechápu proč všichni PC hráči musej mít ty NEJLEPŠÍ detaily co jdou, to ti zábavu nezaručí.
          • splash
            Ty tak víš něco o ekonomii sony a MS :-D...A MS má ty peníze co prodělal u xboxu už dávno v kapse. A myslím že sony kvůli dost menšímu pirátění taky pár korun má :).
            • Aha, takže zprávy pro akcionáře sem si teď vymyslel jako ty, co? Ach jo, děti z netu, to je síla :-D
            • splash
              Jsou to moje domněnky jako ty tvoje, tak moc nedržkuj :-P....
            • A jak si na to přišel? Sis jak teď vymyslel, nebo víš víc jak Sony a MS?
          • Kde si vzal ten 2012? To je dost blbost, jedině by Apple přišel s něčím novým. Sony tak 2015 a MS nikam nespěchá, když nemusí.
            • Tak se asi moc nevyznáš v ekonomii. Sony prodělala plno peněz a jen blázen by investoval další projekt. MS prodělalo na prvním Xboxu tolik, že to teď má šanci dostat zpátky, když vydrží. Nebo snad budeš příští konzole financovat ty?
            • splash
              Jen si to nenalhávej. Já jako konzolista si dokážu přiznat že už jsou konzole kus železe a vidím realně roky 2012-2014 jako roky, kdy výjde nová generace konzolí.
            • Pro Sony je 2014 úplný minimum a určitě to nevyjde. U MS nikdo o konzoli zatím nemluví, ale 2014 je reálný. Kde je ale těch tvých 2012? To vyjde tak maximálně GTA V.
            • Protože pokud vyjde až po roce 2012 tak už si jí nikdo neužije bude konec světa.
            • splash
              Analitici říkají max 2014 nová generace konzolí. Nikdo to neví jistě....ale 2015 je už moc.
        • A co multiplayer, jak se ti v něm na klávesnici daří? Konzole moc staré nejsou a nové vyjdou tak nejdřív v roce 2014 a možná později. Už vyšlo RDR, tak pomalu můžeš začít uvažovat.
          • V multiplayeru nemaji lidi problem zmacknout tlacitko na klavesnici. Pokud jsi spis myslel mys, tak te to mozna prekvapi, ale mys je presnejsi nez packa u gamepadu.
            • Ono když jedeš driftem zatáčkou a potřebuješ někoho v autě před tebou trefit, tak to moc na klávesnici nejde stihnout. A co třeba vrtulníky? Tam je to bez analogovýho ovládání úplně nemožný. Možná tak v singlu proti policii, která se nehýbe, ale ne v MP.
  • Hrál někdo z redakce RDR na PS3?! To nemůže být nejlepší hra roku na PS3, tak maximálně nejhorší port roku na PS3...
    • Nejhorší port , ?? A to jako proč ?? :D Hru jsem dohrálo na PS3 a je super kromě trošku slabší grafiky než na xboxu je stejná , tzn. stejě super.
    • ROFL. V čem je horší?
  • Každý má svou hru roku ;)
  • RDR jasná volba, jsem rád že to dostala právě tahle pecka od Rockstaru a Undead Nightmare tomu dodalo další skvělou šťávu s atmosférou s kterou jsem vůbec nepočítal. Prostě bomba. Zarputilý PCčkáři slintejte a běžte si koupit Xkrabici, vyplatí se to *3*
    • Neslintam, cekam a brzo se dockam i bez krabice...
      • ahola
        A kdepak to píšou na 100 % to bych rád věděl ? Jinak také bych se rád dočkal verze pro PC s lepšímy detaily, ale s tím že to vyjde i pro tuhle platformu to nevypadá zrovna růžově *3*
        • Asi tak, nedávno jsem četl, že na PC verzi se vůbec nepracuje a ani nebude. To jen trapné české obchody mají pořád PC verzi v nabídce už asi půl roku.......
  • Osobně bych si tipnul že RDR už na PC nebude..
    Dohrál jsem na PS3, dobrá hra, ale část v Mexiku byla otřesná a ono když se prohlédne to pozlátko, tak tam je v podstatě stejnej stereotyp jako v GTA4, jedna mise jak druhá..
    Ale svět je v RDR úžasně vytvořen, to jo. Osobně bych dal GOTY New Vegasu a na druhém místě Stalkeru CoP, tyhle dvě hry mě dostaly ještě víc než RDR.
    • Rowe
      Přesně tak, čekal jsem od toho mnohem víc. Hrál jsem na PS3 - grafika příšerná. Mise furt stejné, bez nápadu... zkrátka - přijeď vystřílej všechno co se hýbe a odjeď. Hlavně část v Mexiku a (*SPOILER*) když se vrátíš na farmu. Jinak svět je vypracovanej skvěle, to se musí nechat. Možná se mi to nelíbilo proto, že jsem byl přesycený GTAčkem, kterého jsem se na PS3 nahrál až, až a teď furt hraju skvělý datadisky. Každopádně nechápu, že RDR všude získává hru roku. Já bych to dal Singularity. *4*
      • No mise byly super , a mexická část byla nudná jo ?? Zřejmě si neviděl špagety westerny kterýmy je hra 100% inspirována , a mexická část je jak vystřihnutá z filmu Pro hrst dolarů .
        • Přesně tak, je to western a není tam moc volnosti jako v nějakejch scifi/fantasy slátaninách.
      • Jak ta grafika může bejt příšerná, když je to jedna z nejlepších a možná nejlepší vůbec na PS3? Kvalitu hry hodnotit nechci, to už udělali zahraniční recenzenti.
        • Rowe
          Ne že by byla vyloženě příšerná, to jsem možná přehnal *1* ale když ji porovnám s X360 tak je to uplně o něčem jiném...
          • Aha a o čem?
            • Právě, podle toho videa to vypadá skoro stejně, proto nechápu ten špatný port. Naopak je to velmi podařený jako GTA 4.
            • Rowe@tiscali.cz: žádný extra rozdíl to teda neni je to skoro stejný až na pár maličkostí. To tvé "o něčem jiném" je dost mimo. A porovnávat dvě verze stejné hry je kravina ty je snad současně hraješ že tě to tak zajímá? Když to hraješ tak nic takovýho nevnímáš a je ti fuk co druhá verze má nebo nemá.
            • Stačí to k tomu, že jsou skoro stejné. Viděl jsi to vůbec vedle sebe hraný v reálu?
            • Rowe
              http://www.youtube.com/watch?v=XR2X6Wng2Tg/
              Stačí?

              Sam: nejde na tebe znova reagovat, tak to píšu sem. Ne asi, myslíš, že bych tady psal něco o grafice kdybych tu hru nevlastnil a soudil jenom podle recenzí?! Ne sorry, ale neni mi 12 let. Hru jsem měl hned první den co se začala prodávat v Evropě...
    • jo stalker COP je pro me jedna z nej her roku 2010,new vegas sem nehral.Taky metro 2033 byla dobra hra.
  • pro me je to letos jednoznacne mass effect 2... a prislo mi, ze lonsky rok byl celkem slaby, v porovnani napr. s podzimem 2007, kdy vysel witcher, hellgate, gears of war pc, crysis, kane & lynch, cod 4... no kazdy rok nemuze byt posviceni, letosek ale vypada o dost lip *4*
  • No, jsem zvedavy jak si nakonec RDR povede na PC. Celkem sem tesim, ocekavani je velke, bohuzel mam tuseni ze se dostavi zklamani.
    • jak vies ze RDR bude aj na PC?
      • o tom se porad spekuluje, jednu dobu se pc verze dala predobjednat treba na xzone
        • Právě, že se jenom spekuluje. Nic víc, na PC verzi se bohůžel nepracuje a asi nikdy nebude. Není nikde potvrzené, že RDR vyjde na PC, nikde tuto informaci nenajdete, jen tu kolovala fáma, ze které se všechny české shopy pokadily a hru začaly nabízet.
          • Ale dyt je to verejne tajemstvi uz od vydani konzolovych verzi... Na PC bude, otazka je kdy, ja verim ze uz to letos konec unora / brezen bude...
            • tak na to zapomeň :) *11*
          • A to, ze PC verzi v diskuzi potvrdil i sefredaktor Games.cz a dozvime se to velice brzo se ti zda malo? Ja mu teda verim daleko vic nez tobe. Pripada mi, jako bys nemohl prenest pres srdce ze hra na PC vyjde. Ted je jen otazkou jak konverze dopadne, jestli jako GTA IV tak potez koste...
            • A jo a co ví redaktor games.cz ?? On pracuje v Rockstar nebo co :D ?? A další věc , teď do světa vyšlo milion zpráv o tom jak byla hrozná atmosféra při dělání RDR , a oni budou ještě dělat konverzi ?? To se mi nezdá...
    • ja bych uvital spis heavy rain, ale tam je nulova sance na konverzi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit