Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naruto je velkorozpočtovej projekt kterej vyšel za stejnou cenu jako třeba black ops a dělal ho velkej tým naproti tomu machinarium dělalo malý studio a hra vyšla za malou cenu. to že tam mam god of war 3 2x je moje chyba a god of war collection klydně počítat nemusíš jestli nechceš. Guitar Hero má hodně dílu a většina z nich na pc neni. *9*
  • mnohem vic nez na konzolich *1*
  • Vzdyt na PC muzes taky hrat s kamaradama *1* Ja treba hraju ve volnem case s kamaradama COD 2,4 a skvele se u toho bavim.... NHL se taky da hrat po netu (ale sport. me nebavi) *1* Podle me je PC stokrat lepsi nez konzole... muzete si snad na PS3/XBOX360 napsat nejaky textovy dokument??? NE- muzete jen hrat a podivat se na internet *9* PC ma mnohem vic funkci.... a na hry je taky 2x tak dobry na konzolich se hral a opravdu me na nich nic nezaujalo.... udelate mnohem lip kdyz si radsi koupite PC -( je to jen muj nazor )-
  • misto little big planet sem misto plants vs. zombies... zblbnul sem sam sebe *1*
  • machinarium a little big planet si rikal, ze nepocitas a tahas tu nejake naruto... z tohohle vyctu vam zavidim fakt jen par her a netusim proc tam mas god of war 3 dvakrat a jeste god of war colletcion... a guitar hero na pc je, pro tvoji neinformovanost... a kdybys z toho vypich only ps 3 tituly si na polovine... xbox nema ani tu polovinu... to je nekonecny flame tohle, ja konzole celkem uznavam, par her i zavidim, ale nevidim duvod investice v tu krabici kvuli tem par hram, navic, kdyz mam svuj pocitac pravidelne upgradovany
  • lol, tieto vojny mi pripominaju dobu ked sa v casopise Bit sekali uzivatelia 8bitov s Amigistami *1*
  • Tak RDR a AC2B vyjdou taky na PC. Shrnul bych to takhle, každému vyhovuje něco jiného (mě strategie a RPG, takže volím PC, tobě tyto PS3 tituly, které zase mě nic neříkají, takže volíš PS3.
  • toKovi81: Já vím, že na PS3 je exkluzivních her docela dost, ale chtěl jsem, aby se Hektorus-522 taky trochu snažil. *4* *2*
  • Motorstorm 1,2, god of war collection, god of war 3, unchrted 1,2, killzone 2, god of war 3, gran turismo 5, demons souls, red dead redeption, heavenly sword, little big planet, metal gear solid 4, naruto ultimate ninja storm, naruto shippuden ultimate ninja storm 2, assassin´s creed brotherhood, resistanece 1,2, heavy rain, super street fighter 4, tekken 6, ninja gaiden sigma 1,2, ratchet and clank tools of destruction, ratchet and clank quest for booty, ratchet and clank a crack in time, guitar hero, rock band, infamous, condemned 2, valkyria chronicles, army of two 1,2, dante´s inferno, final fantasy XIII, yakuza 3, vanquish, ensvelden, castelvania. Tohle sou hry který nevyšli na pc a daj se hrát na ps3. A nejlepší verze bioshock je na ps3
  • LOL, Od malička hrám na PC, prvý DukeNukem,Quake,Doom,PoP,GTA1/2 atď. atď. Určite dám za PC ruku do ohňa, ale porovnávať PC a konzolu???.. LOL, a ešte raz LOL .. XBOX360 ktorý bol vydaný v r.2005 porovnávať s dnešnými PC?... Koho zaujíma že ti ide Mafia II na max? ... Hlavne že máš 2 roky starý PC, uvedomuješ si, že XBOX360 je starý už pomaly 6tym rokom??? ... Chcel by som vidieť ako hraš NHL11 na PC, bez gamepadu, a potom že konzola je zlá?... A tá zábava, chcel by som vidiet ako s PC si spraviš doma párty.Pokalíš,popiješ s kamaratmi zahraš NHL, a podobné hry (+ čo už je na trhu Kinect, keď budú Hardcore hry), tomu hovorím zabava, a nie hrať na PC MMO s "virtualnimy kamaratmi" a 24h denne, a mať uplne super guildu, uplne super partu, raidovat, ano ano a podobne... nehovorím že to nieje fajn, ale?.. Udržiavat vztahy s ludmi, pobavit sa snimi u xka je pre mna URČITE LEPŠIE... tymto komentom chcem len povedať, že PC a KONZOLA je niečo uplne odlišné... PC bude vždy lepší, každym rokom sa zlepšuje technológia, výkon ... Mám PC, mám konzolu, a každé ma niečo do seba, a porovnávať ma to nikdy nenapadlo, určite je každé niečím výnimočné, či už exkluzivitami ktoré ma či už PC alebo konzola, alebo možnosťami... a tých ľudí čo vypisuju že je konzola lepšia ako PC posielam niekam, pretože si neuvedomujú, že to práve oni trávia čas za PC, na tom jejich Facebooku, a celý deň sa hraju MafiaWars a FarmVille a už im z toho poriedne je*e *1*
  • Ja som dnes uz primarne konzolovy hrac,ale suhlasim s tebou. Lebo chapem ze kazdemu moze vyhovovat nieco ine. A v tom je ten problem,ze dost ludi povazuje svoje nazory za nadradene a ked nieco pisu nenapisu pred tym "podla mna" a potom sa necudujem ze vznikaju hadky ked niekto napise ze PC je mrtve,ale nedoda, ze pre neho je mrtve,co sa stat moze.Ja mam Ps3 a hram hry ktore z 90% na Pc ani nevysli, ale to neznamena ze sa nenajdu ludia ktori to maju presne naopak a hraju hry ktore z 90% na Ps3 nie su alebo sa tam machadzaju v horsej kvalite.Takze kazdemu co sa mu paci.
  • Zaujimave, ze ked sa v karte pozrem na hodnotenia hry tak recenzia 10, uzivatelske hodnotenie 10. Mass Effect fakt bura paradigmata :)
  • Amylee.Anderson
    Škoda těch tvých mínusů. Gothic je taky jenom jeden. Fallout je taky jenom jeden..(ok, tady dva) a Mafia je taky jenom jedna...
  • pesir: jako kdyz si to tak vemes, tech tez neni malo... ale spis ps3 - killzone 2, heavy rain, gran turismo, god of war, a prave me nic jineho nenapada (nejsem konzolista, mam doma jen pc, ale kamos ma doma obe konzole, tak nejaky strucny prehled mam)
  • football manager... team fortress 2 je na konzole?
  • Tak teď nám ty jmenuj exluzivní hry pro konzole. Ještě přidám Anno 1404 a Starcraft II. Teď jsem na jednom webu našel prodejní čísla Ubisoftu a prodej Settlers 7 je 8 milionu a Anno 1404 je 5 milionu, takže prodeje PC nejsou v statisících, jak nám tu většinou tvrdí konzolisté. Ten český web se odkazuje na stánky Siliconera.
  • crysis warhead, stalkeri... (vsichni tri), company of heroes opposing fronts, bioshock (stojim si za tim, ze na pc je to jednoznacne nejlepsi), metro 2033 (stejna situace, co u bioshocku)
  • Hlavně je uplně zbytečný na ně reagovat a jenom zbytečně se necháš vytrollovat.... Většinou ty jejich posty vypovídaj něco o nich, ne o hernim odvětví .... PC má spoustu výhod a určitě má navrch nad konzolema ( samořejmě konzole maj zase svý výhody). Stačí se třeba podívat na prodeje na Steamu, a zjistíš že jsou absolutně mimo :-)
  • Já myslel velkorozpočtový tituli. Jinak plants vs zombies vyšlo i na IPhone
  • machinarium , plants

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit