Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna F3 byl dost ošklivej už době svého vyjití. Vyhlazování je snad samozřejmě u každé hry, ne? Že NFS vypadá hůř? Aha, to potom jo...
  • No co som cital tak sa tu nasla taka skupina milovnikov konzol, tak si dame par faktov o konzolach :
    1.Bez PC by ste sa mohli ist hrat pexeso, lebo by sa nemali ako vyrobit tie hry na PC ci konzole
    2.Konzolove hry znizuju narocnost na hratelnost a to nielen u konzoloviek ale oto horsie ze tahaju ku dnu aj PC
    3.Dalej ak RECENZISTA ohodnoti hru pre konzolu na 9/10 tak viem ze u PC klesa hodnota o 1-2 stupne a to preto ze v poslednej dobe sa vyrobcovia viac staraju o konzole a menej pozeraju na PC co sa vykresluje v hernych chybach .

    Suma sumarov PC je proste zaklad, osobne dufam ze myslienky ako onlive sa coskoro daju do pohybu lebo taketo myslienky by proste vyborne posilnili pozicie pocitacov na trhu .
  • grafika fallout je naprosto v pohode. na mem PC se automaticky nastavila vsechno na max a kdyz sem pridal vyhlazovani hran, tak musim rict, ze fallout vypada perfektne. starsi engine nemusi vzdy znamenat spatnou grafiku. x let stara hra se zapnutym vyhlazovanim vetsinou vypada daleko lepe, jak nejaka novinka. krasny priklad je treba nove NFS. nemluve o tom, ze nejaka hloupa animace, ktera neni ani videt nedela spatnou hru :)
  • Nemáš trochu problémy s chápáním psaného textu?
  • Co to kecáš ? GTA 4 je na Pc tak co to tu meleš za nesmysli a RDP také bude vůbec tě nechápu! *8*
  • Osobně jsem také dohrál Fallout New Vegas ale nic moc bych řek nejvíc mně na týhle hře vadí ta nereálnost střelim ho ztlumenou pistolí 5* do hlavy a on v pohodě pořád žije. Dosti mě to zklamalo ale dalo se to hrát tak dávám hře Fallout New Vegas 6/10.
  • http://playstation-3.surtep.cz/hry/crysis/
  • Moje řeč a tady mají i Crysis na PS3, jen zrovna není skladem.
  • Docela mi ty časy, kdy se ještě za "svoje" hry lidi takhle brali, chyběj. Dneska už to není ono, na fanatika v dobrým ani špatným smyslu skoro nenarazíš. Nebo takový je můj dojem. :)
  • Aha :) A máš důkaz ? Nemáš...tak si zapni konzoli a jdi si hrát.
  • Nekecejte že RDR nebude na Pc když to není pravda. Tady máte důkaz že se začne prodávat na PC v ůnoru http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=38457
  • RDR nebude na PC asi jako GTA4 a SW: Force Unleashed *1* Také samé ne ne ne, nebude a lup *3*
  • Prosim te nezij v minulosti :)
  • ____
  • stejne nesmyslnej zebricek jako na gametrailers. Kde je sakra skutecna hra roku (God of war3) ?
  • Tak games.cz je teraz už len banda hipsterov... :/
  • 100% souhlas, RDR byla vloni bezkonkurenčí. To, že prozatím (a možná taky navždy) vyžaduje vlastnictví konzole a znalost angličtiny, považuji spíše za výhodu. Mass Effect 2 je sice dobrá hra, ale osobně bych ji ani nenominoval - je příliš jednoduchá a lineární, vůbec se nedivím, že jste ji nezařadili mezi RPG, s tímto žánrem má totiž společné pramálo.
  • Ty seš teda pořádnej negativista. Neměl bys tolik lpět na kvalitách hry, která vyšla před skoro 14 lety. Sám jsem ji dohrál a neskutečně jsem se bavil. Ale to samý můžu říct i o New Vegas, které mě zcela pohltilo a cítil jsem se, jako když jsem hrál starého Fallouta, což jsem například nemohl říct o tebou zmíněné trojce. Samozřejmě, pokud člověk příliš uctívá legendu, tak pro něj není nic dost dobré a bude se chovat jako protivnej zm*d kam jen páchne.

    Proti poláčkovi nic nemám, myslím, že je to rozumnej člověk, ale zrovna ten design mi taky zrovna nesedne.

    A ať nejsem takovej parchant, tak přeju šťastnej novej rok. Ať každýmu přinese trochu té herní radosti.
  • Hm, a třeba že na xbox se pirátí mnohem víc jak na pc ti jaksi uchází...
  • ano, do všech kategorií si tu zmršenost, která ukradla název legendy, nacpěte... New Vegas Fallout NIKDY nebyl a nebude, tak jako nebyl Fallout to "nic" 3 (ano, ve skutečnosti se to jmenuje pouze 3), Poláčkovi asi fakt hrabe, nejen, že mrví design kam přijde, ještě všude cpe odpad Bethesdy, jejichž poslední kvalitní hrou byly Terminator: Future Shock a Skynet

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší