Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No co som cital tak sa tu nasla taka skupina milovnikov konzol, tak si dame par faktov o konzolach :
    1.Bez PC by ste sa mohli ist hrat pexeso, lebo by sa nemali ako vyrobit tie hry na PC ci konzole
    2.Konzolove hry znizuju narocnost na hratelnost a to nielen u konzoloviek ale oto horsie ze tahaju ku dnu aj PC
    3.Dalej ak RECENZISTA ohodnoti hru pre konzolu na 9/10 tak viem ze u PC klesa hodnota o 1-2 stupne a to preto ze v poslednej dobe sa vyrobcovia viac staraju o konzole a menej pozeraju na PC co sa vykresluje v hernych chybach .

    Suma sumarov PC je proste zaklad, osobne dufam ze myslienky ako onlive sa coskoro daju do pohybu lebo taketo myslienky by proste vyborne posilnili pozicie pocitacov na trhu .
    • Ono to je těžké. PC se snadno upgraduje, ale konzole se zase snáze programuje. Právě díky tomu, že má pevně daný HW. Možná by stačilo přidat ke konzoli možnost ovládání myší a klávesnicí a dalo by se na nich pohodlně hrát vše.
      • Aoyagi jestli si UN4 myslel Ultimate Ninja 4 tak ten vyšel na ps2 ne ps3, proto to můžeš hrát i na PC, ale já psal ultimate ninja storm kterej vyšel exkluzivně na ps3 dvojka i na x360.Další věc velkorozpočtovej tytul neznamená že za vývoj bylo utraceno skoro několik milijard dolarů a že na tom pracovalo tisíce lidí.
      • No a měl by si z toho co ??? PC , protože základ konzolí byl že šupneš CD nebo DVD a hraješ , teď na xboxu a PS3 chodíš na net , vlastně se z toho stalo takový jednduší PC.....
        • Jo je to takový jednoduší PC, ale s lepšíma hrama.
          • naruto je velkorozpočtovej projekt kterej vyšel za stejnou cenu jako třeba black ops a dělal ho velkej tým naproti tomu machinarium dělalo malý studio a hra vyšla za malou cenu. to že tam mam god of war 3 2x je moje chyba a god of war collection klydně počítat nemusíš jestli nechceš. Guitar Hero má hodně dílu a většina z nich na pc neni. *9*
            • Ani jeden Ultimate Ninja neni nic vysokorozpočtového, to za prvé. Za druhé, UN4 hraji skoro denně na PC, protože existuje něco jako emulatory.
          • Motorstorm 1,2, god of war collection, god of war 3, unchrted 1,2, killzone 2, god of war 3, gran turismo 5, demons souls, red dead redeption, heavenly sword, little big planet, metal gear solid 4, naruto ultimate ninja storm, naruto shippuden ultimate ninja storm 2, assassin´s creed brotherhood, resistanece 1,2, heavy rain, super street fighter 4, tekken 6, ninja gaiden sigma 1,2, ratchet and clank tools of destruction, ratchet and clank quest for booty, ratchet and clank a crack in time, guitar hero, rock band, infamous, condemned 2, valkyria chronicles, army of two 1,2, dante´s inferno, final fantasy XIII, yakuza 3, vanquish, ensvelden, castelvania. Tohle sou hry který nevyšli na pc a daj se hrát na ps3. A nejlepší verze bioshock je na ps3
            • Ještě byh podoktnul že RockBand je také na pc :), a Naruto? proboha to někdo hrajé? jestly ano tak ho lituju. polovina take neni exclisivni pro ps3, a kdyz vynecháš JRPG A Japonské kdovíco zplacaniny.. tak jsi najednou na pár hrách :/
            • misto little big planet sem misto plants vs. zombies... zblbnul sem sam sebe *1*
            • machinarium a little big planet si rikal, ze nepocitas a tahas tu nejake naruto... z tohohle vyctu vam zavidim fakt jen par her a netusim proc tam mas god of war 3 dvakrat a jeste god of war colletcion... a guitar hero na pc je, pro tvoji neinformovanost... a kdybys z toho vypich only ps 3 tituly si na polovine... xbox nema ani tu polovinu... to je nekonecny flame tohle, ja konzole celkem uznavam, par her i zavidim, ale nevidim duvod investice v tu krabici kvuli tem par hram, navic, kdyz mam svuj pocitac pravidelne upgradovany
            • Tak RDR a AC2B vyjdou taky na PC. Shrnul bych to takhle, každému vyhovuje něco jiného (mě strategie a RPG, takže volím PC, tobě tyto PS3 tituly, které zase mě nic neříkají, takže volíš PS3.
          • Já myslel velkorozpočtový tituli. Jinak plants vs zombies vyšlo i na IPhone
            • toKovi81: Já vím, že na PS3 je exkluzivních her docela dost, ale chtěl jsem, aby se Hektorus-522 taky trochu snažil. *4* *2*
            • pesir: jako kdyz si to tak vemes, tech tez neni malo... ale spis ps3 - killzone 2, heavy rain, gran turismo, god of war, a prave me nic jineho nenapada (nejsem konzolista, mam doma jen pc, ale kamos ma doma obe konzole, tak nejaky strucny prehled mam)
            • football manager... team fortress 2 je na konzole?
            • Tak teď nám ty jmenuj exluzivní hry pro konzole. Ještě přidám Anno 1404 a Starcraft II. Teď jsem na jednom webu našel prodejní čísla Ubisoftu a prodej Settlers 7 je 8 milionu a Anno 1404 je 5 milionu, takže prodeje PC nejsou v statisících, jak nám tu většinou tvrdí konzolisté. Ten český web se odkazuje na stánky Siliconera.
            • crysis warhead, stalkeri... (vsichni tri), company of heroes opposing fronts, bioshock (stojim si za tim, ze na pc je to jednoznacne nejlepsi), metro 2033 (stejna situace, co u bioshocku)
          • Když už mi dáváte mínusy mohli by ste mi říct jaký skvělý hry na PC vyšli od roku 2007 ?
            • machinarium , plants
            • Dobře tak zatim si tady s kolegou 5 her když počítam i dragon age
            • Empire: Total War, Settlers 7, Zaklínač, Dragon Age(primarně pro PC, na konzolích je to jiná hra), Crysis a další.
            • Jo pokračuj mimochodem v tvým seznamu sou 3 exkluzivní hry z čehož 1 zrušili a crysis mě vůbec nebavil
            • crysis, witcher, hellgate london, cod 4, unreal tournament III, gears of war - to je jen podzim 2007, mam pokracovat?
        • Měl bych z toho konzoli s myší a klávesnicí.
    • 1. On by určitě neexistoval vývojovej kit z konzole, která by stále byla tou stejnou konzolí.
      2. Bla bla
      3. Když RDR dostává 9-10/10, tak si buď jistej, že podobně kvalitní hra by musela na PC dostat 12/10, protože na PC už je jen brak, tak se všechny známky posunuly. Omylem sis to splet.

      Nakonec je PC dobrý tak na práci, ale na hry už to není. Možná před 10 lety to bylo dobrý.
      • Zajimave ze podobne nesmysly porad nekdo pise uz tech 10 let a porad je PC nejvydelecnejsi herni platformou(pripocti si k tomu i vydelky firem za pocitacove komponenty). O kvalitach her ani nemluve. Ano,ja jako PC hrac musim ozelet 2 nebo 3 kvalitni tiluly,ktere na PC nikdy nevyjdou,ale ja to preziju. Stejne kdo muze stihat hrat vsechny ty hry co neustale vychazi? Nikdo.
        A zatim to nevypada na nejakou zmenu.
      • Děláš si srandu? PC bude vždy hlavní platforma , stejně na ní všechny hry vypadaj nejlíp , a to že podle tebe je PC už jen na práci , to usuzuješ podle čeho ? Jestli podle toho že máš na ho*no PC a nic ti na něm nejede za to už nemůžem..... Mám PS3 a dobrej PC a PS3 je sice dobrá věc , ale pro mě bude PC vždycky na hry priorita.
  • Nekecejte že RDR nebude na Pc když to není pravda. Tady máte důkaz že se začne prodávat na PC v ůnoru http://www.jrc.cz/index.php?a=2&id=38457
    • Mě fascinuje, že někdo bere vážně, co napíše na internet nějaký český obchůdek... ČR a JRC nejsou středem světa a JRC nemá informace, které neumí poskytnout nikdo jiný na světě. Trochu myslete, než něco napíšete. A naučte se česky.
      • No má pravda opravdu to vyjde na PC.
    • http://playstation-3.surtep.cz/hry/crysis/
    • Moje řeč a tady mají i Crysis na PS3, jen zrovna není skladem.
  • RDR nebude na PC asi jako GTA4 a SW: Force Unleashed *1* Také samé ne ne ne, nebude a lup *3*
    • Co to kecáš ? GTA 4 je na Pc tak co to tu meleš za nesmysli a RDP také bude vůbec tě nechápu! *8*
      • Nemáš trochu problémy s chápáním psaného textu?
        • Nedavno jsem v novinach cetl, ze dnesni deti maji problem s pochopenim vyznamu psaneho textu. :)
          • Problém je v tom, že někteří ve snaze druhého rychle setřít, nečtou do konce.
  • ____
  • stejne nesmyslnej zebricek jako na gametrailers. Kde je sakra skutecna hra roku (God of war3) ?
    • God of War 3 je úžasná hra která si ten titul zaslouží. Tady je vidět že si to nehrál.
      • Nehral? Ja si kvuli ty hre vzal dokonce dovolenou abych si ji vychutnal jak se patri.
  • Tak games.cz je teraz už len banda hipsterov... :/
  • 100% souhlas, RDR byla vloni bezkonkurenčí. To, že prozatím (a možná taky navždy) vyžaduje vlastnictví konzole a znalost angličtiny, považuji spíše za výhodu. Mass Effect 2 je sice dobrá hra, ale osobně bych ji ani nenominoval - je příliš jednoduchá a lineární, vůbec se nedivím, že jste ji nezařadili mezi RPG, s tímto žánrem má totiž společné pramálo.
  • ano, do všech kategorií si tu zmršenost, která ukradla název legendy, nacpěte... New Vegas Fallout NIKDY nebyl a nebude, tak jako nebyl Fallout to "nic" 3 (ano, ve skutečnosti se to jmenuje pouze 3), Poláčkovi asi fakt hrabe, nejen, že mrví design kam přijde, ještě všude cpe odpad Bethesdy, jejichž poslední kvalitní hrou byly Terminator: Future Shock a Skynet
    • Amylee.Anderson
      Škoda těch tvých mínusů. Gothic je taky jenom jeden. Fallout je taky jenom jeden..(ok, tady dva) a Mafia je taky jenom jedna...
    • New Vegas nedělala Bethesda ale Obsidian, který má za sebou KOTOR2 nebo Neverwinter Nights 2.
      • to sice je, ale pro Bethesdu a z komponent který prasila Bethesda(engine a tudíš celej systém hmmm)
    • Docela mi ty časy, kdy se ještě za "svoje" hry lidi takhle brali, chyběj. Dneska už to není ono, na fanatika v dobrým ani špatným smyslu skoro nenarazíš. Nebo takový je můj dojem. :)
    • Prosim te nezij v minulosti :)
    • Ty seš teda pořádnej negativista. Neměl bys tolik lpět na kvalitách hry, která vyšla před skoro 14 lety. Sám jsem ji dohrál a neskutečně jsem se bavil. Ale to samý můžu říct i o New Vegas, které mě zcela pohltilo a cítil jsem se, jako když jsem hrál starého Fallouta, což jsem například nemohl říct o tebou zmíněné trojce. Samozřejmě, pokud člověk příliš uctívá legendu, tak pro něj není nic dost dobré a bude se chovat jako protivnej zm*d kam jen páchne.

      Proti poláčkovi nic nemám, myslím, že je to rozumnej člověk, ale zrovna ten design mi taky zrovna nesedne.

      A ať nejsem takovej parchant, tak přeju šťastnej novej rok. Ať každýmu přinese trochu té herní radosti.
      • Osobně jsem také dohrál Fallout New Vegas ale nic moc bych řek nejvíc mně na týhle hře vadí ta nereálnost střelim ho ztlumenou pistolí 5* do hlavy a on v pohodě pořád žije. Dosti mě to zklamalo ale dalo se to hrát tak dávám hře Fallout New Vegas 6/10.
        • Tomuhle principu se rika RPG, pokud chces vsechny zabijet jednou ranou do hlavy, musis sahnout po hre, ktera v zanru nema napsano RPG.
          • Zapomněl napsat, že ten střelený měl na sobě remnant armor *3*
  • "...pedantský důraz na ty nejmenší detaily, který posedl vývojáře z Obsidianu, nechává New Vegas zářit daleko za hranice své RPG kategorie." Nechápu, jak tahle věta může být vyřknuta o hře, pro kterou je již druhým plnohodnotným dílem nepřekonatelný problém animovat hrdinův běh do uhlopříček. Absolutní patolízalství grafického enginu mě odradilo už od Fallout 3, nemluvě o hře, která vychází o tolik později. Tudíž vaše zasazení této hry na žebříčcích takto vysoko je pro mne k nepochopení.
    • grafika fallout je naprosto v pohode. na mem PC se automaticky nastavila vsechno na max a kdyz sem pridal vyhlazovani hran, tak musim rict, ze fallout vypada perfektne. starsi engine nemusi vzdy znamenat spatnou grafiku. x let stara hra se zapnutym vyhlazovanim vetsinou vypada daleko lepe, jak nejaka novinka. krasny priklad je treba nove NFS. nemluve o tom, ze nejaka hloupa animace, ktera neni ani videt nedela spatnou hru :)
      • Zrovna F3 byl dost ošklivej už době svého vyjití. Vyhlazování je snad samozřejmě u každé hry, ne? Že NFS vypadá hůř? Aha, to potom jo...
  • "A kdo dneska hraje na PC?" - Steam stabilně rok co rok přidává 25% k počtu aktivních uživatelů (aktivita posledních 30 dnů a alespoň 1 registrovaná/koupená hra), takže se minulý rok dostali přes 30M uživatelů. Konzole se v poslední době spíše zaměřují na rozšíření trhu o nové hráče, než že by se přímo snažily přebírat klasické hráče, ti si zrovna nepotrpí na hitovky z Wii, případně Kinectu nebo Move. Navíc se odkládají nové generace konzolí, takže bude mít Steam ještě pár let nerušený růst a za 2 roky se klidně může přehoupnout přes 50M aktivních uživatelů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit