Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší hrou roku je samozřejmě Minecraft!
    • SOUHLAS *1* *1* *1* *1*
    • Minecraft hravě strčí všechny nominované hry do kapsy, a to už jsem si myslel že mě žádná hra nikdy nebude bavit, autorovi jeho milijony moc přeju,,haha a Valve jak se ho hned snažilo koupit! hahahaha
    • Amylee.Anderson
      Co se vam na tom nelíbí, je to vyborná hra!
      • Urug
        Mě se na tom nelíbí, že to je celý hranatý...možná až to bude celé z koulí....
        • Amylee.Anderson
          To ti snad koule chybí, že je tam chceš, nebo co? Minecraft má svoje kouzlo a to, že to nemá upe hypermegahustou grafiku nevadí. A jestli nekomu jo, je to hňup :P
  • Chtěl bych se zeptat jakej má vůbec RDR děj? Všude čtu jak je skvělý tak bych se chtěl o něm něco dozvědět,protože než si hru kupuji tak se většinou pídím po tom jak dobře/špatně vypráví svůj příběh. Grafiku aby čert vzal *4*
    • To je to jediný co tě na tom zajímá???????
      • Amylee.Anderson
        Me taky u her zajímá jenom děj, co je na tom?
        • No tak rozhodně jsem tím nechtěl narážet na to že mě zajímá jen grafika to ne ale o děj se nikdy nezajímám spíš o jiné důležité věci. Ale rozmýšlet se o koupi jen podle děje mi příde dost málo.
          • Amylee.Anderson
            A co hraješ? Fifu?
            • Ne hlavně střílečky.
    • Děj má skvělej a grafiku taky. Neni to žádný zachraňování světa, ale jen vlastního zadku a rodiny. Jestli si to ještě nekoupil, tak si přišel o jednu z nejlepších her vůbec.
    • A co takle si najit recenzi a tam se dozvis vse potrebene...
  • Pro mě absolutně nejlepší : Metro 2033
    • Musím souhlasit a podle mě FALLOUT nic moc hra, všechno se tak táhne a příběh jak z otevřené knížky, takže spíš to je PC BOOK než PC GAME
    • a hral si tenhle rok jeste jinou hru? :)
    • Minimálně překvapením roku se stát mělo!! Z FPS, co letos vyšly, je to jasný vítěz.
    • Pro mě bylo metro obrovským překvapením
  • Jak kvalitní přišla PC hráčům AC2? Na ACB se pějou chvály, ale na PC to nevyšlo, tak to může být tím.
    • Krom několika zcela zanedbatelných technických problémů (které se stejně projeví jen na slabších sestavách a jen na 2 místech ve hře), to byla naprosto parádní hra. Navíc se všemi DLC z obou konzolí (bez kterých ta hra musela být příběhově o dost horší, imho). U mě to je nejlepší hra roku 2010 hned po Mass Effectu 2.

      A čert vem tu ochranu, proklínal jsem ji jen po jedné velké bouřce, kdy nešel internet. Spíš bych tady nadával na skoro nefunkční uPlay.
      • Znám i lidi z konzolí, co je to bavilo, ale moc to nechápu. Začátek byl příšerný a chtěl jsem tu hru v první hodině vyhodit. Ale vydržel jsem a chvíli mě to bavilo, protože to tam bylo stále něco nového. Jenže to nové bylo jen stereotypní opakování nějakých blbostí. Sbírání pírek? Lezení asi na 50 věží? Hledání symbolů? Cože? Koho to zajímá? To mě dost odradilo, ale vytrval jsem. Nakonec jsem to v půlce přestal hrát, protože to ovládání je taky síla. Si skáče jak se mu zachce a nikdy nevím, jestli mi neskočí ze střechy. Ta hra má plno dobrých věcí, ale jsou pohřbené tou příšernou hratelností. Ale ne pro všechny, tobě se to líbilo *3*
    • Nebo to nikdo nehrál? Právě po dobrých recenzích a chvalozpěvech sem to zahrál a teda fakt šok. Sem zvyklej na konzolový pecky a pak takovej brak.
      • brak nevim, prostredi pekny, behani po strechach vcelku zabavne, ale ten nevkusne podany pribeh, modelky - vedkyne za kompem a hrat za tak nesympatickyho frikulina, chci rict hasasina? hra roku urcite ne, po par hodinach dost repetetivni..
        • Ale oproti AC 1 to byl skvost.
        • Dá se říct nevyváženost. Jako celek je to fail, ale jinak to má plno zajímavých věcí, jen se to špatně hraje.
  • hra roku by měla být hra která vyjde i na kozolích i pc. jak může bejt hrou roku hra kterou ani velka část hráčů neviděla?
    • Tak to je ale jejich problém že jí někteří nehráli. A je to celkem i blbý nápad aby to na to mělo vliv. To jestli je hra kvalitní a baví lidi nic nemění na tom že je jen na konzolích. Kdybych měl použít tvůj názor tak bych totéž mohl říct i o hře co je jen na PC.
  • To jsou zase trapné hádky PC vs. Konzole.
    Máte řešit hry roku, ne kdo na čem hraje lamky *1*

    Já osobně bych na 1. místo PC hry roku nedával Fallouta, ale posunul tam Mass Effect. Co se týká Starcraftu II, jako velký fanoušek jsem se moc tešil a teď už nějaký ten měsíc lítám na Battle.netu, ale je to stejná hra jako jednička, nevím, jestli si zaslouží 3. místo. Kloubouk dolů Blizzardům, je to perfektní hra, ale nic nového co by, alespoň mě osobně, vyrazilo dech a dalo na 3. místo *4*
    Třeba "kampaň" Mafie mě strhla daleko více jak SC 2.
  • red dead a na pc to silně pochybuju doufám takovou hňupovinu rockstar neudělá jako s gta 4 aby jsem nemusel čekat na další hru dýl jenom proto že si pcčkáři cvakli brekem do kalhot
    • Blbost nezná hranic... Jinak Tvůj příspěvek nechápu - Proč si kvůli PC hráčům musel čekat déle na Red Dead Redeption??? Holý nesmysl a doufám, že ti to došlo. RockStar (a jejich pobočky) mají více lidí než všechna česká, slovenská a možná i polská studia dohromady, tak opravdu myslíš, že je port pro PC tak zdržel? Nebo že práce na novém GTA nezačali už před lety, pomalu před vydáním IV? PROBUĎ SE!!
    • pod kytky s tebou *12*
  • lol, tieto vojny mi pripominaju dobu ked sa v casopise Bit sekali uzivatelia 8bitov s Amigistami *1*
  • Zaujimave, ze ked sa v karte pozrem na hodnotenia hry tak recenzia 10, uzivatelske hodnotenie 10. Mass Effect fakt bura paradigmata :)
  • misho8723
    Najnovší update, čo sa týka PC verzie RDR: http://daeity.blogspot.com/2010/12/interesting-update-regarding-rdr-pc.html ... a už mi roky idú na nervy komenty konzolových hráčov, ktoré píšu PC hráčom.. a to tie ako: "Však si kúp konzolu. Aký je v tom problém?".. no pre mňa osobne problémom je, že kvôli 5 hrám si nejdem kupovať za 200 € v tejto dobe už zastaralú konzolu a ku tomu novú telku, keď mám vcelku schopný komp a ku tomu monitor, ktorý je úplne dostačujúci.. fakt od konca roku 2005, keď prišiel na trh Xbox360, tak ma z konzolových hier zaujalo asi 5 hier.. RDR, Condemned 2, NHL, Dante's Inferno a v minulosti FIFA, ale tento ročník už to neplatí.. ale keby ja som napísal konzolovému hráčovi, nech si kúpi PC, ak chce dáku PC hru, tak by mi napísal, že čo bláznim.. ja keby som nemal PC, tak by som za posledných 5 rokov prišiel o najmenej 20 hier + tie hry, ktoré majú svoju najlepšiu verziu na PC, takže pre mňa vždy je a bude najlepšia voľba PC..
    A tie reči o každoročnom upgradovaní si môžu ľudia strčiť ..ja mám PC, ktoré má vyše 2 rokov a taká Mafia 2 mi ide na 1680x1050, všetky grafické možnosti na Max a všetko úplne plynulé..dokáže toto vaša konzola? Asi ťažko. A prečo musím čítať také priblbé príspevky, že kto vlastne hrá ešte na PC? Podľa mňa väčšina, a to nielen v strednej a východnej Európe. Nezabúda sa tak trochu na MMORPG? WoW nie je jediná hra tohto žánru a nemá ani najväčšiu základňu hráčov. Napríklad taký Dungeon Fighter Online má 200 miliónov hráčov, RuneScape má cez 130 milión hráčov, Ragnarok Online má cez 60 miliónov, Second Life má 20 miliónov a slávny WoW "len" 12 miliónov. Sú to hry? Sú. To, že ich konzoláci neberú vážne je ich problém. A napríklad ten údaj o najviac pirátených hrách roka jasne ukazuje, že PC hranie je veľmi rozšírené. Síce aj pirátenie, ale to je iná téma. A E-Sport je stále najviac rozšírený na PC a turnaje to krásne potvrdzujú. Že PC hranie "umiera" asi 15 rokov, neukazuje nič iné, len to, čo si konzoláci najviac prajú ale akosi stále im to nevychádza. PC hranie sa mení, ale nezomiera.
    • LOL, Od malička hrám na PC, prvý DukeNukem,Quake,Doom,PoP,GTA1/2 atď. atď. Určite dám za PC ruku do ohňa, ale porovnávať PC a konzolu???.. LOL, a ešte raz LOL .. XBOX360 ktorý bol vydaný v r.2005 porovnávať s dnešnými PC?... Koho zaujíma že ti ide Mafia II na max? ... Hlavne že máš 2 roky starý PC, uvedomuješ si, že XBOX360 je starý už pomaly 6tym rokom??? ... Chcel by som vidieť ako hraš NHL11 na PC, bez gamepadu, a potom že konzola je zlá?... A tá zábava, chcel by som vidiet ako s PC si spraviš doma párty.Pokalíš,popiješ s kamaratmi zahraš NHL, a podobné hry (+ čo už je na trhu Kinect, keď budú Hardcore hry), tomu hovorím zabava, a nie hrať na PC MMO s "virtualnimy kamaratmi" a 24h denne, a mať uplne super guildu, uplne super partu, raidovat, ano ano a podobne... nehovorím že to nieje fajn, ale?.. Udržiavat vztahy s ludmi, pobavit sa snimi u xka je pre mna URČITE LEPŠIE... tymto komentom chcem len povedať, že PC a KONZOLA je niečo uplne odlišné... PC bude vždy lepší, každym rokom sa zlepšuje technológia, výkon ... Mám PC, mám konzolu, a každé ma niečo do seba, a porovnávať ma to nikdy nenapadlo, určite je každé niečím výnimočné, či už exkluzivitami ktoré ma či už PC alebo konzola, alebo možnosťami... a tých ľudí čo vypisuju že je konzola lepšia ako PC posielam niekam, pretože si neuvedomujú, že to práve oni trávia čas za PC, na tom jejich Facebooku, a celý deň sa hraju MafiaWars a FarmVille a už im z toho poriedne je*e *1*
      • misho8723
        Vidno, že si môj post vôbec nepochopil. Ja som neporovnával PC a Xbox360 kvôli tomu, že "aha, ja mám 2 ročný komp a môžem hrať na nom hry v maximálnom nastavení a ty na konzole nie", ale kvôli tomu, že konzoláci vždy hovoria, že im je jedno, že aká ma hra grafiku, že im je jedno, že majú horšiu grafiku ako PC-čkári, ale pritom hovoria, že prečo majú kupovať drahé PC? Však nemusia. Ja neviem, ale podľa mňa, radšej si kúpim PC za 450 €, ktoré rozbehá všetky hry a pritom mám stroj, na ktorom si môžem pohodlne behať po nete, písať si práce, baviť sa s multimediámi, hrať sa, pracovať a upravovať si fotky, atď., ako kupovať si konzolu za 200 € a novú telku, plus do izby by sa mi to ani nevošlo a do obývačky to dávať, v ktorej by som sa ku hraniu ani nedostal, a ani by som nechcel. MMORPG som ja osobne ešte ani neskúšal ale s kamarátmi pohodlne a hocikedy hrávame u PC športové alebo racingové hry. Dáky problém? Nie. A mám gamepad a to Xbox360 gamepad. Ja nemám nič proti konzoliam a neviem prečo by som mal. Keď niekto rád hrá strieľačky s gamepadom, nech sa páči. Len sa mi nepáčia jednostranné a dosť primitívne príspevky od veľkého počtu ľudí proti PC. Nehovorím, že podobné príspevky nejdú aj proti konzoliam, ale keďže som PC-kár, tak obhajujem samozrejme PC a pokúšam sa to robiť čo najmenej primitívnym spôsobom.
      • Vzdyt na PC muzes taky hrat s kamaradama *1* Ja treba hraju ve volnem case s kamaradama COD 2,4 a skvele se u toho bavim.... NHL se taky da hrat po netu (ale sport. me nebavi) *1* Podle me je PC stokrat lepsi nez konzole... muzete si snad na PS3/XBOX360 napsat nejaky textovy dokument??? NE- muzete jen hrat a podivat se na internet *9* PC ma mnohem vic funkci.... a na hry je taky 2x tak dobry na konzolich se hral a opravdu me na nich nic nezaujalo.... udelate mnohem lip kdyz si radsi koupite PC -( je to jen muj nazor )-
    • Ja som dnes uz primarne konzolovy hrac,ale suhlasim s tebou. Lebo chapem ze kazdemu moze vyhovovat nieco ine. A v tom je ten problem,ze dost ludi povazuje svoje nazory za nadradene a ked nieco pisu nenapisu pred tym "podla mna" a potom sa necudujem ze vznikaju hadky ked niekto napise ze PC je mrtve,ale nedoda, ze pre neho je mrtve,co sa stat moze.Ja mam Ps3 a hram hry ktore z 90% na Pc ani nevysli, ale to neznamena ze sa nenajdu ludia ktori to maju presne naopak a hraju hry ktore z 90% na Ps3 nie su alebo sa tam machadzaju v horsej kvalite.Takze kazdemu co sa mu paci.
    • Hlavně je uplně zbytečný na ně reagovat a jenom zbytečně se necháš vytrollovat.... Většinou ty jejich posty vypovídaj něco o nich, ne o hernim odvětví .... PC má spoustu výhod a určitě má navrch nad konzolema ( samořejmě konzole maj zase svý výhody). Stačí se třeba podívat na prodeje na Steamu, a zjistíš že jsou absolutně mimo :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit