Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale oproti AC 1 to byl skvost.
  • SOUHLAS *1* *1* *1* *1*
  • Musím souhlasit a podle mě FALLOUT nic moc hra, všechno se tak táhne a příběh jak z otevřené knížky, takže spíš to je PC BOOK než PC GAME
  • Minecraft hravě strčí všechny nominované hry do kapsy, a to už jsem si myslel že mě žádná hra nikdy nebude bavit, autorovi jeho milijony moc přeju,,haha a Valve jak se ho hned snažilo koupit! hahahaha
  • Ne hlavně střílečky.
  • Amylee.Anderson
    A co hraješ? Fifu?
  • Ještě byh podoktnul že RockBand je také na pc :), a Naruto? proboha to někdo hrajé? jestly ano tak ho lituju. polovina take neni exclisivni pro ps3, a kdyz vynecháš JRPG A Japonské kdovíco zplacaniny.. tak jsi najednou na pár hrách :/
  • No tak rozhodně jsem tím nechtěl narážet na to že mě zajímá jen grafika to ne ale o děj se nikdy nezajímám spíš o jiné důležité věci. Ale rozmýšlet se o koupi jen podle děje mi příde dost málo.
  • Amylee.Anderson
    To ti snad koule chybí, že je tam chceš, nebo co? Minecraft má svoje kouzlo a to, že to nemá upe hypermegahustou grafiku nevadí. A jestli nekomu jo, je to hňup :P
  • Urug
    Mě se na tom nelíbí, že to je celý hranatý...možná až to bude celé z koulí....
  • a hral si tenhle rok jeste jinou hru? :)
  • Amylee.Anderson
    Me taky u her zajímá jenom děj, co je na tom?
  • Amylee.Anderson
    Co se vam na tom nelíbí, je to vyborná hra!
  • Nejlepší hrou roku je samozřejmě Minecraft!
  • Minimálně překvapením roku se stát mělo!! Z FPS, co letos vyšly, je to jasný vítěz.
  • Blbost nezná hranic... Jinak Tvůj příspěvek nechápu - Proč si kvůli PC hráčům musel čekat déle na Red Dead Redeption??? Holý nesmysl a doufám, že ti to došlo. RockStar (a jejich pobočky) mají více lidí než všechna česká, slovenská a možná i polská studia dohromady, tak opravdu myslíš, že je port pro PC tak zdržel? Nebo že práce na novém GTA nezačali už před lety, pomalu před vydáním IV? PROBUĎ SE!!
  • to sice je, ale pro Bethesdu a z komponent který prasila Bethesda(engine a tudíš celej systém hmmm)
  • Aoyagi jestli si UN4 myslel Ultimate Ninja 4 tak ten vyšel na ps2 ne ps3, proto to můžeš hrát i na PC, ale já psal ultimate ninja storm kterej vyšel exkluzivně na ps3 dvojka i na x360.Další věc velkorozpočtovej tytul neznamená že za vývoj bylo utraceno skoro několik milijard dolarů a že na tom pracovalo tisíce lidí.
  • To je to jediný co tě na tom zajímá???????
  • Děj má skvělej a grafiku taky. Neni to žádný zachraňování světa, ale jen vlastního zadku a rodiny. Jestli si to ještě nekoupil, tak si přišel o jednu z nejlepších her vůbec.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit