Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co takle si najit recenzi a tam se dozvis vse potrebene...
  • Chtěl bych se zeptat jakej má vůbec RDR děj? Všude čtu jak je skvělý tak bych se chtěl o něm něco dozvědět,protože než si hru kupuji tak se většinou pídím po tom jak dobře/špatně vypráví svůj příběh. Grafiku aby čert vzal *4*
  • Pro mě bylo metro obrovským překvapením
  • Pro mě absolutně nejlepší : Metro 2033
  • Dá se říct nevyváženost. Jako celek je to fail, ale jinak to má plno zajímavých věcí, jen se to špatně hraje.
  • Znám i lidi z konzolí, co je to bavilo, ale moc to nechápu. Začátek byl příšerný a chtěl jsem tu hru v první hodině vyhodit. Ale vydržel jsem a chvíli mě to bavilo, protože to tam bylo stále něco nového. Jenže to nové bylo jen stereotypní opakování nějakých blbostí. Sbírání pírek? Lezení asi na 50 věží? Hledání symbolů? Cože? Koho to zajímá? To mě dost odradilo, ale vytrval jsem. Nakonec jsem to v půlce přestal hrát, protože to ovládání je taky síla. Si skáče jak se mu zachce a nikdy nevím, jestli mi neskočí ze střechy. Ta hra má plno dobrých věcí, ale jsou pohřbené tou příšernou hratelností. Ale ne pro všechny, tobě se to líbilo *3*
  • brak nevim, prostredi pekny, behani po strechach vcelku zabavne, ale ten nevkusne podany pribeh, modelky - vedkyne za kompem a hrat za tak nesympatickyho frikulina, chci rict hasasina? hra roku urcite ne, po par hodinach dost repetetivni..
  • Krom několika zcela zanedbatelných technických problémů (které se stejně projeví jen na slabších sestavách a jen na 2 místech ve hře), to byla naprosto parádní hra. Navíc se všemi DLC z obou konzolí (bez kterých ta hra musela být příběhově o dost horší, imho). U mě to je nejlepší hra roku 2010 hned po Mass Effectu 2.

    A čert vem tu ochranu, proklínal jsem ji jen po jedné velké bouřce, kdy nešel internet. Spíš bych tady nadával na skoro nefunkční uPlay.
  • Nebo to nikdo nehrál? Právě po dobrých recenzích a chvalozpěvech sem to zahrál a teda fakt šok. Sem zvyklej na konzolový pecky a pak takovej brak.
  • Nehral? Ja si kvuli ty hre vzal dokonce dovolenou abych si ji vychutnal jak se patri.
  • Jak kvalitní přišla PC hráčům AC2? Na ACB se pějou chvály, ale na PC to nevyšlo, tak to může být tím.
  • Tak to je ale jejich problém že jí někteří nehráli. A je to celkem i blbý nápad aby to na to mělo vliv. To jestli je hra kvalitní a baví lidi nic nemění na tom že je jen na konzolích. Kdybych měl použít tvůj názor tak bych totéž mohl říct i o hře co je jen na PC.
  • hra roku by měla být hra která vyjde i na kozolích i pc. jak může bejt hrou roku hra kterou ani velka část hráčů neviděla?
  • To jsou zase trapné hádky PC vs. Konzole.
    Máte řešit hry roku, ne kdo na čem hraje lamky *1*

    Já osobně bych na 1. místo PC hry roku nedával Fallouta, ale posunul tam Mass Effect. Co se týká Starcraftu II, jako velký fanoušek jsem se moc tešil a teď už nějaký ten měsíc lítám na Battle.netu, ale je to stejná hra jako jednička, nevím, jestli si zaslouží 3. místo. Kloubouk dolů Blizzardům, je to perfektní hra, ale nic nového co by, alespoň mě osobně, vyrazilo dech a dalo na 3. místo *4*
    Třeba "kampaň" Mafie mě strhla daleko více jak SC 2.
  • pod kytky s tebou *12*
  • Ani jeden Ultimate Ninja neni nic vysokorozpočtového, to za prvé. Za druhé, UN4 hraji skoro denně na PC, protože existuje něco jako emulatory.
  • hranie nejakej hry je pre teba najlepsi cas tvojho zivota? :) tak to je mi ta potom luto.
  • red dead a na pc to silně pochybuju doufám takovou hňupovinu rockstar neudělá jako s gta 4 aby jsem nemusel čekat na další hru dýl jenom proto že si pcčkáři cvakli brekem do kalhot
  • No má pravda opravdu to vyjde na PC.
  • misho8723
    Vidno, že si môj post vôbec nepochopil. Ja som neporovnával PC a Xbox360 kvôli tomu, že "aha, ja mám 2 ročný komp a môžem hrať na nom hry v maximálnom nastavení a ty na konzole nie", ale kvôli tomu, že konzoláci vždy hovoria, že im je jedno, že aká ma hra grafiku, že im je jedno, že majú horšiu grafiku ako PC-čkári, ale pritom hovoria, že prečo majú kupovať drahé PC? Však nemusia. Ja neviem, ale podľa mňa, radšej si kúpim PC za 450 €, ktoré rozbehá všetky hry a pritom mám stroj, na ktorom si môžem pohodlne behať po nete, písať si práce, baviť sa s multimediámi, hrať sa, pracovať a upravovať si fotky, atď., ako kupovať si konzolu za 200 € a novú telku, plus do izby by sa mi to ani nevošlo a do obývačky to dávať, v ktorej by som sa ku hraniu ani nedostal, a ani by som nechcel. MMORPG som ja osobne ešte ani neskúšal ale s kamarátmi pohodlne a hocikedy hrávame u PC športové alebo racingové hry. Dáky problém? Nie. A mám gamepad a to Xbox360 gamepad. Ja nemám nič proti konzoliam a neviem prečo by som mal. Keď niekto rád hrá strieľačky s gamepadom, nech sa páči. Len sa mi nepáčia jednostranné a dosť primitívne príspevky od veľkého počtu ľudí proti PC. Nehovorím, že podobné príspevky nejdú aj proti konzoliam, ale keďže som PC-kár, tak obhajujem samozrejme PC a pokúšam sa to robiť čo najmenej primitívnym spôsobom.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit